Из Кукуева я• 11 июля в 08:33

Жінки з сімейним досвідом, порадьте....

Я не знаю, що я роблю не так...чесно, ніби дрібні побутові сварки (що на вечерю, куди йти на вихідні або на що витрачати гроші чи хто залишив бардак на кухні) ніби і нічого серйозного, але чоловік уже практично на постійній основі спить окремо на кухні, сам усувається, ненавидить вихідні, бо треба вдома щось робити і т.д., я не знаю ми тільки 2 роки в шлюбі, а вже як кіт із собакою, хоч здається що і спокійна і не конфліктна, я не знаю що роблю не так....я не хочу навіть думати про розлучення через різну дурницю, але вже просто опускаються руки
Карамбулкул• 11 июля в 09:43
Ответ дляПокращена
На одной ебле, больше 10 лет ни один брак не продержался.
16...и тое детей...и продолжаем
сЛАдКОежКА• 11 июля в 09:44
Ответ дляСКИБИДЫШь
Треба йому пояснити, що ви йому не мама.
Так если ругает из-за бардака и вычитывает из-за грязной ложки, то как раз автор и ведёт себя, как мама. А спать и тусить с мамой муж автора, конечно же, не хочет, что вполне понятно.
Бубль Гум)• 11 июля в 09:44
Ответ дляХвігура мічти
То це як відбувається? Поділіться досвідом
Мені вже пізно. А може комусь знадобиться.
Це по типу- перед реєстрацією сідаєте і ?
Кожну другу суботу місяця ми йдемо у кіно. По понеділкам ми дивимося вдома ’
Холостяк’ ,а по середам кіно для дорослих.

Раз на півроку чоловік ходить у стриптиз клуб,а жінка в цей час миє вікна..

Ну такий собі складаєте затвердження графік святкових та вихідних днів і отримуєте його разом із свідоцтвом про шлюб..
Ні.
Питання про побут варто обговорити саме детально. З´ясувати позицію чоловіка. Якщо він вважає, що жінка - це обслуговуючий персонал і має гарувати в другу зміну після роботи, а у нього диван і кінчик, то тут ставити питання руба: або побут пополам, або досвідос.

Відпочинок теж обговорюється. І в цьому немає нічого смішного. Мої друзі так живуть, чоловік любить поспати і погеймити, жінка любить гори і походи. Чудово живуть, двоє дорослих дітей виростили. Жінка ходить в походи, чоловік лежить на дивані, ніхто нікому мізки не гризе.
Сиреневая цапля• 11 июля в 09:44
Ответ дляИз Кукуева я
на вечерю запіканка з картоплею, кабачками і курячим філе в духовці плюс салат. Сніданку не було, тільки каву пє
Зробіть лаваш. Там 2 хв, філе є вже.
Карамбулкул• 11 июля в 09:45
Ответ дляХвігура мічти

больше еще график секса, график секс-выходных...и т д
автор Из Кукуева я • 11 июля в 09:46
Ответ дляНе кую, не мелю
З висоти свого 30-літнього шлюбного досвіду заперечу вам, що ’готуйте смачненько’ це десь 3-4 місце після ’не ї*и мозок без причини’, взаємної підтримки і хорошого сексу.
мені б навчитись не ї☆и мозок без причини, бо ходу це 1 пункт, з яким не справляюся
автор Из Кукуева я • 11 июля в 09:46
Ответ дляЧупакабраЗеБест
он распределил уже давно: она делает ВСЁ, он отдыхате после работы.
десь так(
Хвігура мічти• 11 июля в 09:46
Ответ дляЗамурмишка
Да не договоришься так даже в мелочах, если кого-то не устраивает
А если устраивает, то нет причины договора
А то мужик не знает, что за собой нужно убирать. А вот как только договор составишь, так начнет) Ага
Кроме того, автор на выходные работу по дому планирует, а не кино . прочитайте пост
То я читала пост. То напевно той хто запитав,як домовлялися до шлюбу не читав
Замурмишка• 11 июля в 09:46
Ответ дляА ось і я
Вы читаете автора? Если люди не могут из-за такой ерунды как еда, выходные и уборка договориться, то о чем речь? Надо жить просто ради того, чтоб быть замужем? Зачем? Эти люди не совпадают, не могут уступать друг другу, уважать, договариваться, принимать то, что важно для каждого из них.
Или просто не совпадают
Я вполне могу представить мужчин, с которыми НИКОГДА не договорюсь по поводу быта. И таких много
Даже здесь читаю про зло..бучих мужичонок и волосы на голове шевелятся

Так я просто выбрала другого. С которым совпадают понятия в быту
При этом у нас есть друзья , семейные пары много лет счастливые в браке. Но мне их мужья в быту не подошли бы.
Чавонадо• 11 июля в 09:47
Ответ дляКарамбулкул
Мені б це підійшло😄
Замурмишка• 11 июля в 09:47
Ответ дляИз Кукуева я
бо я так звикла, та й він особо нікуди не хоче йти, просто валяється на дивані
А просто отвянуть от него? Не?
Пусть валяется
сЛАдКОежКА• 11 июля в 09:47
Ответ дляНакладні мюслі
на первом чтобы он хотел Вас как женщину, Вы лёгкая, обаятельная, привлекательная, со стервинкой, иногда он будет хотеть задушить Вас, но его будет тянуть к Вам неудержимо)
Вы выпили?))
Міняйловна• 11 июля в 09:47
Ответ дляСКИБИДЫШь
А он ей не папа
автор Из Кукуева я • 11 июля в 09:47
Ответ дляНакладні мюслі
мене дратує, коли він нічого не робить і я роздратована і сердита - а не легкая и привлекательная)
Карамбулкул• 11 июля в 09:48
Ответ дляЧавонадо
Мені б це підійшло😄
трое детей, тут без графика никакая синхронизация и логистика не сработает )
Бубль Гум)• 11 июля в 09:48
Ответ дляЗамурмишка
А просто отвянуть от него? Не?
Пусть валяется
Якщо просто валяється, то ок. А якщо валяється і смітить? Прибирати не хоче.
Міняйловна• 11 июля в 09:48
Ответ дляНакладні мюслі
Готуйте смачненько где-то на предпоследнем месте ))) с высоты 18 летнего опыта говорю 😄
Это в начале, потом очень даже не на предпоследнем!
Фіфачка• 11 июля в 09:49
Ваш муж вас просто не любит
Вы в этом не виноваты
Міняйловна• 11 июля в 09:50
Ответ дляМУСЯкомарова
А,вы типа не готовите?
Да тут никто не готовит, не убирает, не стирает, не работает, а их мужья на руках носят и на Мальдивы отправляют каждый месяц! Вы как первый раз на Советчице, чесное слово!
Замурмишка• 11 июля в 09:50
Ответ дляИз Кукуева я
це жах просто, мій постійно говорить про їжу, думає про їжу, скидує відео про їжу....таке враження що голодом його мордую, а не готую кожен день
Жесть, с зарплатой 20 тыс такие претензии у бубочки

Я бы послала, если бы так задалбывал меня своей жратвой
Мне например, не интересно это
автор Из Кукуева я • 11 июля в 09:50
Ответ дляХвігура мічти
Знаєте, мій чоловік також не прибирає і не прибирав. Але, якщо мені потрібно було, то ми робили разом. Просто завчасно знав, підібрали час і день і т.д. ніколи не відмовляв.
Та скільки ремонтів переробили разом,то капець. Але ніколи від нього ініціативи не було і я не чекала.
Я для себе маю правило -
не кричати і не виносити мізок за те,що не зробив, а просити зробити. Чоловіки вони від природи особливий вид.
Наприклад, прошу винести сміття, а не пред´являю претензії чому він його не виніс.
А потім воно і в звичку увійшло. Хто зранку перший виходить, той сміття і виносить. Або ж якщо я з дитиною та речами, то не беру.. Чоловік забере..

Ну так практично у всіх побутових питаннях і побудували стосунки. Також на початку лаялися, а толку.. Пожалійте себе.
дякую, бо враження, що всі такі ідеальні, одна я дурна, і якогось безтолкового знайшла
Міняйловна• 11 июля в 09:50
Ответ дляПокращена
После ебли мужик еще больше жрать хочет!
МУСЯкомарова• 11 июля в 09:50
Ответ дляКарамбулкул
для этого не обязательно готовитьсамой
Вы сейчас про кулинарию или Галю баловану?
Чавонадо• 11 июля в 09:51
Ответ дляМіняйловна
І не тільки мужик😆
Замурмишка• 11 июля в 09:51
Ответ дляХвігура мічти
Який він батько буде ще взагалі невідомо. Можливо найкращий у світі.
Головне для автора усвідомити і дати відповідь на запитання - їй ця людина потрібна? Якщо так, то треба працювати над собою, щоб змінився він
Какой еще батько?
Доход 20 тыс, в быту его обслужи, а он не чешется
Как можно такому рожать вообще
JannyMoney• 11 июля в 09:51
иногда бывает, что люди высказывают недовольство простыми вещами чтобы не говорить о сложных. Может вы оба недовольны доходами или отсутвием детей и каждый винит другого?
Пробуйте иногда уступать в плане еды. Обговаривайте с ним план питания на неделю, договаривайтесь, какая помощь от него нужна. Посудомойку купите. Момент притирки есть у всех.
По поводу уборки. Вы сначала героически пашете в одиночку, потом вы жертва.
Выделяйте часть ежедневных дел на мужа и не делайте их даже если вам кажется что уже все, капец. И у вас должна быть своя жизнь. Подруги, родственники.
И наверное самый важный совет: учитесь отделять значимое от не значимого. Грубо говоря, всё равно, кто сегодня возьмёт верх в споре про готовку, главное что мы глобально на одной стороне.
Замурмишка• 11 июля в 09:51
Ответ дляА ось і я
Ну было же в нем что-то, что вас привлекло, вы связали с ним свою жизнь…
Например, никого лучше не нашлось
Единственный, кто женился
МУСЯкомарова• 11 июля в 09:51
Ответ дляМіняйловна
Я всегда ржу,когда они пишут,как они ’не готовят’
Міняйловна• 11 июля в 09:51
Ответ дляИз Кукуева я
десь так(
Чего на берегу не обсудили быт?
автор Из Кукуева я • 11 июля в 09:52
Ответ дляЖдушечка
Ну значит, ему это важно и очень. А далее думайте, что вам подходит, научиться готовить или разойтись.
я прекрасно готую, повірте є з чим порівняти, мама навчила з 12 років! просто воно БАЛУВАНЕ і кожного дня шось незвичайне йому подавай