Из Кукуева я• 11 июля в 08:33

Жінки з сімейним досвідом, порадьте....

Я не знаю, що я роблю не так...чесно, ніби дрібні побутові сварки (що на вечерю, куди йти на вихідні або на що витрачати гроші чи хто залишив бардак на кухні) ніби і нічого серйозного, але чоловік уже практично на постійній основі спить окремо на кухні, сам усувається, ненавидить вихідні, бо треба вдома щось робити і т.д., я не знаю ми тільки 2 роки в шлюбі, а вже як кіт із собакою, хоч здається що і спокійна і не конфліктна, я не знаю що роблю не так....я не хочу навіть думати про розлучення через різну дурницю, але вже просто опускаються руки
Міняйловна• 11 июля в 09:53
Ответ дляИз Кукуева я
дякую, бо враження, що всі такі ідеальні, одна я дурна, і якогось безтолкового знайшла
Строить мужа надо сразу, а не через годы
МУСЯкомарова• 11 июля в 09:53
Ответ дляМіняйловна
Чего на берегу не обсудили быт?
Сиреневая цапля• 11 июля в 09:53
Мій чоловік дуже пишається, що класно прибирає. Він шикарно миє підлогу. Тільки і хвалю. Навіть якщо мені незручно в цей момент робити щось інше. Але праця в кожного, а не одне на дивані. Він їсть усе, що готую, привчений до простої їжі. Але за його проханням можу і пиріг , і галушки, і варенички на пару. Купили мультипіч і смакота запечена. Це швидко. Якби хоч раз було не таке, то більше б не готувала,,бо хто краще знає, той і готує.
Побут важливий. Вирішуйте питання зразу. Дві крихти на столі то не срач, в знецінення праці іншого то вже проблема
Карамбулкул• 11 июля в 09:54
Ответ дляМУСЯкомарова
Вы сейчас про кулинарию или Галю баловану?
у мужа тоже две руки : все что касается -мяса он.
и у нас муж по кухне больше, я по десертикам и салатам
Міняйловна• 11 июля в 09:54
Ответ дляИз Кукуева я
я прекрасно готую, повірте є з чим порівняти, мама навчила з 12 років! просто воно БАЛУВАНЕ і кожного дня шось незвичайне йому подавай
Вы это не знали 2 года назад? Замуж побежали за первого позвавшего?
автор Из Кукуева я • 11 июля в 09:54
Ответ дляSo_so
Если спит на кухне, то маловероятно, что будет толк. Поговорите, как он видит семейную жизнь, как Вы. Вы жили вместе до регистрации? Были подобные проблемы?
ні, до шлюбу ми не жили разом
Замурмишка• 11 июля в 09:54
Ответ дляИз Кукуева я
мене дратує, коли він нічого не робить і я роздратована і сердита - а не легкая и привлекательная)
Так он уже приносит домой меньше 470 баксов, при этом куча запросов на питание и детей
Это уже считается, что он ничего не делает, чтобы потянуть свои запросы
Хвігура мічти• 11 июля в 09:54
Ответ дляЗамурмишка
Какой еще батько?
Доход 20 тыс, в быту его обслужи, а он не чешется
Как можно такому рожать вообще
Ну це у вас батьківство вимірюється тільки грошима.
Ви така фантастична 🤣 то всі люди на світі народженні виключно мільйонерами?
Ви, наприклад. Ваші батьки вас на яких Мальдівах виховали?
МУСЯкомарова• 11 июля в 09:54
Ответ дляКарамбулкул
Ну все равно же что-то готовите.
So_so• 11 июля в 09:55
Ответ дляИз Кукуева я
ні, до шлюбу ми не жили разом
Очень жаль
Міняйловна• 11 июля в 09:55
Ответ дляИз Кукуева я
ні, до шлюбу ми не жили разом
Плохо. Плохо, плохо. Неважно. Дела ваши очень плохие!
Замурмишка• 11 июля в 09:55
Ответ дляИз Кукуева я
А что, ваш муж ТОЛКОВЫЙ?
Конкретно, в чем?
автор Из Кукуева я • 11 июля в 09:55
Ответ дляПрилипало
Автор, готуйтеся до того, що як народиться дитина у вас часу взагалі ні на що не буде. А ще, такої тиші по вихідним як він хоче більше ніколи не буде. Цікаво, куди він від кухні переїде😄
ой було б смішно якби не так страшно, сама боюся цього якщо чесно
Карамбулкул• 11 июля в 09:55
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну все равно же что-то готовите.
что то, а не все.... еще и два ребенка на подхвате..для помощи.
Сиреневая цапля• 11 июля в 09:55
Вчора тема була про суп з макаронами на тиждень. Чоловік їв))), а їй не так, бо грів не так. Ото любов
Сумчатая кошка• 11 июля в 09:56
Ответ дляИз Кукуева я
а що робити треба по-вашому?
Не робити нічого для партнера і проговорити - тебе обтяжує прибирання нашого простору, Ок, маєш право, але і від мене не чекай, що ти прийдеш з роботи і буде що їсти і буде чисто.
МУСЯкомарова• 11 июля в 09:56
Ответ дляСиреневая цапля
So_so• 11 июля в 09:56
Ответ дляИз Кукуева я
та як тільки починаю готувати, він мені починає то не хочу, то не буду, я розумію наскільки це примітивно, але чесно вже не витримую, хочеться кинути все і не готувати нічого...наготовлюю 1 раз на 2 дні, деколи кожний, а він ще й з претензіями, що не таке. Працюю кожен день з 8 до 6, і ще тут танці з бубном
Мы когда вместе начали жить, я сделала блинчики и муж говорит, вкусно, но у мамы вкуснее почему то.
Следующие блинчики я приготовила ему через 12 лет.
Вы какая-то желейная, это добром для Вас не закончится.
Замурмишка• 11 июля в 09:57
Ответ дляИз Кукуева я
С какой целью вы изначально впряглись и начали подавать?
Пытались прорекламировать себя как хозяечку, чтобы этот бурдюк женился?
автор Из Кукуева я • 11 июля в 09:58
Ответ дляЭмчЭндЭм
У мене є декілька знайомих хто розлучився. І часто цьому передувало що чоловік не хотів спати разом із дружиною. Жінки пробували щось виправити, першими йшли на примирення, але врешті-решт це не допомогло. Не знаю, можливо вам тут щось нормальне порадять і ви стенете виключенням
не знаю що казати, але я лягаю в 22:00, а він у 02:00 - то так повелося. Боюсь що далі нічого доброго
автор Из Кукуева я • 11 июля в 09:58
Ответ дляБубль Гум)
Два інфантила. Краще розлучайтеся, діла не буде.
І вам порада на майбутнє - не затикайте власні дірки стосунками, краще попрацюйте над собою. І вже коли будете самодостатньою зрілою особистістю, тоді шукайте партнера.
з чого такі висновки, що я недостатньо зріла?
Басноплетка• 11 июля в 09:59
Ответ дляИз Кукуева я
я постійно прибираю одна, бо він просто непридатний до цього, але й сварюся постійно, бо хочу порядок, а не жити як свині
У вас ребёнок, а не муж, дела не будет
Сумчатая кошка• 11 июля в 10:00
В мене є подружка, яка не прибирає - для неї це не важливо, але готує, бо на ПП, не працює, чоловік в ІТ і тільки він підтримує порядок. Там реально працює з її сторони - тобі треба ти і прибирай. Ну і повторює йому - я найкраще, що трапилось з тобою в цьому житті))
Замурмишка• 11 июля в 10:01
Ответ дляИз Кукуева я
Что вас сейчас держит во всем этом замесе?
С какой целью вы планируете детей?
Оно вам нравится вообще так жить и вариться в этом всем?

Что вам мешает уехать на выходные отдыхать, одной?
А как по мне, просто снять жилье и уйти. Жить одной, в чистой новой квартирке, нервы на месте, красота.
автор Из Кукуева я • 11 июля в 10:01
Ответ дляSo_so
А как Вы встречались, как жили до брака? Эти вещи очевидны
до шлюбу не жили, зустрічались 2роки, є різниця коли ти студент на зйомі і коли в тебе сімя, як це видно мало бути?
автор Из Кукуева я • 11 июля в 10:02
Ответ дляНе кую, не мелю
Повністю погоджуюсь.
Не чекати ініціативи, а ставити конкретно сформульовані чіткі завдання і окреслювати термін виконання.
Не ’Чому ти тільки свинячиш, я вже задовбалась прибирати і жити в свинюшнику!!!!!’, а ’Жорік, ми засрались, завтра в нас прибирання, на тобі пилосос і розвісити білизну після прання, за годину разом справимось.’
так і роблю, і він ніби йде помагати але з такими возмущеніями, що врешті сварка
Чучало яблуні• 11 июля в 10:03
Ответ дляПилосмок працює
Хай він вирішує, якщо вам все одно і ви не прагнете щоб ваше було зверху. Він голова сім´ї, а ви хранитель домашнього затишку. Готуйте смачненьке і щоб чоловік був ситий) все налагодиться.
якось у вас жінка десь там, на задвірках. Не можна так до себе. Хай обидва вирішують, ні?
Замурмишка• 11 июля в 10:04
Ответ дляИз Кукуева я
По-вашему в чем ваша зрелость?

В том что вы ’знаете как надо’ и за себя, и за другого?
В том, что вы с 12 лет готовите разные разносолы и готовы подавать их любимке?
В том, что вы впряглись как лошадь и уперто тянете?
Знаете проводить выходные?
Спасаете брак которого нет?
И уже не отвяжетесь от него, ведь надо детишек, и вы добьетесь своего, вы ведь зрелая
Сопьется ваш мужик.
Если повезет к другой уйти может (но нужно еще такую как вы найти, другим он даром не сдался)
То спиться проще вариант
автор Из Кукуева я • 11 июля в 10:04
Ответ дляА ось і я
Вы допускаете мысль, что каждый по-разному понимает выходные? для кого-то это реально тупо лежать на диване, а для кого-то рысачить целыми днями где-то
звісно допускаю, та і я не надто активна. Для мене вихідні: це субота прибирання, готовка і решта. Неділя - відпочити, погуляти і т.д., звісно можуть бути відхилення, це я загалом
Басноплетка• 11 июля в 10:05
Ответ дляЭмчЭндЭм
У нас хорошие отношения , вместе 24 года. При этом мы почти всегда спим отдельно. С сексом все ок.