Лінива, не каюсь• 11 июля 2025
Подружка і її сужений
Вона старша за нього на один рік. Познайомилися на весіллі у майбутніх кумів. Він закохався до нестями. А вона - я не знаю.. Потім поїхала за кордон на клубніку заробляти. А він лишився вдома. Там познайомилася з чоловіком, але каже просто дружили. Потім через кілька років вернулася, а той перший з весілля тут як тут, давай жениться і бла-бла. Вона й погодилась. На руках її носе, любе. І вона теж його полюбила. Так от, пита у мене тепер поради, що робити, бо написав той, що були разом на клубніці, запросив на день народження-ювілей, а чоловік не пускає. Я загубилась, чесно, що порадити людині?
Лінива, не каюсь
• 11 июля 2025
Ответ дляКоржик
Порадити слухати чоловіка і сидіти вдома.
Так і я мала з нею їхати за компанію, він усе оплатить, на екскурсію за кордон, до моря на кілька днів, а тепер через її чоловіка усі плани коту під хвіст
Ганцю в кєдах• 11 июля 2025
Дівчина доросла? Хай думає і вирішує сама.
Інакше ви будете винні що щось порадили і вона ту фігню витворила.
Автор не поспішайте вирішувати чужі проблеми. Бо ви будете винні що в неї своєї думки не має.
Лінива, не каюсь
• 11 июля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Не буду я винна
Тракторні війська• 11 июля 2025
Прям вижу эту картину, взрослая женщина сидит и ждёт, пока другая взрослая женщина спросит у незнакомых взрослых женщин, что первой взрослой женщине делать.
Залетна Я тут• 11 июля 2025
Ответ дляКоржик
А ви хочете поїхати, а без неї вас не запрошували?
Кстати, да, идея - поехать автору одной на ДР, без подруги.
Лінива, не каюсь
• 11 июля 2025
Ответ дляПишущаяся
Не зрозуміла її чоловік не пускає її до другого чоловіка?
До друга на день народження
Пишущаяся• 11 июля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
До друга на день народження
Хай їде до друга з чоловіком.
Залетна Я тут• 11 июля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
До друга на день народження
А почему муж не приглашен, а приглашена подруга?
Лінива, не каюсь
• 11 июля 2025
Ответ дляХвігура мічти
связь таки была и не отпускает
я цього не знаю
Робот Вертер• 11 июля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
якщо друг все оплатить за двох людей, то чого вона думала їхати з вами а не з чоловіком? Хай бере чоловіка і їдуть на екскурсію і до моря, класно проведуть час у друга на дні народження.
Соседушка• 11 июля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Саме через її чоловіка плани коту під хвіст?)
Лінива, не каюсь
• 11 июля 2025
Ответ дляСоседушка
Як його вмовити? Він не зможе поїхати