Дама_из_рекламы• 12 июля 2025
Сумую за морем
На фоні 4 року війни, купи проблем особистих і суспільних, я в липні починаю гостро сумувати за морем, за нашим кримським морем. Напевно, це зокрема, й сум просто за мирним спокійним життям. Але воно сниться мені ночами. Сподіваюся, звісно, колись ще туди потрапити. Через війну втрачено всі зв´язки з добрими гарними людьми, де я жила. Кудись всі поїхали. Вже ніколи не буде, як раніше. Війна змінила все. Жодна річка не замінить мені тих розкішних солоних хвиль, старовинних палаців, гір і відчуття повного спокою і суцільного щастя. Кидайте капці.
Виправлялочка• 12 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
То чужі моря. А це наше. Відчуйте різницю.
А скільки чужих морів ви бачили?))
Бо якби бачили, то тоді і справді б відчули різницю)) Моя мама теж співала, що кращої природи, ніж в Криму, ніде в світі нема. А потім побачила Хорватію, Туреччину, Іспанію і тд,, більше так не жартує))) А якщо поїхати ще далі, то взагалі не згадаєте, де той Крим і шо там.
І так, моє дитинство теж пройшло в Криму. Ялта, Алупка, Феодосія, Партеніт, Ластівчине гніздо…. Ото всьо. Навіть Бахчисарай бачила. Ні за чим не сумую, памʼятаю огидний кримський сервіс, жадібних людей, воду по графіку і тд.
Чижик Пижик• 12 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Так, це насправді важко зрозуміти
Семочки, кукуруза, пахлава медовая
Пирожки, горячие пирожки.
Это атмосфера. Такого нет нигде.
Khmelnichanka• 12 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Начиталась таких як ви тут на порадниці, і поперлась в те Лазурне. Вибачте, але цей бидлятник сподобатись може тільки людині, яка ніколи не бачила нормального моря і сервісу за кордоном
Навіщо яви пишете такими словами? Навіть якщо Вам і не сподобалось, то це не значить, що там - бидлятник.
Я в Лаззурному була лише раз, в тнж не закохалась, але: там море змінюється буквально щодня. Сьогодні - суп із водоростей і медкз, а завтра - КРИШТАЛЬНО чиста вода. І широчезний пляж з білим пісочком :). А острів Джарилгач - то взагалі казка. Ви були там?
бифидобактерияЖоржик• 12 июля 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Брат мужа сейчас там, попросила по видео вязи показать, они в Алуште. Кацапский говор, все кацапские авто. Осадок остался печальный потому что мне ещё перед глазами был другой Крым, в памяти остался наш
Всегда в Крыму было много россиян, везде был слышан говор. Просто ваше отношение изменилось
Khmelnichanka• 12 июля 2025
Ответ дляВиправлялочка
А скільки чужих морів ви бачили?))
Я ось закордонних морів бачила не так багато Червоне в Єгипті та Адріатичне в Хорватії. Не маю нічого проти них :) , але сумую саме за нашими морями.
бифидобактерияЖоржик• 12 июля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Багато хто зовсім загинув. А вам море подавай. Забудьте, не повернути Крим, можливо вже й Азовське ніхто не поверне.
Может Крым и не вернуть, но я очень надеюсь что когда-то через десяток лет хоть ж/д сообщение будет с Крымом, может хоть на пенсии приеду туда…вспомню как муж предложение там сделал, погуляю в ботсаду, в Ливадии. Эх…
Виправлялочка• 12 июля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Даруйте, не хочу з вами сперечатись, бо знаю, за яких умов ви їх бачили.
То ж ви не за морями сумуєте.
Виправлялочка• 12 июля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Пирожки, горячие пирожки.
Это атмосфера. Такого нет нигде.
Осьо вам, Греція. Їдьте і насолоджуйтесь. Буде вам і кукурудза, і випічка…
Khmelnichanka• 12 июля 2025
Ответ дляВиправлялочка
То ж ви не за морями сумуєте.
В сенсі - не за морями сумую? Саме за морями ))) За світанками на Будацькій косі, за за чайками на Косі Бердянській, за улюбленим Чорноморськом з його нереально- синім морем…
Ну ось зараз, восени, якщо дозволить стан здоров»я дітей, то, може, поїдемо на якесь європейське море. Сподіваюсь закохатись, бо море - то моє місце сили. Та за нашими чайками сумуватиму все одно.
Чижик Пижик• 12 июля 2025
Ответ дляВиправлялочка
Когда пишут что скучают за морем, это не значит что скучают за солёной водой, едой или пауками на потолке номера.
ГоловнаЯ• 12 июля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Та да, у меня Крым этот запах детства, это непередаваемое ощущения въезда в Ялту на этот серпантин. А сейчас скучаю за тем как муж звонит в обычный вечер пятницы, так собирайтесь с детьми , сегодня едем в Кириловку или Бердянск на выходные
Не любовница• 12 июля 2025
Крым - моя родина❤️Не была там 7 лет( Всегда ездили на косу возле Стерегущего. Такого чистого моря нигде не встречала. И мололюдно очень. Эх😢
Без Баяна• 12 июля 2025
Теж сумую за Кримом. Їздила з дитинства кожен рік 20 років поспіль. Ялта, Алушта, Алупка,... і маленькі селища біля них. Останній раз - у 2013 році. У 2014 - вперше Залізний Порт, але враження не те.
Пам´ятаю серпантини доріг від Сімферополя до пункту призначення - півтори години їзди. Екскурсії, палаци, печери...
Пацан к успеху шел• 12 июля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
А як по іншому назвати те, що тут розхвалили? Чомусь ніхто не напише про якість дороги до того Лазурного. Таке враження, що її розбомбили ще до повномасштабної. Номер за 1500 грн доба у 2021 році і при цьому вода в басейні льодяна, господарі так економили на підігріві. Хай люди пишуть правду, а не рожеві шмарклі про те як там классно. Сервіс і інфраструктура там відсутні, без машини взагалі немає, що робити, бо до нормального пляжу пішки не дістатись
Ноунэйм• 12 июля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Да, Джарылгач … эх было время
Khmelnichanka• 12 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Не знаю. Я відпочивала там в 2021 році, на дуже совдепівській базі, але на О лініі, в 5 метрах ввд рляжу, з прямим видом на море. Без басейну (він мені не потрібен), але бпзові зручності були в номері. Трьохмісний номер -600 грн. доба . Поруч був вже приватний пансіонат з будиночками на самому березі 900 грн.доба. Я не ідеалізую наші моря, але особисто мені відпочивалось кайфово.
Мастер Пис• 12 июля 2025
Купила квитки в Одесу і їду на один день побачити море. Просто побачити❤️
Колишня муза• 12 июля 2025
Я скучаю за Железным портом. Но понимаю, что даже когда его освободят с оккупации, я туда не поеду. Неизвестно, где те ублюдки что спрятали
И за Кинбурнской косой скучаю, и за Заточкой, и за Коблево...
Да Щас же• 12 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну то ви вже ніколи не будете на морі. А, ще в море в Одесі! Чим вам не догодило?
Да Щас же• 12 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Не у всіх є кошти, до речі, на закордоння. Ви просто цього не розумієте.
Ну то не кажіть що сумуєте за нашим морем, ви просто недостатньо заробляєте
Да Щас же• 12 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Були б у вас гроші, то інші моря прийшлись би до вподоби
Да Щас же• 12 июля 2025
Ответ дляМастер Пис
Вже можна купатись
Любительница• 12 июля 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я там мешкала
40 хвилин пішки від дому до моря
А в Криму навіть не була, Чорне море знаю по Одесі
40 хвилин пішки від дому до моря
Одеса і Крим, хоча і те саме Чорне море, але не зрівняється. В Одесі багато притоку прісних річок , то піщане дно і не прозора вода. В Криму каміння , гори і вода прозора. Я з Криму, з 2014 в Одесі, сумую за морем дуже сильно. До великої війни їздили під Одесу, зараз там усюди закрито
Виправлялочка• 12 июля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Наші чайки лишились у нас. І навіть не в Криму. І світанків теж вистачає. То їдьте і дивіться.
Це так романтично, сумувати за українськими чайками)))
Виправлялочка• 12 июля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Именно.
Все, кто скучает за Крымом и ко - скучают за эмоциями, молодостью, беззаботностью и тд. А Крым - просто декорации. Далеко не лучшие.
Khmelnichanka• 12 июля 2025
Ответ дляВиправлялочка
Ну от після війни поїду і буду милуватись :)
Мама Карло• 12 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
А в якому місті?
Это Мариупольский пляж. Очень его не хватает...
Сосиска_Втесте• 12 июля 2025
Я тоже очень скучаю. В августе 2022 приехали попрощаться с Арабатской стрелкой.
Так хочется вернуться туда!
Шкідлива молекула• 12 июля 2025
Ответ дляВиправлялочка
А скільки чужих морів ви бачили?))
Не знаю,где маме вашей понравилось.Пока Крым заменить не могу(((везде не то,хотя еще не была в Хорватии и в Греции так что посмотрим