Пенек Возмездия• 12 июля в 08:42
38 років. Це вже старість? Я уже як бабуля?
Думаю про вік і стає страшно. Зморшки появилися, недосип додає віку, дітей немає і розумію що вже і пізно навіть думати про це. А що далі буде? Хіба хтось мене буде кохати таку старкувату жіночку?
ДинамоКит• 12 июля в 17:21
Ответ дляНаташа_32
57 кг в 39 лет, - это не реально!
мені 46 і досі с розмір
Невгамовна шахиня• 12 июля в 17:51
Ответ длябарабанщица
Як у вас зі здоров ям? Періменопаузи нема? Такі думки лізуть, коли вона починається. А мене з 39 почалась.
Мені 42, почалась в 41. Здоров´я посипалося, лице зсунулося, суглоби болять, настрою нема, припливи задовбали, лібідо зникло((( і я відразу почала себе відчувати бабцею, не хочеться ні чепуритися, ні гарного одягу, навіть сивину ліньки зафарбовувати. Не знаю де береться натхнення в старших жінок.... Моїй свекрусі 70, вона живчик, вдягається суперово, купа різних образів, фарбується, чепуриться, доглядає за собою. А я прийшла в ТЦ через силу, бо не маю сукні на літо, зайшла в пару магазинів та й вийшла, бо навіть міряти нічого не хочеться.
Полтавська галушка• 12 июля в 18:11
Ответ дляМетровий сантиметр
В Европе конечно.
Ще раз для неуважних: мої знайомі у 4+ виходять заміж в Україні, ні вони самі, ні їхні близькі це не вважають аж таким віком
Ніколи не збрешу• 12 июля в 18:19
Ответ длябарабанщица
а что принимаете от этой дряни?
Ніколи не збрешу• 12 июля в 18:19
Ответ дляДа Щас же
Менопауза в 39 лет ? Вы что с ума сошли ? В 45 еще рожают детей , в 47 знаю коллегу которая 3 родила .
вы различаете пременопаузу и менопаузу?
Ніколи не збрешу• 12 июля в 18:22
Ответ дляНевгамовна шахиня
почему ничего не пьете от приливов?
АдеКВАтная• 12 июля в 18:32
Я в 38 родила 3 ребенка.
Через 3 недели мне будет 55, но бабушкой не считаю себя. Понятно что возраст сказывается, но точно не бабушка я еще.
Блиск думки• 12 июля в 19:08
Ответ дляНаташа_32
57 кг в 39 лет, - это не реально!
Смешно)
У меня 59 в 46, рост 173. И мышц много
Блиск думки• 12 июля в 19:15
Ответ дляПускаю бісики
Я всього лиш пишу, що 50 кг в 20 і 50 кг в 40. - це різні 50 кг. Фігура буде відрізнятись кардинально (не в кращий, звісно, бік). А запливати жирком чи ні - справа десята
Бред)
18 мнеУЖЕ• 12 июля в 19:16
Раз так думаете - однозначно старость. Старость в мозгах и в 22 бывает, сочувствую конечно - не повезло так не повезло.
Чучало яблуні• 12 июля в 19:55
В мене дві колеги народили первісток в 47 років. Одна з них в 2023 році. Ви ще молода
Бандитка Сью• 12 июля в 19:57
Ответ дляНаташа_32
57 кг в 39 лет, - это не реально!
Почему не реально?
Я в 39 была 52 кг. В 40 лет родила второго и вышла с роддома с весом 54 кг.
Обнимашкина• 12 июля в 20:29
Ответ дляНевгамовна шахиня
В личной жизни, в браке у вас не очень, да?
Небоброїдка• 12 июля в 23:39
Ответ дляЧучало яблуні
та ну...прямо двое и в 47........
Невгамовна шахиня• 13 июля в 00:18
Ответ дляОбнимашкина
Было отлично, сейчас хуже, но я сама виновата, стала раздражительной, психованной, меня все бесит. Уже и магний пила, и бифрен - до лампы.
черная мамба• 13 июля в 12:11
Ответ дляНаташа_32
57 кг в 39 лет, - это не реально!
Почему. Мой вес 46 кг до 42 лет, стабильный. Перестала заниматься спортом + постоянный стресс пару лет теперь 52 кг.
Роздратована шкіра• 13 июля в 12:48
Ответ дляКрем для арбуза
Якось дивно бути в одному диапазоні зі своїми дітьми? 18-44???
тю у нас мамашкам шо 18ть шо 40 лет, мозг выахуют
Чучало яблуні• 13 июля в 22:00
Ответ дляНебоброїдка
та ну...прямо двое и в 47........
Да, кожна в свої 47. Одна 15 років тому, одна в 2023.