Пенек Возмездия• 12 июля 2025

38 років. Це вже старість? Я уже як бабуля?

Думаю про вік і стає страшно. Зморшки появилися, недосип додає віку, дітей немає і розумію що вже і пізно навіть думати про це. А що далі буде? Хіба хтось мене буде кохати таку старкувату жіночку?
Пацелуйнитуда• 12 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
А зачем мыть ежедневно? Это реальные фотки) Или хотите, что бы я мыла каждый раз?
Вам нечем заняться? Или просто привлекаете внимание к себе? Довольно странный способ выбрали.
Сито для думок• 12 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
57 кг в 39 лет, - это не реально!
Ви ж не знаєте, який зріст
Може там 165 або 160, тоді це навіть повнувата
Наташа_32• 12 июля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Нет. Не привлекаю. Я всё в правду пишу. Ну, вот Вы бы мыли каждые пол дня, если за калиткой грязь?
СкиниУскачи!• 12 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Ну, чоловіки вже звертають увагу мало, фігура не та, що в 25. А я не парюсь. Хожу по гриби)
как вчерашний поход, не сопрели?
Наташа_32• 12 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
как вчерашний поход, не сопрели?
Нет. А что? Вас интересуют мои носочки)?
Лапка• 12 июля 2025
Ответ дляЖменятко
Почему?
54 с 16 и в 70 реально. Моя мама всю жизнь в одном весе. Ей сейчас 70. Я , зато тооолстаяяяя😭
Наташа_32• 12 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
как вчерашний поход, не сопрели?
Всё ок! Хотите со мною?
Сусідка знизу• 12 июля 2025
Ответ дляlilul990
Я не розумію в чому перевага бути дуже стрункою бо бачу яка у худих за 35 біда з лицем

Менше 70 кг нема смысла худати в такому віці
І що ж не так з обличчям в 35 у худих?
Уявляю себе 70 кг, це був би ппц, в мені 62 і то вже такі щоки і пузо що жах просто
Наташа_32• 12 июля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Да Вы их и не моете вообще, вчера демонстрировали пар десять немытых сапог. Додуматься же до такого!
Не мытых, ну черт с ними. Помойте Вы) Даже за деньги)
СкиниУскачи!• 12 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
исключительно носочки дочки)
Домашня Зюзя• 12 июля 2025
Автор, ну яка бабуля?
Гарна, молода і самодостатня жінка! Та, яка не терпить лапші на вуха, та яка знає собі ціну, та яка вже обзавелась хорошими дружніми відносинами і т.д., і т.п.
Мені 37 якщо що))
СкиниУскачи!• 12 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Всё ок! Хотите со мною?
а не боитесь
Наташа_32• 12 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
исключительно носочки дочки)
Ну, после резиновых сапог, так сами представляете)))
Наташа_32• 12 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
а не боитесь
Кого?
СкиниУскачи!• 12 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
Кого?
выхожу, встречайте
Наташа_32• 12 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
выхожу, встречайте
Я готова) Вот уважаю настоящих леди)) А не маринкиных доць)
КротоТо• 12 июля 2025
Ответ дляДа Щас же
Как же я рада и что у меня мозгов хватило переехать жить заграницу , где в 40 лет ты еще девочка . И внимание мужчин и самооценка выше небес стала . Мне 36 не считаю себя бабкой , выгляжу хорошо . Все зависит от окружения !
Да.
Вечно ноющие наши униженные эйджизмом тетки.
Их ментальность и перепуганность, внутренняя зажатость и вечный страх что у кого-то не дай бог что-то получше будет, как раз их и убьет
Захожу на советчицу читаю и выхожу, с надеждой что это тролли недоразвитые.
И горько так думать, что это реально наши украинские женщины 🤢
Наташа_32• 12 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
выхожу, встречайте
Но Вы снова - аноним.
КротоТо• 12 июля 2025
Ответ длябарабанщица
Як у вас зі здоров ям? Періменопаузи нема? Такі думки лізуть, коли вона починається. А мене з 39 почалась.
Це дуже рано, йдіть до лікаря
Лика-прилипка• 12 июля 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Для мене важливо те, що я бачу старість. Ідуть незворотні зміни 😭
Какой у вас образ жизни? питание?
барабанщица• 12 июля 2025
Ответ дляКротоТо
Це дуже рано, йдіть до лікаря
Так я була. Раннє виснаження яєчників. Зараз багато у кого так. Саме в 38-40 це й починається.
КротоТо• 12 июля 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Це називається інфантилізм.
Не сприймання себе, та реальної ситуації.
Спробуйте знайти гарного терапевта та побалакати з ним.
А ще краще, переїдьте в іншу країну. Бо у нас у повітрі літає нелюбов жінок до себе
Домашня Зюзя• 12 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
Мне 37 лет, я не считаю это уже молодостью.
И дело не в весе и даже не в лице, за этим слежу, занимаюсь спортом, имею неплохую генетику и выгляжу хорошо.
Дело в том, что компенсаторные механизмы однозначно хуже, восстановление после различных стрессов и травм медленнее, пигментация намного активнее, постоянно появляются какие-то точки, пятна и т.д., если выйти на солнце и не намазаться спф тотально, бессонные ночи чувствуются, могут быть отеки на лице утром, если нарушаешь режим и т.д.
Короче, много всего, что с молодостью не ассоциируется.
Для меня это средний возраст.
То ж ніхто і не каже з дівчулями 20-річними мірятися. Так, те що ви описали є вже і в мене. Мені 37.
Просто автор цієї теми зразу в крайність - бабуля. А частина тут є таких, які в 40 на 18 виглядають, це ж класика цього форуму))))
Ще додам, місячні колись проскакували, помічала тільки адський перший день. Тепер за добу болить голова і спина, ну і перший, другий і чомусь п´ятий дні самі противні стали.
КротоТо• 12 июля 2025
Ответ длябарабанщица
Не узагальнюйте. Не багато у кого.
Мабуть у вас спадковість тоді
Сон і дрімота• 12 июля 2025
Ответ дляНаташа_32
57 кг в 39 лет, - это не реально!
Реально! По-перше, ви не знаєте зріст, може там жіночка 150 см. По-друге, є різні типи фігур, є такі що скільки б не їли пиріжків будуть худі, я така була. В 39 ще клімаксу нема, то вага і тримається, от в 50 треба буде докласти зусиль.
Метровий сантиметр• 12 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Учора знайома 40-річна вперше заміж виходила в Італії (ні, не біженка, саме поїхали святкувати туди красиво). Наприкінці місяця інша виходить заміж, щоправда вдруге, їй 46. У Вас уже старість? Співчуваю
За границей просто другое отношение. Там 40 - это молодость. А у нас даже бывший мне сказал, что деншина в 40 это уже так, а мужик класс.
К слову, мне 37. (((
Реально за нранмцейсужчины круче и отношение к жизни и возрасту.
90x60x90• 12 июля 2025
Конечно бабуля, а вы что думали.
ДА да да• 12 июля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
У мене в 44 не старість. Не знаю, чому вона у вас в 38
У мене перше відчуття старості з´явилось в 33, після народження дитини і недоспаних ночей. В дзеркалі я побачила як я змінилась.
Потім звикла, що мені ж не 20.
Вдруге в 44. Заспокоїла себе тим, що виглядаю стрункіше ровесниць, хоча пружність шкіри втратила, хоч і займаюсь спортом. Своїм лицем, до речі задоволена повністю, в от шия вже видає вік. Але знову звикла.
Знаю що буде ще етап менопаузи. Теж доведеться приймати себе новою.
Є люди які старіють не поступово, а етапами
Потринділиця• 12 июля 2025
Мені 45 і я не почуваюсь старою. Займаюсь спортом, цікавить розвиток і нові технології, вчуся новому. Люблю себе і свій вік.
ДА да да• 12 июля 2025
Ответ дляНервогенератор
Колись моя подруга, в 19 років казала, що вже вона стара ходити по клубах)
Якщо в дев´яностих, і це були сільські клуби, то так і вважалось. Туди дійсно школярки бігали