Пенек Возмездия• 12 июля в 08:42

38 років. Це вже старість? Я уже як бабуля?

Думаю про вік і стає страшно. Зморшки появилися, недосип додає віку, дітей немає і розумію що вже і пізно навіть думати про це. А що далі буде? Хіба хтось мене буде кохати таку старкувату жіночку?
Пускаю бісики• 12 июля в 08:55
Ответ дляДжинци на Флісі
У меня мама 55 -57 кг всю жизнь, ей 68. Такой тип телосложения
Ни на каких диетах вообще не сидит и не сидела.
Я ж не сперечаюсь. Але то різні кілограми, панянко. Не стверджую, що в 38 треба вже на кладовище, але все ж не 20 давно)
Дівчина Бобула• 12 июля в 08:56
Ответ дляНаташа_32
Ну, чоловіки вже звертають увагу мало, фігура не та, що в 25. А я не парюсь. Хожу по гриби)
И как, после грибов все сразу Вас любят?
Крайня невістка• 12 июля в 08:56
Ответ дляПенек Возмездия
Для мене важливо те, що я бачу старість. Ідуть незворотні зміни 😭
Ну не все так плохо, что прям рыдать. Если вам 38 старость, что для вас 68 тогда?
Джинци на Флісі• 12 июля в 08:56
Ответ дляПускаю бісики
Я отвечала на конкретный пост, что нереально весить 57 кг в 39 лет. Вы- автор того поста?
Пускаю бісики• 12 июля в 08:57
Ответ дляЖменятко
До чого вага ,до молодитись?
Жінка в 40 має важити 80+?
Жінка в 40 має почуватись жінкою на сорок, а не вишукувати, чому її ’з донькою плутають’... Це жалюгідно виглядає
Штора с кисточкой• 12 июля в 08:57
Ответ дляЖменятко
До чого вага ,до молодитись?
Жінка в 40 має важити 80+?
Заспокойтеся з тією вагою
Втрачаються мʼязи з віком і тоща корова не стає ланю .
При тій самій вазі фігура виглядає інакше
барабанщица• 12 июля в 08:58
Ответ дляДа Щас же
Менопауза в 39 лет ? Вы что с ума сошли ? В 45 еще рожают детей , в 47 знаю коллегу которая 3 родила .
Періменопауза, як написано вище.
Жменятко• 12 июля в 08:58
Ответ дляПускаю бісики
Не зрозумілий ваш коментар
Ви все-таки вважаєте ,що жінки має заплити жирком
Інакше вона жалюгідна?
Мусик Пусик• 12 июля в 08:58
Ответ дляНаташа_32
57 кг в 39 лет, - это не реально!
У мене 51 кг в 37 років, не бачу нічого незвичного. Займаюсь вдома спортом по 20-30 хвилин без вихідних вже років 15.
Штора с кисточкой• 12 июля в 08:58
Ответ дляДа Щас же
Здоровʼя у всіх різне , як і час менопаузи і не обовʼязково сходити з розуму
СережкинаЯ• 12 июля в 08:59
Ответ дляШтора с кисточкой
Заспокойтеся з тією вагою
Звісно
Я взагалі не нервувала
Чи мені насильно їсти, щоб вам комфортно було?
СережкинаЯ• 12 июля в 08:59
Ответ дляМусик Пусик
)
Чудово)
Пописанная парта• 12 июля в 09:00
Ответ дляПенек Возмездия
Явно не молода. Як би Ви не доглядали за собою, ботокс і т.п., а вік видно (
Явно розумна і впевнена в собі на відміну від вас
Штора с кисточкой• 12 июля в 09:00
Ответ дляСережкинаЯ
Звісно
Я взагалі не нервувала

Мені байдуже на вас і ваші кілограми
Пописанная парта• 12 июля в 09:01
Ответ дляПолтавська галушка
Учора знайома 40-річна вперше заміж виходила в Італії (ні, не біженка, саме поїхали святкувати туди красиво). Наприкінці місяця інша виходить заміж, щоправда вдруге, їй 46. У Вас уже старість? Співчуваю
Знайомій за 50. Теж недавно вийшла заміж за італійця
Штора с кисточкой• 12 июля в 09:01
Автор , зморшки зморшками - це нормально , хоч тут всім не продають пиво без паспорту
Краще думайте про здоровʼя
Наташа_32• 12 июля в 09:02
Ответ дляДівчина Бобула
Когда приготовлю вот такое жаркое с грибами, то просто класс))
Пускаю бісики• 12 июля в 09:02
Ответ дляЖменятко
Не зрозумілий ваш коментар
Інакше вона жалюгідна?
Я всього лиш пишу, що 50 кг в 20 і 50 кг в 40. - це різні 50 кг. Фігура буде відрізнятись кардинально (не в кращий, звісно, бік). А запливати жирком чи ні - справа десята
Пускаю бісики• 12 июля в 09:03
Ответ дляНаташа_32
Ууууу, ну вас. І навіть не купиш же, це ж лісові
Форточка• 12 июля в 09:05
Мені теж 38 і три роки декрету з недосипами. І то не кажу, що бабка. Можу вдвоє стоячи скластись, лобом діставши до ніг)))
So_so• 12 июля в 09:05
Ответ дляПенек Возмездия
Установки определяют жизнь.
Наташа_32• 12 июля в 09:06
Ответ дляПускаю бісики
Да. Вчера ходила. Вот...
Наташа_32• 12 июля в 09:06
Ответ дляПускаю бісики
Меня вчера за тему ещё тут так троллить начали))
КартаБезКомиссий• 12 июля в 09:08
Ответ дляПенек Возмездия
Ну как бы если Вы стара и унылая душой то тут ни ботокс ни процедуры не помогут. Мужчины не западают на унылое , вечно недовольные гав...но. они западают на истории в глазах женщины и на энергию которая от нее исходит.
Пускаю бісики• 12 июля в 09:08
Ответ дляНаташа_32
То люди не розуміють ’тихого полювання’. Он в 38 треба бути молодухою, а не ото ваше все. Гриби то для бабок))) А де це така краса? У нас в Київській немвє ще (не було)
КартаБезКомиссий• 12 июля в 09:09
Ответ дляНаташа_32
57 кг в 39 лет, - это не реально!
Простите это много или мало?
Наташа_32• 12 июля в 09:10
Ответ дляПускаю бісики
Приглашаю. Как раз пошли массово!
Булку Дай• 12 июля в 09:13
Мне 36, я молодая женщина, еще куча лет впереди
Мне не 20 и я не хочу выглядеть на 20, мне нравится быть собой
Пацелуйнитуда• 12 июля в 09:15
Ответ дляНаташа_32
57 кг в 39 лет, - это не реально!
Мне 50 лет, вес 56 кг, стабильный.
Что не реально?
Булку Дай• 12 июля в 09:18
Ответ дляШтора с кисточкой
Заспокойтеся з тією вагою
Если человек тренируется, то все у него ок
Я в свое время ходила к тренеру, ей было 40 лет, у нее было шикарное тело, вот реально шикарное