Чаклунка-ведунка• 13 июля в 12:07
Правда що поліції дана негласна вказівка
Не відкривати кримінальні справи, не розслідувати злочини, а тільки стримувати ситуацію всередині країни?
Горлаю зрання• 13 июля в 12:08
Ну убийцу хозяина шиномонтажа на Троещине нашли же. Может зависит от огласки дела
СамавиховуюКота• 13 июля в 12:09
А врачам- не лечить, а просто не давать помереть.это все заговор!
Чаклунка-ведунка
• 13 июля в 12:10
Ответ дляГорлаю зрання
Интересуют более житейские преступления: кради, мошенничества
Чаклунка-ведунка
• 13 июля в 12:11
Ответ дляСамавиховуюКота
Прошу без сарказма, нам так сказали в ментовке, чтобы отговорить писать заявление
Чупокабра• 13 июля в 12:12
Ответ дляЧаклунка-ведунка
а когда их нормально расследовали?
Потребую апгрейду• 13 июля в 12:13
Знаю знакомую, которую словили на преступлении ( большая кража) и все дело замяли и она снова на работе
Но откупилась деньгами. Такое и раньше было и сейчас есть
Горлаю зрання• 13 июля в 12:14
Ответ дляЧаклунка-ведунка
ну если у вас украли, например, телефон, то они и 10 лет назад говорили, что бесполезно писать заявление
Саджу все зарання• 13 июля в 12:14
Мне кажется , когда это касается военных чтоб не дискредитировать
Смажена полуничка• 13 июля в 12:18
Ответ дляГорлаю зрання
я вам більше скажу, ми писали заяву, коли у доньки вкрали, й ніхто не відмовляв писати, заяву прийняла та зареєстрували, але одразу сказали, що телефон не знайдуть, це було за декілька років до війни
у доньки подруги вкрали телефон пару місяців назад, вони теж пішли й написали заяву, й їм теж сказали, що навряд знайдуть, хоча заяву прийняли та зареєстрували
так що не вигадуйте будь ласка
Горлаю зрання• 13 июля в 12:19
Ответ дляСмажена полуничка
так що не вигадуйте будь ласка
так у меня тоже приняли заяву, но сказали, что с телефоном я могу попрощаться
Смажена полуничка• 13 июля в 12:19
Ответ дляСаджу все зарання
дурню кажете, якщо він когось поб´є, або вб´є то посадять, якщо щось вкраде, його спіймають, а він віддасть, то яка проблема? завжди справи закривалися за згодою сторін, якщо це не тяжкий злочин, справу зі вбивством ніхто ніколи не закриє
й це не має значення військовий чи ні, згвалтування також гадаю, що не відпустять просто так
Смажена полуничка• 13 июля в 12:20
Ответ дляГорлаю зрання
так телефони ніколи й не знаходили бо це доволі складно, й по факту це дрібна крадіжка
Смажена полуничка• 13 июля в 12:21
Ответ дляУбилаКеннеди
Удалено администрацией...
о, приперлася ботня руснява, ти у всіх темах відмічаєшся?
УбилаКеннеди• 13 июля в 12:21
Ответ дляСмажена полуничка
а зачем еще в Украине полиция?
Стервочка• 13 июля в 12:23
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Они что угодно скажут, лишь бы им меньше работы. Пишите заявление, причём в двух экземплярах, на вашем пусть ставят отметку о том, что приняли
Мамаша в бигудях• 13 июля в 12:25
Пару місяців тому, нам в запаковане авто в´їхав молодчик на підпитку. В принципі, у нас - лише подряпина на бампері, але молодчик був ну дуже борзий. Ми викликали наряд поліції для фіксації ДТП. Поки вони їхали, з´ясувалося, що хлопець - військовий у відпустці. Коли ми про це дізналися - самі вже хотіли скасувати виклик поліції. Але поліція приїхала, все зафіксувала, склала протокол... Потім ще і командування того хлопця приїхали...
Криміналу там точно не було, бо ніхто не постраждав. Але що поліція відпрацювала як належне - факт. Мені ще потім з частини телефонували і повідомляли, що до хлопця було застосовано дисциплінарні заходи.
Зайченя• 13 июля в 12:26
Не поняла, какая причина? Чтоб не переутомились и эффективнее ´сдерживали ситуацию´?
Бурундучиха• 13 июля в 12:29
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Где-где?!
Наверняка• 13 июля в 12:51
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Можно подумать что они раньше это расследовали🤣
Джага-джага• 13 июля в 13:06
Ответ дляСмажена полуничка
так що не вигадуйте будь ласка
С-стабильность
КрестьянинДиор• 13 июля в 13:32
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну не дать помереть - это уже хорошо😁
Дикая Роза• 13 июля в 13:38
сейчас полиция судит до суда, убивая людей в камере (случай на Харьковщине, мой сосед).
Дикая Роза• 13 июля в 13:39
Ответ дляМамаша в бигудях
так и должно быть, закон один для всех
Королева спама• 13 июля в 13:40
Ответ дляГорлаю зрання
Який телефон, дуже цінний?
Королева спама• 13 июля в 13:43
Ответ дляСмажена полуничка
Скількох тцкашників знаєте посаджених? В своїх підвалах вони вже багато чоловіків вбили, але їм за те хоч би хни!