Котомафия• 13 июля в 12:23

Дівчатка яку кавусю пьєте, та з чим?

Які смаколики берете до кави. Любите пити самі ,чи з іншими кобітами , або с колижанками ? У вас є улюблена найфайніша кавуська ?
Техпаспорт на медузу• 13 июля в 15:08
Ответ дляКу-кусик
Это что-то на польском)
А «ето что -то»якою ?
ЖующаЯКонфету• 13 июля в 15:13
Ответ дляДА да да
З андрутами з цератою на столі.
Потім на ровері поїду через штреку на шпацер
Церата,штрек, шпацер. Расшифруйте эти 3 словп
Не їм після шостої• 13 июля в 15:14
Авториця, ви спалились на слові ’пьєте’, в українській мові використовується апостроф. Так що не прилаштовуйтесь під львів´янок, сидіть тихенько на своїх болотах
автор Котомафия • 13 июля в 15:27
Ответ дляНе їм після шостої
Не дай бог до них ще прилаштовуватись. Я знаю як пишеться це слово , але пишу його по різному. Апостроф взагалі не використовую, коли пишу в інтернеті. І так я не зі Львова., я і не казала, що я живу в цьому місті
автор Котомафия • 13 июля в 15:28
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну здрастє) Створила срачну тему, а тепер хоче закрити. Насолоджуйтеся.
Я не закриваю ще
АнтиТроль• 13 июля в 15:33
Ответ дляЖующаЯКонфету
Церата - скатерка нетканна, клейонка, шпацір - прогулянка ’Вийти на шпацір’ а от штрек...так сходу не згадаю
автор Котомафия • 13 июля в 15:35
Ответ дляАнтиТроль
Шпацирен геєн)так так щось від німецької мови
АнтиТроль• 13 июля в 15:35
Ответ дляПоліпривіт всім
Тоже донор с 14, никаких левых рекомендаций бросить кофе не было. Кофе натуральный раз в сутки, состав крови в норме.
Кожному своє. Є різні лікарі, різне ставлення, це я дружила з допускаючи лікарем, а не просто приходила на дрнацію. Вам не треба, мені треба , от і все
Черговий по кухні• 13 июля в 15:44
Я пью каву з солодощами або з ласощами, а чаще без них. А вы как хотите.
Дадосвидания• 13 июля в 15:50
Ответ дляДую на вітер
Лучше бы это были англицизмы. Привычнее
А там і англіцизм є —слово ’найфайніша’
автор Котомафия • 13 июля в 15:54
Ответ дляДадосвидания
А там і англіцизм є —слово ’найфайніша’
Так
Не їм після шостої• 13 июля в 16:44
Ответ дляКотомафия
Те, що ви не зі Львова, зрозуміло одразу. А щодо розділових знаків, то у вас не лише з апострофом проблеми
Аноним с кешбеком• 13 июля в 17:07
Ответ дляКотомафия
У менн дуже гарна філіжанка , з нашим прапором. З неї пити приємно.
Незалік. Готуйтесь краще.
Гарнюсінька філіжаночка з файнюсінькими квіточками .
Чисте задоволеннячко пити з такої філіжаночки і обговорювати з любенькою коліжаночкою новиночки
автор Котомафия • 13 июля в 18:02
Ответ дляНе їм після шостої
Так , а що бути зі Львова це якась привілегія чи що? І треба старатися бути як львівянка? Мені точно це не потрібно. Дай боже, щоб проблеми з розділовими знаками та апострофом - були моїми найбільшими проблемами в житті)
Точу ляси• 13 июля в 18:37
Нескахве з молоком
Мама Никитки-2• 13 июля в 20:32
Ответ дляКотомафия
Ну колижанки і що? В мене так написано, що не так
Мабуть тому що колЕжанка 😂
Домашня Зюзя• 13 июля в 22:40
Ответ дляЕдинорог помог
Кавусечный троль проснулся.
колЫжанка
А.р.і• 13 июля в 22:59
Моя улюблена lavatsa rosso. Останнім часом підсіла на десерт з заварним кремом
автор Котомафия • 13 июля в 23:59
Ответ дляМама Никитки-2
Мабуть тому що колЕжанка 😂
Чат гпт согласен со мной. Коліжанка