Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2025
В чем вы себе не отказываете с такими огромными ценами на все?
Федорино Горе• 13 июля 2025
Відпочинок під питанням
Але через те, що на лікування йде багато грошей
МЧСница• 13 июля 2025
Ответ дляЗадираю носа
Ни в чем не отказываю. На что цены огромные?
или у вас ну очень большая зарплата или мало позволяете
Задираю носа• 13 июля 2025
Ответ дляМЧСница
Какая для вас очень большая?
Молчалка• 13 июля 2025
Ответ дляЗадираю носа
Берете гроші в тумбочці?
Янка-угомонись• 13 июля 2025
Не відмовляю в тому, що по гарній акції, взагалі все тепер купую лише по акціям.
Задираю носа• 13 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Берете гроші в тумбочці?
На роботу ходжу. Уявляете
Зубачистка• 13 июля 2025
Я маю дуже хороший дохід. Але перестала купувати хорошу нижню білизну. Мені від цього печально
Молчалка• 13 июля 2025
Ответ дляЗадираю носа
На роботу ходжу. Уявляете
Ми всі ходимо. Тільки для нас ціни ростуть, а для Вас чомусь ні.
Задираю носа• 13 июля 2025
Ответ дляМолчалка
То й зарплата росте
Ло Шарик• 13 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Цены во всем мире растут
Леді Душка• 13 июля 2025
Кава, выйдти с подругами или самой тихо посидеть ,подумать за чашкой кофе. Дома и в термочашку нет этого вайба
Леді Душка• 13 июля 2025
Молчалка• 13 июля 2025
Ответ дляЗадираю носа
То й зарплата росте
У поліцейських і депутатів росте, звісно. У звичайних людей - ні.
Моль Моллівна• 13 июля 2025
В щоденній каві з кав´ярні. Пробувала відмовлятися, готувати вдома каву самостійно, але потім зрозуміла що того задоволення яке я отримую саме від кави з кав´ярні я не отримую вдома і воно варте своїх 60-70 грн.
Пухнасті штани• 13 июля 2025
НЕ відмовляю в якісному харчуванні( принаймні, дуже намагаюсь) і в якісному і вчасному лікуванні.
Молчалка• 13 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Цены во всем мире растут
Не в усьому світі зарплати по 200$.
Ло Шарик• 13 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Не в усьому світі зарплати по 200$.
Ну вы еще стоматологию,медицину,натуральные продукты,ветеринарию.бьюти сравните.Цены на недвигу.Конечно,у нас намного дешевле