Не гоню• 13 июля в 23:00
Брат чіплявся до продавчині
В мене є старший брат, якому 26 років. Гарний, успішний, перспективний, зараз працює юристом. Буквально нещодавно він чіплявся до продавчині в магазині. Не розумію як він міг звернути увагу на продавця, багато гарних та успішних дівчат. А ви як думаєте?
Хата на мати• 13 июля в 23:01
Вчора чиплявся, сьогодні чиплявся...
Шкірка члена і вагіна, теж ваші теми?
Шалена красуня• 13 июля в 23:04
Тролль Вы, но если бы такое в реальности было, то ничего странного. Не всем же крокодилы или серые мышки нужны успешные. Это женщины выбирают по принципу сойдёт и орангутанг, лишь бы в другом был не плох, а мужички падки на внешность.
Не гоню
• 13 июля в 23:07
Ответ дляШалена красуня
Та я не троль. Хіба лише зовнішність для них важлива? А самореалізація
Не гоню
• 13 июля в 23:08
Ответ дляЕкатерина27
То есть Роналдо можно, а ваш брат особенный?
Там ніякої самореалізації. Джордж на ж в бутику Гуччі працювала, а тут дитячі товари
Хомо_сапиенс• 13 июля в 23:08
Ответ дляНе гоню
Не бійтеся, він її сам і реалізує. Так, як захоче, і не раз.
Не гоню
• 13 июля в 23:08
Ответ дляХомо_сапиенс
Розкажіть, як чиплявся: чип-чип чи чап-чап?
Сказав їй, що вона дуже гарна і хоче, щоб вона його проконсультувала. Потім заглядав на неї
Не гоню
• 13 июля в 23:09
Ответ дляХомо_сапиенс
Та ну. Вони ж з різних світів
Хомо_сапиенс• 13 июля в 23:09
Ответ дляНе гоню
Она його проконсультує, не сумнівайтеся))) А він - її.
Хомо_сапиенс• 13 июля в 23:10
Ответ дляНе гоню
Та ну. Вони ж з різних світів
Дуже смішно. Світ юристів нагло вклинюється у світ продавчинь
Не гоню
• 13 июля в 23:10
Ответ дляХомо_сапиенс
Ні, зовсім. Мій брат юрист, а це продавчиня. Якось не дуже між собою
Не гоню
• 13 июля в 23:11
Ответ дляХомо_сапиенс
Я їх навіть не уявляю разом
Хомо_сапиенс• 13 июля в 23:11
Ответ дляНе гоню
Я їх навіть не уявляю разом
А він уявляє... Ох, як уявляє. Така уява, все як перед очима!
Не гоню
• 13 июля в 23:13
Ответ дляХомо_сапиенс
Не смішно. Є ж там моделі
Не гоню
• 13 июля в 23:15
Ответ дляНебоброїдка
Думаем, тролить - это не Ваше
А я і не троль
Ms. Dolly• 13 июля в 23:18
Ответ дляНе гоню
Та ну. Вони ж з різних світів
Я так поняла,Вы переживаете,что он на нее будет деньги тратить и Вам перестанет давать?Или в чем посыл темы?
Не гоню
• 13 июля в 23:19
Ответ дляMs. Dolly
Я б не хотіла, щоб мій брат зустрічався з продавчинею. Брат юрист, батьки лікарі, в нас інтелігентна сім´я
Не гоню
• 13 июля в 23:20
Ответ дляДобродійка
Ну шо ж он так...
Раніше не бачила, щоб йому подобались звичайні дівчата. Переважно блогери чи моделі