Бараболька• 13 июля 2025
Райффайзен березня комісію якщо кладеш на картку гроші?
Як краще покласти гроші на картку, через термінали чи касу?
Мастер Класс• 14 июля 2025
Не бере.
Але ж дивлячись куди і звідки.
Я користуюся всіма банківськими послугами безкоштовно.
Всі тарифи на сайті банку.
Але ж дивлячись куди і звідки.
Всі тарифи на сайті банку.
Мастер Класс• 14 июля 2025
Можете просто перевести на рахунок з будь якого банку,де це безкоштовно.
Я перевожу з зарплатної,або з моно.Ні в банки,ні до терміналів не хожу.
Через термінал безкоштовно теж,де написано Райфайзен 0%
Каляка маляка• 14 июля 2025
мой любимый банк, комиссия ноль в терминале, при оплате коммунальных, при покупке и снятии валюты онлайн ( еще и курс отличный по сравнению с другими банками и купюры новенькие), пополнение других карт любых банков с приложения тоже 0% комиссии. Не то что гребаный приват, комиссии почти за все берет
Бараболька
• 14 июля 2025
Ответ дляКаляка маляка
От мені треба готівку покласти на картку. Я можу це зробити через термінал і без комісії, правильно?
В кого тако було• 14 июля 2025
Ответ дляБараболька
так, щойно поповнила у Аврорі, у терміналі City24. Комісія 0.
Каляка маляка• 14 июля 2025
Ответ дляБараболька
через терминал без комиссии, там где значок 0% до 5000 грн в сутки. Или в банкомате Аваля, который принимает наличку, то там по моему до 150000 в день можно пополнить
Бараболька
• 14 июля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Дякую
Бараболька
• 14 июля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Дякую