Можу брикнути• Изменено 14 июля в 08:42
Свекруха постійно влазить у наші відносини з чоловіком
Вона постійно каже як треба вести себе щоб чоловік не захотів мене кидати
З якого переляку? В неї багато подруг розвелося
І тепер вона журиться щоб наша сімʼя не розпалась
А для цього треба:
Слухати чоловіка
Якщо він хоче гульнути - треба підтримати і з ним їхати
Якщо він хоче на концерт тієї муз що вам не подобається (діджей якийсь)- треба їхати, бо знайдеться та яка ходитиме з ним залюбки
Думка така, що жінка повинна бути розумна, і не відмовляти йому ні в чому
Причому вона це все каже при моєму чоловіку
А він себе вже почав сильно підносити до небес
А для цього треба:
Слухати чоловіка
Можу брикнути
• 14 июля в 08:43
Ответ дляНаташа_32
В постели ещё не советует, в какой позе сексом заниматься?
Каже треба частіше, дитина не повинна з нами спати бо вона заважає чоловіку виспатися
Перловая Кашка• 14 июля в 08:44
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
З ним їхати це ще гарний варіант.
Бо що?))
ЦібаФу• 14 июля в 08:45
Ответ дляМожу брикнути
І в чому не права
Раздражевская• 14 июля в 08:45
а культурно поставить на место ее и мужа не пытались?
зачем каждый раз позволяете эту херню говорить?
Я говорю так - совет не просила и сама разберусь
Продолжает нести пургу - повернулась и ушла
И пусть муж тоже думает , как сделать так что бы жена не ушла из-за его ебобо мамаши
БезПаспортаНеПродаю• 14 июля в 08:46
Ответ дляПерловая Кашка
Бо що?))
Могла б сказати що як хоче гуляти-треба відпускати)) а тут каже що разом, то ще не поганий варіант))
Холодная каша• 14 июля в 08:46
Ответ дляЦібаФу
І в чому не права
Не права в тому, що це її якось може стосуватися. Так само як і будь-якої іншої людини, окрім автора та її чоловіка.
ШобВам_КакНам• 14 июля в 08:46
Вы боитесь испортить отношения с мужем, тогда слушайте.
Он не на Вашей стороне ?
БезПаспортаНеПродаю• 14 июля в 08:47
Ответ дляГерцогиня
Дело движется к разводу.
+1 зазвичай так і буває з такими свекрухами ( чи тещами)
Холодная каша• 14 июля в 08:48
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так буває з такими чоловіками.
Бо розумний чоловік або скаже: ’мам, Світуля - чудова жінка, ми самі розберемося’, або не звертатиме уваги.
ШобВам_КакНам• 14 июля в 08:49
Ответ дляНаташа_32
Думаю, что они и так уже испорчены. Дальше всё пойдёт только по наклонной.
В приведённых примерах, не нашла ничего криминального от свекрови.
У низ нет ничего общего. Скорее всего дело идёт к разводу.
сама себе прекрасная• 14 июля в 08:51
Автор, у меня моя мать делает все то что вы описали, так что у вас все в пределах нормы
Ответ дляШобВам_КакНам
Да. Похоже. Она просто ускоряет этот процесс. Далее - готовишь плохо, стираешь плохо, убираешь вообще - засранка. Обувь не моешь.
Можу брикнути
• 14 июля в 08:54
Ответ дляШобВам_КакНам
Он не на Вашей стороне ?
Вона не на моїй стороні
Вона дозволяєсобі фрази «от я б тебе за таке побила»
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 июля в 08:55
Моя мать и не такую чушь порет,и ничего пропускаем мимо ушей,что делать...и мать мужа тоже. Наши родители ,никуда не деться от них. Криминала не увидела никакого в вашій,ну сказала и сказала.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 июля в 08:57
Ответ дляМожу брикнути
Вона не на моїй стороні
Моя сказала пару дней дословно -убью если ты с ним поедешь....мне уже 40 кстати
При нем...
Мы просто потом посмеялись,ну пусть себе говорит,и это мы ее ещё одергиваем
При нем...
Можу брикнути
• 14 июля в 08:57
Ответ дляШобВам_КакНам
Он не на Вашей стороне ?
Так, я зараз дуже спокійна
Врівноважена
Емоційно стабільна
Мене важко вивести з себе
Але я можу бути підлою , бо всі ці слова її поселились крепко в моїй душі і нікому про це розказати не можу…
Врівноважена
Емоційно стабільна
Мене важко вивести з себе
Можу брикнути
• 14 июля в 08:59
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
При нем...
Ви посміялись, бо у чоловіка вашої думки
І ви з ним однаково дивитесь на світ
А в мене ситуація така що чоловік стоїть поруч, а мама на захисту його намагається розповісти як мені себе поводити з чоловіком
І ви з ним однаково дивитесь на світ
ШобВам_КакНам• 14 июля в 09:00
Ответ дляМожу брикнути
Так, я зараз дуже спокійна
Врівноважена
Емоційно стабільна
Мене важко вивести з себе
Врівноважена
Емоційно стабільна
Мене важко вивести з себе
У Вас с мужем нет общих интересов. Вы живёте отдельно друг от друга. И это вышло за рамки Вашей семьи.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 июля в 09:00
Ответ дляМожу брикнути
І ви з ним однаково дивитесь на світ
Значит,мужу таки чего-то не хватает,раз он молчит,и вас это задело,потому что мать его это заметила
ШобВам_КакНам• 14 июля в 09:00
Ответ дляМожу брикнути
І ви з ним однаково дивитесь на світ
Я не поняла, почему бы Вам с мужем не сходить на концерт ?
Можу брикнути
• 14 июля в 09:03
Ответ дляШобВам_КакНам
Сходила б
Якби мені не тикали пальцем і не примушувала свекруха
Якби чоловік просив то одне
А це чоловік сказав шо було б добре сходити на концерт, а свекруха потім лекцію прояитала 10 хв
Після такого чисто принципово не хочеться нікуди йти
Якби чоловік просив то одне
Пригощаю кашею• 14 июля в 09:04
Вы давно замужем? Я давно, и могу сказать что ваша свекровь во всем права. Я вот так отпускала мужа одного и действительно находятся желающие незамужние дамы, готовые послушать и составить компанию на концерте. Если мужчина стоящий, прислушайтесь к свекрови