Админко• 14 июля 2025
Шо дівки, рожаєм?
Крім одноразової допомоги 50 000 грн ( була 10320 грн) буде по 7000 грн щомісяця замість 860 грн, — проект закону про допомогу сім’ї до та після народження дитини.
Що ще планують запровадити?
▪️Передбачаємо щомісячні виплати одному з батьків чи опікуну як допомогу для догляду до досягнення дитиною одного року. Розмір виплат окремо визначить Уряд;
▪️Впроваджуємо програму «єЯсла». Після того як дитині виповниться один рік батьки матимуть вибір: повернутися до роботи або виховувати дитину до трьох років.
Якщо вони оберуть перший варіант, держава щомісячно платитиме 8000 грн. У разі обрання другого варіанта за мамою або татом збережеться сплата єдиного соціального внеску аж до триріччя малюка;
▪️Зберігаємо «Пакунок малюка» в двох варіантах: натуральна допомога або грошова компенсація в розмірі понад 7500 гривень.
➖ Частиною новацій у підтримці родин є надання «Пакунку школяра» який ми затвердили на минулому засіданні Уряду. Це 5000 грн на кожного першокласника для купівлі всього необхідного до школи.
Що ще планують запровадити?
Результат:
вже голосів:
97 (46.86%)
Мало!!!
91 (43.96%)
Біжу рожать
19 (9.18%)
Я мужик
Лунтик-паунтик• 14 июля 2025
Я вважаю, що такі виплати при народженні повинні бути тільки тим,хто працює і вносить податки до бюджету. Вже ловлю тапки
Обстановщица• 14 июля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Вы считаете это норм платят, моя сестра двоюродная в оккупации, получила она этот капитал на 800 тыс фублей и что....ничего за него не купишь или на учебу или ещё куда то не помню, в итоге она жила с мамой в центре города и купила в себе розвалюху убитую на это сертификат а теперь жалеет и продать нельзя, ничего. Вернулась к маме жить а хата так и стоит.
а в Україні дуля від бублика
Душа компанії• 14 июля 2025
ты хотябы скажи своим чтоб начали говорить на эту тему, не то шо писю показать, а до дела вообще фиг подведёшь, а потом ааааа ооооо демография оооооо аааааа
Оно само купилось• 14 июля 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Девочки, я теперь поняла насколько государство у нас глубоко стратегически продуманное. Сначала мы пропагандируем аборты и отбрасываем некачественных детей, а потом платим чтоб уже хоть кто-то пожал и вылетаем в копеечку конкретно, думали сэкономить, а заплатим в три дорога и снова пенсионный фонд скажет ну что опять!!???
Хто пропагандує аборти?
Оно само купилось• 14 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Никто не задумался,что демография минусовая, много убитых мужчин, женщины выехали ....скоро без украинцев останется страна...
Ми всі в курсі проблем демографії в Україні. Тільки ніхто не хоче жертвувати собою, щоб цю демографію покращити.
Оно само купилось• 14 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
На фоні зарплат військових - це просто смішно.... Простіше в сзч йти, сидіти вдома і дітей робити
Але спочатку знайти жіночку яка погодиться тих дітей виносити
Оно само купилось• 14 июля 2025
Ответ дляхутряна володарка
Я дико извиняюсь- а одиноким матерям они не планируют вернуть помощь?
Или этим детям уже не надо??
У них забрали допомогу?
Оно само купилось• 14 июля 2025
Ответ дляjoulia_nova
Дівчата. Я не зрозуміла, з якого це рахується збільшення? Конкретних дат не знайшла. Побачила чинний через 6 місяців з дня друку
Це ще тільки проєкт
Забула що?• 14 июля 2025
підтримую ініціативу, якщо ці кошти будуть використовуватись на товари для дітей і сім´ї. А то це буде чергове джерело заробітку для маргіналів. А діти як голодували, так і будуть.
Оно само купилось• 14 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Пусть лучше пенсии поднимут до 20000 хотя б мин
Не розганяйтеся так. Рівня мінімальної ЗП вистачить
Ну що ви, мамо!• 14 июля 2025
Ответ дляОно само купилось
Для вже створених родин прекрасний вихід. Тато дома з немовлям, 50 тис, потім по 7 на місяць і мама працює. Це суттєво краще, ніж тато в якійсь дупі, мама з дитиною вдома і зп 20 тис.
Домовенок Кузя• 14 июля 2025
Ответ дляНеместная Я
И все гос сады позакрывают)
Напротив, они открываются везде
Оно само купилось• 14 июля 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Одна до декрету працювала два місяці прибиральницею в бібліотеці. Друга - десять років бухгалтером в агрохолдингу. Обидві сплачували податки і будуть отримувати виплати?
Оно само купилось• 14 июля 2025
Ответ дляСонечко
Зараз всякі неблагонадійні почнуть народжувати
Вони і не закінчували народжувати. Та і це тільки проєкт. Не треба спішити
Оно само купилось• 14 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Де мама працює? В чому вигода для мами? Чому Ви вважаєте, що батька відпустять в декрет з війська, коли у дитини є мама?
Valentina shop2020• 14 июля 2025
Ответ дляЗамріяна
В акулярах))
Шоб бильше бути схожим на лидора
Подписывает важные документы,4 тыс учител долл,мамкам по 50 тыс, ура товариши
Татьяна-57fb• 14 июля 2025
вы что верите этим брехунам , которые при власти , людям не платят за погибших а вам все сразу дадут , зачем тогда всех сейчас ложить на кладбища, и требовать новые жертвы на мясные атаки , потом вам скажут что вы продали своего ребенка и получили деньги и он обязан воевать за внуков Зе подоляки умерова ермакерова , когда ребенок подрастет они еще будут,. там где то на островах на мере окияне, как ахметов и сюда заглядывать воевать собрались 50 лет как Израиль
Valentina shop2020• 14 июля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Сейчас там вообще всё зашибись для материнства, но тут нельзя такое писать, а то буряты придут и всех дочерей изнасилуют!
А вас пожизненно щаьанят,тут правду не любят
ГонУрова дівка• 14 июля 2025
Оце алкаші та наркомани зраділи... ще більше хворих та нещасних нікому не потрібних дітей буде((
Нормальні навряд чи будуть народжувати заради виплат
Ну що ви, мамо!• 14 июля 2025
Ответ дляОно само купилось
Батько йде в сзч, краще вдома за 7 сидіти, ніж в лісі по коліна в болоті за 20. Мама на роботу, а тато дітей бавить, а якщо 3 зробити, то й виїхати
ХвилювАллочка• 14 июля 2025
Ответ дляАдминко
Ну так, якщо реально 7к будуть до 3 років платити, то в принципі потреби дитини на ГВ це закриє. Але на штучному мабуть вже ні (((
Ми на суміші, доні 10 місяців. В місяць виходить 3К, суміш звичайна нутрілон. Бо є ще багато різних сумішей дорожчих для малюків з проблемами харчування
ХвилювАллочка• 14 июля 2025
Ответ дляПокращена
Ну сейчас не хватает даже на пачку памперсов, так что … )
Вистачить на 2 пачки чібіко, сучасні мами їх юзають, бо ціна/якість. Але на місяць їх не вистачить 🥲
Усатая фея• 14 июля 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
перед выездом из гулага незабудьте нанести прощальный визит в тцк, ну так что поставили печать перед выездом))
ХвилювАллочка• 14 июля 2025
Ответ дляАдминко
7к вистачить на памперси і одежину з секонду? Я рожала 14 років тому, тому не в контексті.
Вистачить, ще й на прикорм залишиться)