Админко• 14 июля в 13:09
Шо дівки, рожаєм?
Крім одноразової допомоги 50 000 грн ( була 10320 грн) буде по 7000 грн щомісяця замість 860 грн, — проект закону про допомогу сім’ї до та після народження дитини.
Що ще планують запровадити?
▪️Передбачаємо щомісячні виплати одному з батьків чи опікуну як допомогу для догляду до досягнення дитиною одного року. Розмір виплат окремо визначить Уряд;
▪️Впроваджуємо програму «єЯсла». Після того як дитині виповниться один рік батьки матимуть вибір: повернутися до роботи або виховувати дитину до трьох років.
Якщо вони оберуть перший варіант, держава щомісячно платитиме 8000 грн. У разі обрання другого варіанта за мамою або татом збережеться сплата єдиного соціального внеску аж до триріччя малюка;
▪️Зберігаємо «Пакунок малюка» в двох варіантах: натуральна допомога або грошова компенсація в розмірі понад 7500 гривень.
➖ Частиною новацій у підтримці родин є надання «Пакунку школяра» який ми затвердили на минулому засіданні Уряду. Це 5000 грн на кожного першокласника для купівлі всього необхідного до школи.
Що ще планують запровадити?
Результат:
вже голосів:
97 (46.86%)
Мало!!!
91 (43.96%)
Біжу рожать
19 (9.18%)
Я мужик
Админко
• 14 июля в 13:12
Ответ дляРекламама
За чей счет банкет будет ?
А вгадайте )))
Админко
• 14 июля в 13:13
Ответ дляMs. Скромность
смішні суми для сьогодення.
Трохи менш смішні, ніж ті, що платять зараз
Рекламама• 14 июля в 13:13
Ответ дляАдминко
А вгадайте )))
эпоха бедности окончена , ну наконец-то на потужничали
Админко
• 14 июля в 13:16
Ответ дляЗамріяна
Похоже как в рашке.
Зе-кодло все копирует оттуда
Якраз в парашці норм платять - там раніше були сертифікати на норм суму, можна було вкласти в іпотеку на житло. Як зараз хз, всі гроші на есвео пішли, то може й відмінили
Твердая валюта• 14 июля в 13:16
Ну звісно, а те, що ці гроші не беруться нізвідки, ви не розумієте? Малий бізнес і так обдирають, як липку, а тепер треба чекати нових податків, щоб хтось «виправляв демографічну ситуацію».
Тихомандражная• 14 июля в 13:16
Та нормуль, приехать родить и в тишину, в Европу. Отличный план!
Невгамовна шахиня• 14 июля в 13:16
Что-то с польскими выплатами перекликается сильно...
Ясельки где?
*пир за чей счёт или станок?
Ясельки где?
*пир за чей счёт или станок?
Админко
• 14 июля в 13:16
Ответ дляТихомандражная
Наші люди не пропадуть )))
Домашка• 14 июля в 13:17
Людям не вгодити. Їм постійно все не так.
Давали б 500 000 і все одно були б невдоволені.
Ви народжуєте для себе! І не треба розповідати про війну. Дітей завжди можна вивезти.
Не подобаються виплати - не народжуйте.
Замріяна• 14 июля в 13:17
Ответ дляАдминко
В рашке закон есть, если кацапка до 25 лет не родила огрызка - то платит налог за бездетность
Покращена• 14 июля в 13:17
По крайней мере куда лучше чем то, что было. От этих денег я бы уже не отказалась, например, как от предыдущей подачки.
Админко
• 14 июля в 13:17
Ответ дляЗамріяна
Ого 😲 йобнуті
Тихомандражная• 14 июля в 13:18
Ответ дляАдминко
Наші люди не пропадуть )))
А якщо ще й чоловік закордоном, то економія на квитку для спарювання. Ну молодці, гарно придумали!
Админко
• 14 июля в 13:18
Ответ дляПокращена
Ну так, якщо реально 7к будуть до 3 років платити, то в принципі потреби дитини на ГВ це закриє. Але на штучному мабуть вже ні (((
Ясамаякрасивая)• 14 июля в 13:18
Ответ дляАдминко
у них там еще ’круче’ сейчас, пропаганда беременности школьниц, оплата 100000 рублей за это
Аристократка-тунеядка• 14 июля в 13:19
Ответ дляЗамріяна
Нет там такого закона
Ясамаякрасивая)• 14 июля в 13:20
Ответ дляЗамріяна
только собираются, пока нет
Покращена• 14 июля в 13:20
Ответ дляАдминко
Ну сейчас не хватает даже на пачку памперсов, так что … )
Сусановна• 14 июля в 13:20
Бюджет пустой, на армию не хватает, стоим на коленях перед МВФ и обещаем закрутить гайки населению.
А этот закон никто не собирается принимать по вышеописанным причинам. Так, зеленый шум.
Я такая - жду трамвая• 14 июля в 13:20
Ответ дляДомашка
Не подобаються виплати - не народжуйте.
+1000000.
«Ще той не вродився аби всім догодив».