Ms. Android• 14 июля 2025

32 тиждень. Почало нудити від їжі

Дівчата, почався 32 тиждень вагітності. Почуваю себе нормально, але стан жахливий, їсти хочеться, але нудить від самої думки про їжу. В когось таке було? Їм через силу, потім ще більше мучусь, бо мене аж підпирає тим що запхала в себе і хочеться то все видати назад
На пів ставки• 14 июля 2025
Обовʼязково Зверніться до лікаря, це пізній токсикоз, треба додаткові обстеження
S.s.s.• 14 июля 2025
Вага?
Борода• 14 июля 2025
Скажите врачу, и правда.
Меня с первых недкль и до родов оба раза тошнило постоянно. Но без перерывов, как началось сразу так и все. У вас не так...
Янгол в камуфляжі• 14 июля 2025
Поздний токсикоз не очень хорошо, обязательно к врачу
Мамкиня доця• 14 июля 2025
К врачу нужно, сдать биохимию крови и сделать УЗИ органов брюшной полости
Пасхальний тролік• 14 июля 2025
До лікаря і температура навколо яка?
автор Ms. Android • 14 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Вага?
Була 58 до вагітності, зараз 65
автор Ms. Android • 14 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
До лікаря і температура навколо яка?
Температура навколо це на вулиці яка? Зараз 18 градусів
автор Ms. Android • 14 июля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Кров здала бо якраз маю йти до лікаря, по крові все чудово, в межах навчання норми
Мамкиня доця• 14 июля 2025
Ответ дляMs. Android
Это уже хорошо, вы же именно биохимию сдали? На счёт необходимости УЗИ врач решит, я делала, но у меня и слегка был повышен билирубин
Пасхальний тролік• 14 июля 2025
Ответ дляMs. Android
В будинку, скрізь. У вас супер, якщо прохолодно. Тому до лікаря
автор Ms. Android • 14 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ну на вулиці 18, дома 24. Для мене це комфортна температура
Бойова• 18 июля 2025
В мене теж був пізній токсикоз. Але мене не лише тошніло. А й до унітазу бігала.
Лікар сказала таке буває.
Родила в 37 тижнів