ТрамвайGirl• 2 часа назад

Ми калькуємо Рамзана Кадирова з дебільними вибаченнями. Докотилися

Йдемо шляхом росії і чечні. Соромно за владу, яка згвалтувала дітей України.
Принизила їх за тренера підараса, який ніколи й не був військовим. Який зі спини зненацька почав бити людину. Це не оповіщення. Не перевірка документів. Це злочин.
Коли чинять злочини ТЦК, набагато гірші, бо вбиють людей винних чомусь не знаходять. І покараних тцкунів за вбиства українців нема.
Латвийские_Номера• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
Уже есть предложения
В окремому розділі Богдан Кротевич пропонує посилити відповідальність громадянина, якщо він ухиляється від військової служби або «пішов у СЗЧ».

Якщо хтось тікає від служби, відповідати перед законом має не тільки він, але й ті, хто свідомо допомагає йому сховатися.

Якщо військовий поїхав за кордон і не повернувся, Кротевич пропонує розбиратися через суд, а його майно на цей час тимчасово «заморозити», щоб він не міг його продати чи переписати.

Якщо чиновники або керівники підприємств постійно не виконують те, чого від них вимагають під час мобілізації, треба карати їх особисто — в’язницею або забороною працювати на таких посадах.

Якщо людина постійно ухиляється від військового обов’язку, їй варто тимчасово заборонити деякі речі — наприклад, водити машину, користуватися зброєю чи оформлювати певні документи.

Якщо людину викликають до військкомату, а вона без причини не приходить, спочатку має бути штраф, а якщо вона продовжує ігнорувати — серйозніші наслідки через суд.

Тим, хто вперше самовільно залишив частину, варто дати можливість повернутися на службу і перевестися в інший підрозділ, якщо це потрібно для кращого укомплектування армії.

Хто може не йти служити через роботу, має вирішуватися не однією установою, а разом військовими та економічними структурами.

Має бути один список усіх заброньованих людей, щоб держава бачила, кому і чому дали відстрочку.
ну зміни тчоно потрібні. А то ловлять по колу одних і тих самих, ТЦК звітують за виконання плану, а у війську як не вистачало людей, так і не вистачає, а це означає, що втрат буде більше, і ловити доведеться ще активніше. А значить протиправних дій буде ще більше. Вже і бомжів і психічно хворих мобілізують.

Анютины ласки• 1 час назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
мир на любых условиях - это Крым №2. Помогло?
Поможет отказаться от курса на запад, рашке этого с головой будет, что Украина не будет втянута в западный блок. Там как-то выплывем.
Латвийские_Номера• 1 час назад
Ответ дляМолчалка
У меня есть третья опция, открыть границы.
ну тоді четверта - закрити кордони іншій стороні. Бо ви ж туди їдете з паспортом України через безвізовий режим.
Молчалка• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
Уже есть предложения

А не засланный ли козачек данный человек ?! Он же в плену был, может его там завербовали ?!
Принцепесочка• 1 час назад
Ответ дляМолчалка
Их наоборот надо держать закрытыми и вернуть тех кто выехал.
Молчалка• 1 час назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
А Вас так жаба душит да ?)
Латвийские_Номера• 1 час назад
Ответ дляАнютины ласки
ага, надо просто перестать стрелять (с)
Молчалка• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
А ну да, иначе будуть ракеты повнистю. Надо де кем-то свои жопы прикрывать.
Анютины ласки• 1 час назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
ага, надо просто перестать стрелять (с)
Ваш вариант бесконечно воевать. Чтобы в конце были руины и миллионные кладбища. Вот же кровожадные

Латвийские_Номера• 1 час назад
Ответ дляМолчалка
А Вас так жаба душит да ?)
мене нічого не душить. Я вам підсвітила ваші світоглядні прогалини. Але сумніваюсь, що ви зрозумієте.
Бо всі верещать про кордони, але вас в Європі приймають тільки тому, що хтось стримує російську навалу в Україні.
Анютины ласки• 1 час назад
Ответ дляПринцепесочка
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера• 1 час назад
Ответ дляАнютины ласки
мій варіант - проводити реформи і змінюватись. Тоді більше шансві вижити і не залишитись в руїнах. А на форумі змін і результату досягає лише російська ботня.
Молчалка• 1 час назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
Может люди сами решат куда им выезжать ? Зачем тут держать насильно людей, которые не хотят воевать ? Для чего ? Какой из этого прок ? Они не несут никакой пользы для страны. Выедут и никто не будет мусолить Вам глаза - языком, ухЫлянством, ватностью и т.д. А Вы спокойно будете строить свою страну. Скажу так, многие готовы сдать свой укр. паспорт и отказаться от гражданства, но нету такой опции
Анютины ласки• 1 час назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
В войне нет шансов выжить, как и развиваться, меняться. Плохой мир лучше хорошей войны.
Латвийские_Номера• 1 час назад
Ответ дляМолчалка
такая опция была до войны. А то вы как в анекдоте: хорошая работа пожарника, но вот только пожар - так хоть бери и увольняйся))
Латвийские_Номера• 59 минут назад
Ответ дляАнютины ласки
безусловно, только плохого мира не хочет не Украины.
Принцепесочка• 59 минут назад
Ответ дляМолчалка
Экономический фактор, обороноспособность
Анютины ласки• 59 минут назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
Такая опция должна быть доступна всегда. Это как во время пожара закрыть людей изнутри и говорить боритесь с огнем.
Латвийские_Номера• 58 минут назад
Ответ дляАнютины ласки
ок, должна.

Анютины ласки• 57 минут назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
Украина тоже не хочет мира. Если бы хотела, то приняла бы условия какие есть.
Анютины ласки• 56 минут назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
ок, должна.
Да, должна как в нормальных странах. Мы же говорим, что Украина не рашка, но даже там не закрыты. То есть Украина уже хуже по этому пункту.
Молчалка• 56 минут назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
У період з 01.03.2022 до 31.07.2024 за указами президента України українське громадянство припинено для 52 осіб. А это тогда что ? Отказы от гражданства никто не подписывает годами. https://nv.ua/ukraine/politics/lishenie-grazhdanst...
Латвийские_Номера• 56 минут назад
Ответ дляАнютины ласки
какие есть? Выйти из Донбасса ради начала переговоров, которые неизвестно к чему приведут?
Ну если бы путин сказал, что ради мира анонима Анютины ласки надо четвертовать, то стоит соглашаться? Может и стоило бы вас в жертву ради мира принести. Странно, что на такие условия не соглашаются.
Принцепесочка• 56 минут назад
Ответ дляАнютины ласки
Не примет! путин идёт по курсу корабля
Принцепесочка• 55 минут назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
Боты рашисткие все не могут здесь убедить сдаЦЦо
Молчалка• 55 минут назад
Ответ дляПринцепесочка
Сидит человек дома... Называют ухЫлянтом, гнобят его. Ну бусифицируют уйдет в СЗЧ. Какой толк ?
Смешнюча• 54 минуты назад
Ответ дляТрамвайGirl
Без переходів на особистості, спілкуватися не навчились.
Вашого вже поміняли?
Чи під спідницею в Вас сидить?
Яка ви цікава. Сидите під анонімом, вас зачепити не можна. Ви ж виклали брехливу чи правдиву історію сторонньої людини.
Принцепесочка• 54 минуты назад
Ответ дляМолчалка
Ну чего так, уйдёт. Может не уйдёт, посмотрит как другие там воюют и останется
Анютины ласки• 53 минуты назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
Отказаться от курса на запад. Это самая первая причина по которой началась война, а с территориальными потерями придется смириться. Это лучше чем воевать.
Латвийские_Номера• 53 минуты назад
Ответ дляМолчалка
ну как минимум он же что-то ест, значит жена его потратит больше денег в Украине на продукты и его содержание)))
А вообще это все печально, во всех отношениях.