Роза в вазі• 14 июля в 23:44

Есть ли здесь такие у кого в подростковом возрасте грудь уже росла висячей формы

Небалувана Галя• 14 июля в 23:45
Ну є, а в чому суть запитання?
автор Роза в вазі • 14 июля в 23:52
Ответ дляНебалувана Галя
Ну є, а в чому суть запитання?
Так и живёте с ней? Или что-то делали? Просто везде пишут, что с возрастом или с родами или кормлением птоз связан, а то что она иногда сразу растёт висячей никто не говорит((
Поторописька• 14 июля в 23:52
знаю і шо
автор Роза в вазі • 14 июля в 23:54
Ответ дляПоторописька
знаю і шо
Просто у меня такое ощущения, что эта проблема только у меня, везде говорят, что грудь обвисает после кормления, но есть же и от природы такая форма груди((
Поторописька• 14 июля в 23:55
Ответ дляРоза в вазі
В мене така
І нічого
І гв було навіть двічі. Яка вона була така і лишилась
Висить) зате своя рідна, обожнюю
Кава з адреналіном• 14 июля в 23:55
Ответ дляРоза в вазі
І я живу.
Двоє дітей, годувала довго.
Зате ніякого шоку, що щось там відвисло. Бо ніколи і не стирчало :)
Поторописька• 14 июля в 23:56
Ответ дляКава з адреналіном
І я живу.
Двоє дітей, годувала довго.
100 відсотків) так сама ситуація
Небалувана Галя• 14 июля в 23:57
Ответ дляРоза в вазі
От і у мене так.
Нічого не робила, не планую нічого робити.
2 дітей форму, звісно, не покращили. Але що маю, те маю. Так і живу.
Бяки-козяки• 14 июля в 23:58
Ответ дляРоза в вазі
Підлітків хлопців повно на пляжі з висячими грудьми.
Кава з адреналіном• 15 июля в 00:01
Ответ дляНебалувана Галя
От і у мене так.
У мене якраз діти покращили ситуацію.
Була різниця на розмір між лівою і правою. Тепер майже рівні, дякувати меншому синові :)
Кава з адреналіном• 15 июля в 00:02
Ответ дляБяки-козяки
І дорослих чоловіків :(
автор Роза в вазі • 15 июля в 00:02
Ответ дляБяки-козяки
А це причому?
Бяки-козяки• 15 июля в 00:04
Ответ дляРоза в вазі
А це причому?
Не паряться.
автор Роза в вазі • 15 июля в 00:05
Ответ дляПоторописька
В мене така
І нічого
Висить) зате своя рідна, обожнюю
Ви молодець, а я все життя комплексую, ніколи не роздягалася ніде, з чоловіками тільки в темряві і під ковдрою, завжди в ліфчіку, навіть при чоловікові дуже комплексую ((
автор Роза в вазі • 15 июля в 00:07
Ответ дляБяки-козяки
Не паряться.
Ну чоловікам часто геть пофіг на свій вигляд, а от у жінки завжди хочуть бачити гарні стоячі груди
Бяки-козяки• 15 июля в 00:10
Ответ дляРоза в вазі
Збирайте тоді гроші на операцію. Толку з вашої теми? Ви ж, сподіваюся, знаєте, що нічого не змінити не виправити?
Насправді, красива форма грудей досить рідко зустрічається. А ще комусь не везе, і турбулярна деформація....
Всім шампаньського• 15 июля в 00:38
Ответ дляКава з адреналіном
У мене якраз діти покращили ситуацію.
Повезло, а у меня только ухудшилось. Между сосками разница около 2 см по вертикали(( но я стараюсь не унывать, хоть и жалко немного
Люблю Украину• 15 июля в 00:44
Ответ дляРоза в вазі
Хто говорить? Чоловіки? Я постійно бачу дівчину підлітка з грудьми до пупка і целюлітом на ногах. І реально їй років 14-15 а зросту десь 175 см, ніби не товста, живота нема, а от груди в бідоськи вже висять , і целюліт на ляшках як в мене в 38. В моєї подруги були великі груди , і в 17 років вже висіли, а після перших пологів і годування до пів року то взагалі стали як пусті пакетики які вона скручувала і в ліф складала. Ще колега в мене була така що і не народжувала, і повною ніколи не була, а розтяжки були на грудях такі що речі з декольте не вдягнеш. Так що це все генетика. В мене не великі груди, то по молодості були комплекси що замалі. У кожної жінки свої проблеми в голові.
Усміхайлик• 15 июля в 01:09
Ответ дляБяки-козяки
Тубулярна
автор Роза в вазі • 15 июля в 01:18
Ответ дляБяки-козяки
Та толку вже збирати? Всю молодість жила з такою, а на старість робити операцію
Люблю Украину• 15 июля в 01:44
Ответ дляРоза в вазі
Он Свєта з привозу. Розповідала що животик то наша ізюминка, а тут хлоп і жирок викачала, циці підтягнула. І як би теж не дівиця. Ну там канєшно продала відро ікри по тисячі гривень за сто грам та й вже є на операцію)
автор Роза в вазі • 15 июля в 01:56
Ответ дляЛюблю Украину
Перший раз про неї чую, подивилася тільки що з цікавості.
Кава з адреналіном• 15 июля в 07:22
Ответ дляВсім шампаньського
Так, пощастило.
Але додалися розтяжки і висять груди сильніше, ніж було. Зате простіше підбирати бюстгальтер.
Ганцю в кєдах• 15 июля в 08:06
Ответ дляРоза в вазі
Ну и что такого, это же отлично, если можно себе позволить.
автор Роза в вазі • 15 июля в 08:21
Ответ дляГанцю в кєдах
Та не можно((
Поторописька• 15 июля в 09:56
Ответ дляРоза в вазі
Апааааааааа та ви що
Ваше тіло бореться за вас, робить процесами кожен день аби ви жили!!!!
А ви так
Та нормальні чоловіки знають як виглядає жінка, всі інші нах з поля життя
Бяки-козяки• 15 июля в 09:58
Ответ дляУсміхайлик
Тубулярна
Ну так, без першої ’р’
Всім шампаньського• 15 июля в 11:08
Ответ дляКава з адреналіном
Так, пощастило.
Ха, ну, весь этот набор прелестей есть и у меня))
автор Роза в вазі • 15 июля в 12:21
Ответ дляПоторописька
Апааааааааа та ви що
А ви так
Боже яка Ви молодець, мені хоч би третину Вашого оптимізму, завжди трохи заздрю таким позитивним людям. А я все життя шукаю в собі самі недоліки і ненавиджу своє тіло
Поторописька• 15 июля в 22:47
Ответ дляРоза в вазі
Сонечко, це багатолітня праця над собою .

Досить, життя коротке і воно одне яке ти памʼятаєш, отже, груди аби здорові, а далі прикладеться