Хома з пастою• 15 июля в 16:27

Шанувальники Mi Band до вас запитання)

Який ми бенд вам найбільше сподобався в користуванні і чому)
Плюси і мінуси тієї моделі якою користувались ви)
Погнали...
Результат:
вже голосів: 5
2 (40%) 4
1 (20%) 5
1 (20%) 6
1 (20%) 9
0 (0%) 7
0 (0%) 8
0 (0%) 10
Грушки-яблочки• 15 июля в 16:30
У меня четвёрка, мне ее за глаза хватает. И ощущение, что будет работать вечно
Липка-прилипка• 15 июля в 16:31
Не ношу уже год, не нужны оказались. Минусов не заметила
автор Хома з пастою • 15 июля в 16:32
Ответ дляГрушки-яблочки
4 гарно тримає батерею, тому можливо хтось би і мав бажання придбати іншу модель та добре зважує тому що в інших медалях батерея слабша)
автор Хома з пастою • 15 июля в 16:33
Ответ дляЛипка-прилипка
Мабуть просто ви не звикли ходити з ним)
Яка у вас модель?
Вся така шо куди там• 15 июля в 16:33
100 років тому був 2. На той час подобався. Але ж минуло 9 років. Зараз актуальні саме годинники
Баба_Воля• 15 июля в 16:35
У мене 4 були, спочатку рахували кроки в транспорті та при митті посуду. Потім перестали. Почали рахувати тільки саме кроки. У невістки якась нова модель, з більшим екраном.. їй вже пів року так точно, а все рахує кроки при митті посуду і в транспорті )
А в іншому - норм годинник. Але мені треба було з можливістю приймати дзвінки/телефонувати то перейшла на смарт годинники.
Organic• 15 июля в 16:42
У меня только 8 была и есть. Все ок, но есть баг, который пока не фиксят. Когда активен хоть какой-то будильник, браслет может включить еще один в совершенно рандомный момент - ночью, днем, как ’повезет’. На другом форуме нашла такие же отзывы, но срабатывает не у всех
автор Хома з пастою • 15 июля в 16:48
Ответ дляOrganic
Може скинути настройки і наново налаштовувати
Organic• 15 июля в 16:49
Ответ дляХома з пастою
Вы правда думаете, что я этого не делала?)))
Незламна• 15 июля в 17:02
В мене був 2-й і 5-й, ще у доньки був 3-й. Зараз у доньки звичайний годинник, а у мене епл вотч. Але приїхали на море і я дістала свій старенький мі бенд 5-й для купання. Бо я його вже багато раз купала і йому хоч би що, а епл вотч пишуть, що не завжди витримує запливи. Епл вотч бісить тим, що щодня потрібно заряджати, мі бенд 5-й тримав у мене 2,5 - 3 тижні. Але крім зарядки, епл вотч в рази функціональніше і гарніше на руці
Фіфачка• 15 июля в 17:15
4 , інших не було, ці працюють років 5 уже. Тільки ременці змінюю на алієкспресі
Не виправдовуюсь• 15 июля в 17:37
У дочки 8 про. Очень довольна