Вот Она Я• 15 июля 2025

Дівчата, на фото чоловік чи жінка? Хто боїться крис не відкривайте тему

Чоловік чи жінка - маю на увазі людину що на фото. Не тварин. Дякую!
Все до блиску• 15 июля 2025
оце так ребуси з двома невідомими
Кукусики• 15 июля 2025
Еще бы по пятке попросили определить)
Я_канеша_извиняюсь• 15 июля 2025
Мне на мужчину похоже..
Мао_Мяо• 15 июля 2025
Женщина
Аноним_1859• 15 июля 2025
Жінка
любименькая• 15 июля 2025
Женщина
Капитошечка• 15 июля 2025
Як на мене чоловік.
Капитошечка• 15 июля 2025
Долоня така грубенька
Я-ваш шанс• 15 июля 2025
Женщина
Юпитерная• 15 июля 2025
Женщина
Василина Семеніч• 15 июля 2025
Жінка
автор Вот Она Я • 15 июля 2025
’Кавалєр’ прислав фотку крис які в його ’друга’ з яким він останній час тусить. Оскільки кавалєр іноземець, то з його ’ friend’ не зрозуміла мені стать. Тож мені цікаво що там за friend. П.с. ми ще не в тих відносинах щоб я виясняла.
Крапипопка• 15 июля 2025
жінка
Директор Пляжу• 15 июля 2025
Рука грубая ноги волосатые. Мужик
ХвилювАллочка• 15 июля 2025
Ответ дляВот Она Я
Girlfriend по ходу
Статус Ква• 15 июля 2025
Женщина
Директор Пляжу• 15 июля 2025
Хотя если это арабы то может и женщина
автор Вот Она Я • 15 июля 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Жінка
чого вона гола ото сидить) але може в топіку я хз. Але якшо жінка то бочка такі дебелі наче, хоча може то так на фотці вийшло. Шорти наче чоловічі, але я не впевнена. На ногах волосся не бачу
Бабка-байкерша• 15 июля 2025
Однозначно мужик
Капитошечка• 15 июля 2025
Ответ дляВот Она Я
Ну по фото напевно що людина фотографувала саму себе.
То може це фото вашого кавалера?
автор Вот Она Я • 15 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Рука грубая ноги волосатые. Мужик
я не бачу волосся на ногах у тому й справа(( такого прям чоловічого волосся
Капитошечка• 15 июля 2025
Ну і безлад кімнаті, крихти, плями більш схиляє до чоловічого житла
Тишком нишком• 15 июля 2025
Ответ дляВот Она Я
Я теж бачу волосся, але все рівно не впевнена хто то. Може спитаєте його ? І нам сюди напишіть, бо цікаво.
автор Вот Она Я • 15 июля 2025
Ответ дляКапитошечка
То може це фото вашого кавалера?
ні, він пише що це друг прислав останні фотки крис. Але оскільки його повідомлення на англ, я не розумію чи то друг чи то подруга
автор Вот Она Я • 15 июля 2025
Ответ дляТишком нишком
я не можу, чесно. Не хочу щоб він подумав що ревную і виясняю що там за друг образовався. Мені здається він падло спеціально так прислав, щоб було незрозуміло.
Дадосвидания• 15 июля 2025
Чоловік і жінка іншими місцями відрізняються, а не тими, що на фото
ОбережнаЯ• 15 июля 2025
Жінка на фото
Зайченя• 15 июля 2025
это мужик
ФруктЕщеТот• 15 июля 2025
Женственный мужик
автор Вот Она Я • 15 июля 2025
Ответ дляЗайченя
это мужик
о боже, треба було мабуть опитування додати. Не очікувала що коменти будуть такі різні