Невидимка• 15 июля 2025
Ви часто купуєте готові страви: вареники, голубці, пельмені і т.д.
На вашу думку, дешевше купити чи самому готувати?
Мааарковная• 15 июля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
я легко беру додатковий проєкт. В будь який час.
Ну берите)
Да Щас же• 15 июля 2025
Не покупаю. Дело не в цене, а качестве и вкусе. Магазинным не доверяю и невкусно.
Летчица• 15 июля 2025
Купую, але дорогі (500 за кг). Люблю тільки з картоплею і грибами і з грибами окремо, тільки за таку ціну знайшла де всередині не маса перекручена, а реально лісові гриби шматочками
Злюсь до кипіння• 15 июля 2025
Пельмені тільки інколи, бо манала я їх ліпити. Їдять у нас зі швидкістю звуку, а я стою ліплю їх цілий день. А все решта не купую, роблю сама
сладкий_ноябрь• 15 июля 2025
До мене приходить жіночка раз на два тижні і робить мені заготовки
В Києві теж така була.
Це мега зручно.
3 кг пельменів
3 кг вареників(вишня і творог)
2 кг вареників з картоплею
Окремо свіжі налистники робить з яблуками і сиром.
В Києві теж така була.
Це мега зручно.
3 кг пельменів
3 кг вареників(вишня і творог)
2 кг вареників з картоплею
Ну ниче се• 15 июля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ось мій коврик. Явно не 30×40.
Какое делаете тесто? Заварное или обычное?
Барабан для дорослих• 15 июля 2025
Ответ дляНу ниче се
Вареники і пельмені завжди роблю на заварному.
Ну ниче се• 15 июля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
А мне вареники твердоваты на заварном, обычное потолще, но с картошкой вкуснее, но то такое.. Кто как привык, плюс мука разная. Мне еще надо накрывать пленкой обязательно, сохнет быстро очень)
Стервочка• 15 июля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ось мій коврик. Явно не 30×40.
У вас там нормально так, стіл захезаний, прибирання далеко не ´´тільки килимок протерти´´ ...
Клин_Кляйн• 15 июля 2025
Купую, часто. Дуже виручає. В мене від миття 3 тарілок спина починає боліти, а то ще щось крутити-ліпити, то й взагалі відвалиться. Взагалі часозатратних страв дома намагаюсь не робити.
Ну ниче се• 15 июля 2025
Ответ дляСтервочка
Где вы там увидели стол?
Барабан для дорослих• 15 июля 2025
Ответ дляНу ниче се
Справа смаку)
Я люблю тонке тісто, суто для того, щоб начинку втримати, для цього заварне найкраще підходить, бо дуже еластичне і розкатується майже до прозорості.
сладкий_ноябрь• 15 июля 2025
Ответ дляНевидимка
Ну вдома це + світло/газ, миття посуду, тобто вода і миючий засіб. Також всі продукти потрібно купити, вони ж також коштують.
А на виробництві ні?
Барабан для дорослих• 15 июля 2025
Ответ дляСтервочка
На фото силіконовий коврик, і я написала, що його після готування треба мити. Стіл чистий, як і підлога і все інше.
Вам прям хочеться мене зачепити і образити, цікаво, чому?
сладкий_ноябрь• 15 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Елементарно, наприклад, якщо година вашого часу коштує 1000 грн, а кг вареників 100 грн.
Навіть якщо 10, я магазинні не куплю.
Але сенс зрозумілий і я мислю так само.
Мааарковная• 15 июля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ну от. Замість ліпити - я виберу свою роботу. Бо ліпка - це теж робота для мене, а не відпочинок.
Ну если вы готовы работать на работе круглосуточно - то для вас сравнение с зп в час вполне информативно
сладкий_ноябрь• 15 июля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну от вареники з картоплею коштують 100-120 грн за кг, собівартість же 1 кг домашніх вареників з картоплею - приблизно 30-35 грн. Різниця?
Мені готують з моїх продуктів. Година година ліпки 150 грн.
Але воно того коштує
Стервочка• 15 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіть якщо 10, я магазинні не куплю.
Але сенс зрозумілий і я мислю так само.
А молоко, м´ясо, овочі в магазині купуєте? Відкрию секрет - виростити це все на власному господарстві дешевше і якість краща ))
сладкий_ноябрь• 15 июля 2025
Ответ дляМамОмужа
Как представлю эту кухню в муке, отмывай все, замораживай их порционно, чтоб не слиплись… купил, съел и забыл)
Ну це не аж так складно.
сладкий_ноябрь• 15 июля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Никогда, я как-то брезгую покупать. Тем более, что для меня это несложно и быстро.
Класссс
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Удалено администрацией...
Стервочка• 15 июля 2025
Ответ дляМааарковная
А якщо людина за 8 годин робочого часу заробляє достатньо, щоб після роботи відпочивати, проводити час з родиною чи за улюбленим хобі, замість ліпки вареників і прибирання після цього захоплюючого процесу, тоді що?
сладкий_ноябрь• 15 июля 2025
Ответ дляСтервочка
Ну корову тримати в мене не має можливості і бажання, а от зробити вдома домашні вареники чужими руками я обома руками за :))
АгатаХристя• 15 июля 2025
Вареники, голубці їмо два, три рази в рік. На святвечір і ще раз з ягодами. Не проблема приготувати
Пельмені тільки мала їсть з телятини теж рідко
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 июля 2025
Ответ дляСтервочка
то це когось дратує))) не звертайте уваги)