sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Еда, Кулинария - На скорую руку
anonim_143
Невидимка• 15 июля в 20:14

Ви часто купуєте готові страви: вареники, голубці, пельмені і т.д.

На вашу думку, дешевше купити чи самому готувати?
показать весь текст
203 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
anonim_41
Мааарковная• 15 июля в 20:31
61
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
я легко беру додатковий проєкт. В будь який час.
Ну берите)
clapping_hands 1
anonim_5
Да Щас же• 15 июля в 20:31
62
Не покупаю. Дело не в цене, а качестве и вкусе. Магазинным не доверяю и невкусно.
dislike 2 like 3
anonim_142
Летчица• 15 июля в 20:32
63
Купую, але дорогі (500 за кг). Люблю тільки з картоплею і грибами і з грибами окремо, тільки за таку ціну знайшла де всередині не маса перекручена, а реально лісові гриби шматочками
noavatar
Like-995b• 15 июля в 20:32
64
Невкусно это. Или сама делаю , или другое готовлю
like 3 dislike 3
anonim_91
Злюсь до кипіння• 15 июля в 20:32
65
Пельмені тільки інколи, бо манала я їх ліпити. Їдять у нас зі швидкістю звуку, а я стою ліплю їх цілий день. А все решта не купую, роблю сама
like 1
noavatar
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:34
66
До мене приходить жіночка раз на два тижні і робить мені заготовки
В Києві теж така була.
Це мега зручно.
3 кг пельменів
3 кг вареників(вишня і творог)
2 кг вареників з картоплею
Окремо свіжі налистники робить з яблуками і сиром.
like 1
anonim_64
Ну ниче се• 15 июля в 20:34
67
Ответ дляБарабан для дорослих
Ось мій коврик. Явно не 30×40.
Какое делаете тесто? Заварное или обычное?
anonim_111
Барабан для дорослих• 15 июля в 20:35
68
Ответ дляНу ниче се
Какое делаете тесто? Заварное или обычное?
Вареники і пельмені завжди роблю на заварному.
anonim_64
Ну ниче се• 15 июля в 20:36
69
Ответ дляБарабан для дорослих
Вареники і пельмені завжди роблю на заварному.
А мне вареники твердоваты на заварном, обычное потолще, но с картошкой вкуснее, но то такое.. Кто как привык, плюс мука разная. Мне еще надо накрывать пленкой обязательно, сохнет быстро очень)
anonim_63
Стервочка• 15 июля в 20:37
70
Ответ дляБарабан для дорослих
Ось мій коврик. Явно не 30×40.
У вас там нормально так, стіл захезаний, прибирання далеко не ´´тільки килимок протерти´´ ...
clown_face 2 like 2 woman_facepalming 5
anonim_13
Клин_Кляйн• 15 июля в 20:38
71
Купую, часто. Дуже виручає. В мене від миття 3 тарілок спина починає боліти, а то ще щось крутити-ліпити, то й взагалі відвалиться. Взагалі часозатратних страв дома намагаюсь не робити.
like 2
anonim_64
Ну ниче се• 15 июля в 20:38
72
Ответ дляСтервочка
У вас там нормально так, стіл захезаний, прибирання далеко не ´´тільки килимок протерти´´ ...
Где вы там увидели стол?
like 4
anonim_111
Барабан для дорослих• 15 июля в 20:39
73
Ответ дляНу ниче се
А мне вареники твердоваты на заварном, обычное потолще, но с картошкой вкуснее, но то такое.. Кто как привык, плюс мука разная. Мне еще надо накрывать пленкой обязательно, сохнет быстро очень)
Справа смаку)
Я люблю тонке тісто, суто для того, щоб начинку втримати, для цього заварне найкраще підходить, бо дуже еластичне і розкатується майже до прозорості.
noavatar
Like-995b• 15 июля в 20:39
74
Ответ дляБарабан для дорослих
Ось мій коврик. Явно не 30×40.
Красота
heart 1
noavatar
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:40
75
Ответ дляНевидимка
Ну вдома це + світло/газ, миття посуду, тобто вода і миючий засіб. Також всі продукти потрібно купити, вони ж також коштують.
А на виробництві ні?
like 3
anonim_111
Барабан для дорослих• 15 июля в 20:41
76
Ответ дляСтервочка
У вас там нормально так, стіл захезаний, прибирання далеко не ´´тільки килимок протерти´´ ...
На фото силіконовий коврик, і я написала, що його після готування треба мити. Стіл чистий, як і підлога і все інше.
Вам прям хочеться мене зачепити і образити, цікаво, чому?
like 3
noavatar
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:41
77
Ответ дляLove_Love_Love_
Елементарно, наприклад, якщо година вашого часу коштує 1000 грн, а кг вареників 100 грн.
Навіть якщо 10, я магазинні не куплю.
Але сенс зрозумілий і я мислю так само.
anonim_19
АгатаХристя• 15 июля в 20:41
78
З таких продуктів як я їм, вони не готують
anonim_41
Мааарковная• 15 июля в 20:42
79
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ну от. Замість ліпити - я виберу свою роботу. Бо ліпка - це теж робота для мене, а не відпочинок.
Ну если вы готовы работать на работе круглосуточно - то для вас сравнение с зп в час вполне информативно
clapping_hands 1 dislike 2
noavatar
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:42
80
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну от вареники з картоплею коштують 100-120 грн за кг, собівартість же 1 кг домашніх вареників з картоплею - приблизно 30-35 грн. Різниця?
Мені готують з моїх продуктів. Година година ліпки 150 грн.
Але воно того коштує
like 1
anonim_63
Стервочка• 15 июля в 20:43
81
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіть якщо 10, я магазинні не куплю.
Але сенс зрозумілий і я мислю так само.
А молоко, м´ясо, овочі в магазині купуєте? Відкрию секрет - виростити це все на власному господарстві дешевше і якість краща ))
woman_facepalming 1 like 1 clapping_hands 1
noavatar
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:43
82
Ответ дляМамОмужа
Как представлю эту кухню в муке, отмывай все, замораживай их порционно, чтоб не слиплись… купил, съел и забыл)
Ну це не аж так складно.
like 1 face_with_tears_of_joy 2
noavatar
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:43
83
Ответ дляКонФФетОшка
Никогда, я как-то брезгую покупать. Тем более, что для меня это несложно и быстро.
Класссс
like 1
anonim_120
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 июля в 20:43
84
Ответ дляМааарковная
Ну если вы готовы работать на работе круглосуточно - то для вас сравнение с зп в час вполне информативно
Удалено администрацией...
anonim_63
Стервочка• 15 июля в 20:44
85
Ответ дляМааарковная
Ну если вы готовы работать на работе круглосуточно - то для вас сравнение с зп в час вполне информативно
А якщо людина за 8 годин робочого часу заробляє достатньо, щоб після роботи відпочивати, проводити час з родиною чи за улюбленим хобі, замість ліпки вареників і прибирання після цього захоплюючого процесу, тоді що?
woman_facepalming 1 like 3
noavatar
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:44
86
Ответ дляСтервочка
А молоко, м´ясо, овочі в магазині купуєте? Відкрию секрет - виростити це все на власному господарстві дешевше і якість краща ))
Ну корову тримати в мене не має можливості і бажання, а от зробити вдома домашні вареники чужими руками я обома руками за :))
like 1
noavatar
SantaMonika• 15 июля в 20:44
87
Іноді замовляю
Привозять додому.
noavatar
пицунда• 15 июля в 20:44
88
да печальная у нас кулинария и эти все гали рядом с домашней едой не лежало уже давно ищу домашние пельмени и все не то...как обычно первое время делают нормальные а потом одни хрящи крутят
like 3 face_with_tears_of_joy 2
anonim_19
АгатаХристя• 15 июля в 20:45
89
Вареники, голубці їмо два, три рази в рік. На святвечір і ще раз з ягодами. Не проблема приготувати
Пельмені тільки мала їсть з телятини теж рідко
anonim_120
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 июля в 20:45
90
Ответ дляСтервочка
А якщо людина за 8 годин робочого часу заробляє достатньо, щоб після роботи відпочивати, проводити час з родиною чи за улюбленим хобі, замість ліпки вареників і прибирання після цього захоплюючого процесу, тоді що?
то це когось дратує))) не звертайте уваги)
dislike 1 like 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff