Невидимка• 15 июля в 20:14
Ви часто купуєте готові страви: вареники, голубці, пельмені і т.д.
На вашу думку, дешевше купити чи самому готувати?
Мааарковная• 15 июля в 20:31
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
я легко беру додатковий проєкт. В будь який час.
Ну берите)
Да Щас же• 15 июля в 20:31
Не покупаю. Дело не в цене, а качестве и вкусе. Магазинным не доверяю и невкусно.
Летчица• 15 июля в 20:32
Купую, але дорогі (500 за кг). Люблю тільки з картоплею і грибами і з грибами окремо, тільки за таку ціну знайшла де всередині не маса перекручена, а реально лісові гриби шматочками
Злюсь до кипіння• 15 июля в 20:32
Пельмені тільки інколи, бо манала я їх ліпити. Їдять у нас зі швидкістю звуку, а я стою ліплю їх цілий день. А все решта не купую, роблю сама
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:34
До мене приходить жіночка раз на два тижні і робить мені заготовки
В Києві теж така була.
Це мега зручно.
3 кг пельменів
3 кг вареників(вишня і творог)
2 кг вареників з картоплею
Окремо свіжі налистники робить з яблуками і сиром.
В Києві теж така була.
Це мега зручно.
3 кг пельменів
3 кг вареників(вишня і творог)
2 кг вареників з картоплею
Ну ниче се• 15 июля в 20:34
Ответ дляБарабан для дорослих
Ось мій коврик. Явно не 30×40.
Какое делаете тесто? Заварное или обычное?
Барабан для дорослих• 15 июля в 20:35
Ответ дляНу ниче се
Вареники і пельмені завжди роблю на заварному.
Ну ниче се• 15 июля в 20:36
Ответ дляБарабан для дорослих
А мне вареники твердоваты на заварном, обычное потолще, но с картошкой вкуснее, но то такое.. Кто как привык, плюс мука разная. Мне еще надо накрывать пленкой обязательно, сохнет быстро очень)
Стервочка• 15 июля в 20:37
Ответ дляБарабан для дорослих
Ось мій коврик. Явно не 30×40.
У вас там нормально так, стіл захезаний, прибирання далеко не ´´тільки килимок протерти´´ ...
Клин_Кляйн• 15 июля в 20:38
Купую, часто. Дуже виручає. В мене від миття 3 тарілок спина починає боліти, а то ще щось крутити-ліпити, то й взагалі відвалиться. Взагалі часозатратних страв дома намагаюсь не робити.
Ну ниче се• 15 июля в 20:38
Ответ дляСтервочка
Где вы там увидели стол?
Барабан для дорослих• 15 июля в 20:39
Ответ дляНу ниче се
Справа смаку)
Я люблю тонке тісто, суто для того, щоб начинку втримати, для цього заварне найкраще підходить, бо дуже еластичне і розкатується майже до прозорості.
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:40
Ответ дляНевидимка
Ну вдома це + світло/газ, миття посуду, тобто вода і миючий засіб. Також всі продукти потрібно купити, вони ж також коштують.
А на виробництві ні?
Барабан для дорослих• 15 июля в 20:41
Ответ дляСтервочка
На фото силіконовий коврик, і я написала, що його після готування треба мити. Стіл чистий, як і підлога і все інше.
Вам прям хочеться мене зачепити і образити, цікаво, чому?
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Елементарно, наприклад, якщо година вашого часу коштує 1000 грн, а кг вареників 100 грн.
Навіть якщо 10, я магазинні не куплю.
Але сенс зрозумілий і я мислю так само.
Мааарковная• 15 июля в 20:42
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ну от. Замість ліпити - я виберу свою роботу. Бо ліпка - це теж робота для мене, а не відпочинок.
Ну если вы готовы работать на работе круглосуточно - то для вас сравнение с зп в час вполне информативно
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:42
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну от вареники з картоплею коштують 100-120 грн за кг, собівартість же 1 кг домашніх вареників з картоплею - приблизно 30-35 грн. Різниця?
Мені готують з моїх продуктів. Година година ліпки 150 грн.
Але воно того коштує
Стервочка• 15 июля в 20:43
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіть якщо 10, я магазинні не куплю.
Але сенс зрозумілий і я мислю так само.
А молоко, м´ясо, овочі в магазині купуєте? Відкрию секрет - виростити це все на власному господарстві дешевше і якість краща ))
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:43
Ответ дляМамОмужа
Как представлю эту кухню в муке, отмывай все, замораживай их порционно, чтоб не слиплись… купил, съел и забыл)
Ну це не аж так складно.
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:43
Ответ дляКонФФетОшка
Никогда, я как-то брезгую покупать. Тем более, что для меня это несложно и быстро.
Класссс
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 июля в 20:43
Ответ дляМааарковная
Удалено администрацией...
Стервочка• 15 июля в 20:44
Ответ дляМааарковная
А якщо людина за 8 годин робочого часу заробляє достатньо, щоб після роботи відпочивати, проводити час з родиною чи за улюбленим хобі, замість ліпки вареників і прибирання після цього захоплюючого процесу, тоді що?
сладкий_ноябрь• 15 июля в 20:44
Ответ дляСтервочка
Ну корову тримати в мене не має можливості і бажання, а от зробити вдома домашні вареники чужими руками я обома руками за :))
АгатаХристя• 15 июля в 20:45
Вареники, голубці їмо два, три рази в рік. На святвечір і ще раз з ягодами. Не проблема приготувати
Пельмені тільки мала їсть з телятини теж рідко
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 июля в 20:45
Ответ дляСтервочка
то це когось дратує))) не звертайте уваги)