Дідова баба• 16 июля 2025

Душова яка краще

З розсувною дверкою чи на петлях щоб відкривалась
Результат:
вже голосів: 31
23 (74.19%) Петлі, як шкаф)))
8 (25.81%) Розсувна система
Пацан к успеху шел• 16 июля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Так як у вас взагалі добре, але по ціні, мабуть, виходить недешево плитку класти. Мені ще сподобалося у сестри: наче окрема маленька кімната повністю в плитці, лише скляні двері-такі добротні товстелезні
Мені під час проектування здалося співставним по ціні докласти плитку і купити якісні скляні двері.
А коли додала в ціну ще свій час на догляд за дверима - то всі питання відпали)