Как_б_не_так• Изменено 16 июля 2025

попалося відео про спосіб не їсти вночі і не тільки. ржу не можу))))

Там написано що буде крінж, але не думала, що настільки

Як думаєте, реально їсти голою перед дзеркалом допоможе не жерти?
Голена блондинка• 16 июля 2025
А можно в 2 предложениях написать о чем там? Больше 20 минут видео

автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляГолена блондинка
ну от я написала вище - роздягнутися і жерти перед дзеркалом. навіть якщо є діти, то придумати укромне мєстечко для цього методу. каже, що так доки оте роздягання зробиш, то 5 раз подумаєш перш ніж їсти))
Умничка-помощничка• 16 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Діти за спиною стоять вночі? Маму не бачили?
Ашолюдискажуть• 16 июля 2025
Це помагає тільки вночі?
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Це помагає тільки вночі?
вдень каже теж можна, звісно) головне дотриматися правильної техніки методу))
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
ну там не лише про нічне обжорство, а і в інший час. ну і так, малеча ж може іноді якщо мала квартира прокинутися. я так розумію, що там не прям буквально лише про ніч
Умничка-помощничка• 16 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Нет обжорства. П´ю свіже молоко з булочкою.

автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
мабуть і зайвої ваги не накопичуєте? то тоді чого переживати?
Амелі на мілені• 16 июля 2025
Нормальна порада, якщо є зайва вага
Якщо тіло гарне, то навряд чи допоможе
Умничка-помощничка• 16 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Раз на 2 дні.
Вдень фруктовий перекус.
Бибер-анонимер• 16 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
И шо? Мне просто задувать будет во все места и мерзнуть буду, а так меня это не остановит
Воздух в банке• 16 июля 2025
Ответ дляГолена блондинка
А так хіба незрозуміло?
...реально їсти голою перед дзеркалом допоможе не жерти...
Воздух в банке• 16 июля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Хочу з маком
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
ну вона розпвідає, що важливо саме в очі дивитися весь час, дивитися от прям дуже уважно на себе.
ну і формується нове ставлення до їжі якшо продовжити їсти - це десь під кінець каже.
а якщо тіло влаштовує - то чого тоді і не їсти зайве)
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Нормальна порада, якщо є зайва вага
Якщо тіло гарне, то навряд чи допоможе
так якщо нема претензій до тіла, то чого б і не заточити щось))
Нетутешня• 16 июля 2025
Ну на мій апетит вигляд мого не ідеального тіла ну ніяк не вплине, що маємо те маємо. Любити себе треба, здоровою. А не просто красивою та худою
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляНетутешня
ну там важливо, каже, прям ретельно розглядаючи себе, стоячи зі смаколиком))
Бибер-анонимер• 16 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Бред. Если надо, то будешь держаться, если нет, то не будешь. Зависит все только от тебя и настроя, силы воли, желания. Вся эта чушь с зеркалами и взглядами не знаю на кого рассчитана. У меня не идеальное, но такой фигней страдать... Чего только не снимают для просмотров..
Чижик Пижик• 16 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
хера с два я передумаю!

Бибер-анонимер• 16 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
А у нас девчонки в классе всегда говорили нельзя жрать перед зеркалом - красоту сожрешь, так шо)))
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
ну от як раз про звичку до сили волі внаслідок такої вправи теж розповідає
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
хера с два я передумаю!
ну значить не так і хотілося не переїдати. чи ні?
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
ага, теж таке чула
Все будет, но потом• 16 июля 2025
У мене немає дзеркала в повний зріст, можу їсти голою, однаково, видно тільки голову.
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
та нє))) каже що так не пройде.. треба саме стоячи і в повний зрізт
Бибер-анонимер• 16 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Та ничего кроме гомерического хохота это упражнение не даст)) И потом, я сама себе режиссер, никого никогда не слушаю, тем более каких-то теток. Ну маму может еще и то, после длительных дебатов)
Плюс не придерживаюсь мантров не есть после 6. Ем за 3-4 часа до сна. И все. Если спать лягу в 4 то соответственно в 12 и могу поесть. А вот походы к холодильку среди ночи когда ты спал и проснулся и вдруг пошел совершать налет на холодильник это нет, не понимаю. Ну разве что голодные боли в следствии язвы, там особо не потерпишь, но не есть скорее а выпить обволакивающего надо.
Бибер-анонимер• 16 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Это какой-то вид изврата напоминает)
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
так вам той метод і не потрібен)
автор Как_б_не_так • 16 июля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Это какой-то вид изврата напоминает)
та ну. чому? вона про це теж каже. що абсудність затеї може збити зпантелику, але аргументує чому це треба продовжити - мов це незвична дія, а також цілий ритуал, що доки зберешся отак, то встигнеш передумати жерти
Бибер-анонимер• 16 июля 2025
Короче супер совет сидишь с голым задом ешь кусок окорока и от того что замерз решил еще чаем с конфетами догнаться и бутером заодно))