Оябунчик• 17 июля в 11:43
Біля Барселони - парк Авентура. Де краще поселитись щоб в першу чергу МОРЕ, пляж
Де там найкращий пляж, щоб маленьким дітям (4 роки) було класно?
Пологий вхід
Ідеально , можна платно
Щоб дійсно кайфувати за ці 9 ночей
Пару днів виділю для підлітків на парк авентуру
Дякую всім за пораду😊 дуже дуже прошу допомоги. Ви завжди мені радите класні перевірені місця
Пологий вхід
Ідеально , можна платно
Щоб дійсно кайфувати за ці 9 ночей
КокошинЭль• 17 июля в 11:48
В Іспанії немає платних пляжів , тільки муніципальні. Жити найближче в Салоу
Живчик-счастливчик• 17 июля в 11:52
Салоу, ближе к пляжу Де Ларга.
Там как раз пологий и долгий мелкий вход.
Не цілуюсь з бодуна• 17 июля в 11:52
Все о вам потрібно є в Салоу. Там і селіться. В парк можна доїхати автобусом або дійти пішки
Най хоч раз• 17 июля в 12:03
зайдите на гугл карты, выберите самую нижнюю голубую линию в режиме человечек по пляжу салоу -увидете ширину пляжа и мелкоту- как далеко людям по колено....
в августе может быть мноооого людей, во всей европе отпуска тогда. в прошлом году в испании был рекорд по туристам....