Почекуха• 17 июля в 17:07
Как заняться спиной
В пояснице грыжи ,в шее протрузии, в мышцах зажимы, вся спина болит.
Звоночек• 17 июля в 17:09
Знайти реабілітолога з вищою медичною освітою. За потребою він може направити додатково до вертебролога, травматолога.
ой, ця пісня довга. як вище кажуть - вправи (я ходжу у центр кінезіотерапії, там лікар робить огляд кожні 3 заняття, далі вправи з реабілітологом). Але у мене від стресу сильно спазмується спина і починає жахливо боліти голова (таблетки взагалі не допомагаєть), тому постійно ходжу ще на голки.
До речі, рекомендую спочатку полікувати масажами-голками-остеопатом, а потім фіз вправи. А то від навантаження може ще гірше стати