Тримаю свічку• 18 июля 2025

Ви б одолжили чоловікові гроші на машину?

Я багато разів відписувалась що в нашій сім´ї бюджет роздільний.
Мені казали що то за сім´я, але четверть віку ми разом.
І так.
У нас роздільний бюджет тому що чоловік транжира, а я скупа і накопичую.
Дохід плюс мінус однаковий біля 35-40 тис.
На побут складаємось разом. Залишок я накопичую, а він витрачає на всілякі приблуди,техніку, гаджети тощо.
І ось він заявляє що хоче міняти машину. І йому потрібно 5000.
Ну я звісно, а я при чому?
І тут він згадує що ми сім´я , що тільки йому потрібна машина? І віе все! Для нас а я така паскуда.
Врешті буром. Не хочеш дати - одолжи!
А я і позичати не хочу. Бо він мені буде тіпа по 500 долларів віддавати. А на побут в нього вже не залишиться. І я буду сама рік тягнути сімю
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Но вы пишете, что он по продуктам
Продукты на семью - это львиная часть расходов
Если вас трое, то при з/п 40 тыс, после оплаты продуктов, у него останется тыс 10-15, конечно он не накопит ничего
І ще б я хотіла поцікавитись. Скільки коштує одіти підлітка? Так щоб базовий одяг, кросівки хоча б скетчерс? Скільки зараз коштують репититори чи майстер класи?
ГЛЮкоза• 18 июля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Они 25 лет вместе, старость уже уж очень где-то рядом, она никуда не денется, вот с жизнью то что делать.... она уже делась
Якщо з 18 років то їм по 43)
Прокачую сідниці• 18 июля 2025
Ответ дляLizavel
Я 4€ потратила на отдых летом и не жалею, соберу ещё.
І правильно
Мама фіфті цента• 18 июля 2025
йому не по кишені авто, хай ходить пішки + маршрутки
ДелайКак_Я• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
На детскую одежду у меня вообще денег мало уходит. Перед школой купили одежду, потом летом. Каждый месяц я не покупаю одежду

Насчет репетиторов, у нас групповые занятия по английском, то ок 2500, репетиторов нет
Но вообще, вы же пишете, что вы жадная
Прям с трудом верится, что жадный человек оплачивает репетиторов, которые хотят от 400 грн/час и постоянные мастер-классы
Джавеліна• 18 июля 2025
Я позичила,Але машина спільна. І бюджет харчі на ньому більша частина. Моє то одяг те се. Зараз вже друге авто, на обмін я теж докладала, він повернув. В той час я значно більше заробляла але багато в вкладала. В результаті нормальне авто, борг повернув, а я два роки не працювала бо в мене бізнес пошабашив на війні. Тепер зп однакова майже.
Авто перше особливо значно полегшує побит. Це закупки, море, поїздки всюди..Я ще не розумію як я двох дітей народила без авто. Гроші збирала, що дурна))
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ну его нафиг, такую семью.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Та мені і стара нормальна. Більш того.
Оскільки чоловік постійно за рульом то коли мені потрібно я користуюсь громадським транспортом або таксі.
’Одолжи мне на машину, а сама чеши на маршрутку’.
Автор, Вы в адеквате с ним жить и вести быт таким образом? Учитывая то что Вы описали по ведению быта....
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляДуб береза
А на что вы копите?
На безбедную старость подальше от него?
Новому мужу на машину. После того как этот свалит от нее на новой машине.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ні. Це не ті гаджети. Він комп´ютер собі постійно оновлює, всілякі мікроскопи, камери, якась техніка для налаштувань відеоспостереження, діагностики приборів тощо.
Це не про побутову техніку
Короче чувак покупает себе всякие игрушечки, ездит на машинке, распоряжается своими деньгами как хочет, даёт Вам в лучшем случае пару тысяч на продукты в месяц - это у вас такой ’спільний бюджет’. Класс!
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Можна сказати що пополам. У нас роздільний бюджет але котлети ми не ділимо.
Чоловік більше по продуктам, я звісно більше в дитину вкладаю
О, дошла до этого коммента)
Ну как я выше и написала, он даёт пару тыс в месяц на продукты, а Вы и ребенка сами обеспечиваете.
Автор, Вам нормально так жить?
То есть чувак понял, что Вы настолько....добрая, что у Вас можно и на машину попросить?)) А если откажете то и виноватой сделать)))
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Господи, а навіщо всі пари навколо разом.
Глянь на кожну пару всюди свої приколи.
І кожній сім´ї можна задати питання чому вони разом.
Я вище дала відповідь.
Секс, дружба, спільні інтереси і хобі, у нас спільна дитина. Совокупність цих факторів більш ніж достатньо для сімейного життя
У Вас не общий ребенок, а у Вас Ваш ребенок, которого Вы полностью обеспечиваете потому что муж иногда напоминает Вам что у Вас общий секс.
Автор, так нельзя вести общий быт.
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ой. Знаєте як спочатку було.
Спочатку він мені віддавав всю зарплату.
Я складала разом зі своєю зарплатою .
А потім ми брали звідти за потреби.
І я побачила що його потреби настільки великі що він витрачає більше ніж поклав.
Звісно були конфлікти
Бо я не можу жити без фінансової подушки.
В якось років за 5-7 прийшли до роздільного бюджету.
Бо я ж сварила його за транжирство.
І він спочатку не всі гроші став віддавати. А потім взагалі перестав давати
Уууу прикольно
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
От тільки тому що анонім на форумі так сказав - побіжимо розлучатись.
Можна подумати там де чоловік зводить ревнощами, чи там де дружина терпить зраду, чи там де жінкі з трьома дітьми немає куди іти там справжні сім´ї.
Форуму абсолютно все равно как вы там живёте со своим мужем. Но то что Вы отмываете это позор для Вас как для женщины, а не семья.
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Я просто прогнозую майбутні діалоги в даній сім´ї))) до речі варіант із скрізь на таксі не вийде , автор все таки їздить і на машині, якщо що я не захищаю чоловіка, просто дивують навіщо ці люди разом, дешевше удвох комуналку платити, чи що
Не понимаете потому что не находитесь в этой ситуации
Я в принципе понимаю
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ну я зараз не буду сидіти і згадувати де ми були за останні 5 років, і столбіком записувати вартість поїздки
Думаю що цілком доступно пояснила що якщо чоловік 95 відсотків користується авто, то і обслуговування на ньому
Ну в нас 50/50 і користування в обслуговування. Після того як він вирішує свої питання все обслуговування на себе брати не стала.
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ну тут таке питання. Я все з думаю що до такого дна чоловік не дійде

Але гроші треба переховати
Вы умничка
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
😆 альфонс
Вы живёте с альфонсом, пока он покупает себе игрушечки в виде гаджетов, машинки и все остальное. Вы обеспечиваете себя, ребенка, он Вас иногда трахает чтобы напомнить что вы ’семья’.
Он Вас доит как корову судя по всему.
Околовита• 18 июля 2025
Если муж одалживает у жены значит у него нет любовницы
Но тут семьи не будет,женушка жлобиха
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Для мене це піз...ц повний. Авто купили разом, користуємось разом. Ви дупу не плануєте возити на старості літ? Техніку, гаджети лише для себе купує, не для родини?
Питання в тому що ви користуєтесь а у автора чоловік все до себе
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
То есть Ваша задача найти деньги ребенку на Скетчерсы, а папе нужна машина.
Автор, Вы ду....очень не умная женщина.
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
в смысле перестал давать?
Держе у себе на карточці і все , купує що вважає потрібним
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
в смысле перестал давать?
Жінка сварила ось і перестав щоб не бачила що витрачає
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Звісно обійдеться! Стара машина їздить. От нехай він накопичує на нове авто.
Вообще у вас веселая семейка, у меня типа того. Шиворот навыворот. Обычно женщина транжира а тут наоборот
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Даже не знаю, что сказать. Семьи бывают разными, такой себе семейный проект у вас. Если что, я бывшему мужу 2000 евро одалживала зимой, попал в аварию. Ниче, вернул. У Вас дичь какая-то.
Тоже Одалживали.
Моя знакомая достала свою заначку и отдала
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляДелайКак_Я

Но вообще, вы же пишете, что вы жадная
Я не те що жадний. Я скоріш прораховую завжди користь - ціна.
Інвестиція в дитину ,в здоров´я це на першому місці
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Нє. Я ж писала що я жадна
Жінка то може їжі і купить. Але він добре знає що дружина любить кабачки з петрушкою.
Тому продукти він купує
Та і на інші речі, я себе в обіду не даю
В нас теж так я кабачки а він телятинку
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Нє. Я ж писала що я жадна
Тому продукти він купує
А в якому житлі ви живете?
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
О, дошла до этого коммента)
Автор, Вам нормально так жить?
Чи нормально так жити? Ну напевно я б хотіла більшого .
Але напевно чи не в кожній сім´ї потрібно іти на компроміси
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
вам писали в прошлой теме. Чтобы муж вам часть отдавал на сохранение и накопительство, чтобы избавился от части своих приблуд путем их продажи, частично совместный бюджет тоже советовали.
Ему начать больше зарабатывать.

Вы так гордитесь, что 20 лет вместе. Но комфортно ли вам обоим в этих отношениях? Выбрали бы вы друг друга снова?
Мои бабушка с дедушкой 50 лет вместе и оба несчастны. Так что...
У вас каждый финансовый форсмажор заканчивается тем, что вы жадная жабка, а он легкомысленный мотылек, который пропел лето красное. Значит есть более вас обоих раздражение друг другом.
Там все всех устраивает, автор потихоньку на жилье копит