Тримаю свічку• 18 июля 2025

Ви б одолжили чоловікові гроші на машину?

Я багато разів відписувалась що в нашій сім´ї бюджет роздільний.
Мені казали що то за сім´я, але четверть віку ми разом.
І так.
У нас роздільний бюджет тому що чоловік транжира, а я скупа і накопичую.
Дохід плюс мінус однаковий біля 35-40 тис.
На побут складаємось разом. Залишок я накопичую, а він витрачає на всілякі приблуди,техніку, гаджети тощо.
І ось він заявляє що хоче міняти машину. І йому потрібно 5000.
Ну я звісно, а я при чому?
І тут він згадує що ми сім´я , що тільки йому потрібна машина? І віе все! Для нас а я така паскуда.
Врешті буром. Не хочеш дати - одолжи!
А я і позичати не хочу. Бо він мені буде тіпа по 500 долларів віддавати. А на побут в нього вже не залишиться. І я буду сама рік тягнути сімю
Додаю напруги• 18 июля 2025
Отримала спадщину і дала чоловіку 6000$ на нове авто, ми ж родина, він старається для мене, я, коли маю змогу допомагаю йому.
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Офігеть
Гроші перестав давати, секс має, сімʼю має, гарно влаштувався мужик. А ви що маєте, авторе, з цього шапіто?

Мій чоловік, коли потрібні були гроші на машину, взяв кредит у банку. Чого ваш так не може зробить?
Там кожен дає половину такі взаємовигідні в них умови
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляОколовита
Если муж одалживает у жены значит у него нет любовницы
Но тут семьи не будет,женушка жлобиха
Трохи не може розуміла. Мені потрібно бути більш щедрою щоб чоловік міг дозволити собі коханку?
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Но вы пишете, что он по продуктам
Продукты на семью - это львиная часть расходов
Если вас трое, то при з/п 40 тыс, после оплаты продуктов, у него останется тыс 10-15, конечно он не накопит ничего
Ого ви їсте
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
То есть Ваша задача найти деньги ребенку на Скетчерсы, а папе нужна машина.
Автор, Вы ду....очень не умная женщина.
Може вона хоче з чоловіка взяти гроші ?
Ку-кусик• 18 июля 2025
Ответ дляДодаю напруги
Там чоловік не старається
Додаю напруги• 18 июля 2025
Ответ дляКу-кусик
Там чоловік не старається
Не вірю, що він свої гроші виносить за межі сім´ї, транжирить же всеодно в дім.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Чи нормально так жити? Ну напевно я б хотіла більшого .
Але напевно чи не в кожній сім´ї потрібно іти на компроміси
Не нормально.
Вы боитесь съесть что-то кроме кабачка с петрушкой (боюсь спросить чем Вы зимой питаетесь, когда кабачков нет) чтобы Вашему мужу хватило на машину Ваших денег. Это какой-то сюр а не семья.
Уж извините за прямоту, не в обиду, просто хочется открыть Вам глаза.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Продолжайте есть кабачки и петрушку, а ребенок пусть мечтает о Скетчерсах, зато папа будет на новенькой машинке катать любовницу. Обычно так заканчиваются все истории с альфонсами. Все как одна.
Потому что если мужик видит что женщина готова ради него на все, лишь бы ему хорошо было, готова даже жрать одни кабачки с петрушкой, то никакой ценности такая женщина для него не представляет. Просто не удивляйтесь потом.
ЛижТолько• 18 июля 2025
а на чём сейчас ездит?
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляДодаю напруги
Муж автора думает только о себе. У Вас видимо другой случай.
Но автор выучила мантру которую он ей вбил в голову: ’мы же семья’ и она повторяет бесконечно.
Это способ манипуляции.
Это вот как родком трусит с родителей деньги ’це все для наших дітей’, так и альфонсы обычно доят своих баб.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляЛижТолько
а на чём сейчас ездит?
На старой машине и все годы брака на ее горбу.
Мудрецыха мира• 18 июля 2025
Боже...яке кончене!
ЛижТолько• 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
ну машина на 5 тыс дороже этой тоже нн фонтан. разницы особой нет
ЛижТолько• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Є таке в нього. Типа хвастонуть який він крутий
пусть годик пооткладывает и будет крутым...
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляДодаю напруги
Не в дом, а он тратит на свои хотелки исключительно. Кинет пару тысяч на продукты и покупает себе приблуды всякие.
Мужик очень удобно устроился.
Вы наверное не понимаете потому что у Вас по-другому в семье. По правильному. У автора не так к сожалению.
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Не нормально.
Я не боюсь з´їсти більше. Я вічно худаюча.
І гроші ( як ви зрозуміли з суті теми) я збираю не на авто чоловікові
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляЛижТолько
а на чём сейчас ездит?
В нас є авто.
Мудрецыха мира• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
А какой смысл что вы живете вместе? Вы так и сама прекрасно жить можете.
ЛижТолько• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Він не вміє накопичувати.
Я накопичую з отриманого дозоду.
Він накопичує з залишку на кінець місяця.
В залишку немає
ну пусть учится раз хочет быть крутым
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Такому мужу как Ваш Вы не должны давать абсолютно никаких денег. Тратьте на себя и на ребенка. Потому что Ваш муж Ваши вложения не оценит.
Сейчас Вы описываете что весь быт на Вас. Так не должно быть. Но Вас это устраивает.
СкрипяСердцем• 18 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Муж должен быть!!!!
Ну щоб всі бачили)))
Аристократка-тунеядка• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Може пару разів на місяць. Він їздить на роботу з роботи. а я з дому працюю
А продукти ви в руках тягаєте при наявності машини?
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Смисл подружнього життя питання взагалі філософське, таке як і сенс життя.
Не боюся осуду• 18 июля 2025
Ответ дляДайте подуться
на машине вы вообще не ездите, он не возит?
Ради этого год тянуть семью самой? Такси дешевле
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Продукти закуповує чоловік. Я теж можу купити . Але базові продукти картопля, м´ясо крупи все чоловік купує
Мудрецыха мира• 18 июля 2025
Ответ дляТримаю свічку
В моей семье я вижу смысл её существования, в вашей же смысла нет вообще.
Не боюся осуду• 18 июля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
)) мені все рівно, у мене своє власне авто, а от ви не платите ні за бензин, ні за обслуговування, ні за бензин, я вам намалювала діалог який можна отримати від чоловіка, якщо ви в такому думі спілкуєтесь моє/твоє, за обслуговування не платите, то бензин пополам, ви ж самі вибудували такі відносини, я то тут причому?
Ездит муж, а обслуживание и бензин пополам? С чёго вдруг?
автор Тримаю свічку • 18 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Просто цікаво. Це без підколу.
І який сенс в існуванні вашої сімї.
Або будь якої?
Своего не предлагать• 18 июля 2025
Нафіг така сім´я. Нащо вам взагалі чоловік якщо ви все сама)