Семенівни сусідка• 18 июля в 12:07

Не можу скинути після пологів через стреси

Після пологів не можу прийти в форму. Мала ще на ГВ. 8м.
Коли все почалося першій дитині було пару міс. Я дуже боялася всього. Перші дні я навіть не памʼятаю. Крім страху і сліз. Це все я почала заїдати.
Потім я народила доню, різниця з старшою дитиною 3р.
Але коли знову поновилися частіші тривоги і обстріли я знову починаю стресувати і їсти, їсти.

Я хочу похудати, тому що я не відчуваю легкості в рухах. Тієї що була. Да в**на давить, але всерівно.
В мене 2є дітей і я відчуваю себе не комфортно. Мені болить спина, ноги. Злість на саму себе.

Дайте пораду. Або групу чи марафон. Я сама не можу. Мені потрібна компанія.
автор Семенівни сусідка • 18 июля в 12:46
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Какая необходимость сейчас в войну срочно подать второго? У вас ещё минимум лет 5-7 в запасе было.

Автор, а если суда заберут, сама справитесь, включая финансы?
Із-за цього я не йду в декрет, щоб завжди була фінансова подушка і робота (заробіток)
автор Семенівни сусідка • 18 июля в 12:47
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А кто смотрит за детьми в это время?
Няня є пару раз на тиждень. Старша дитина в садочок ходила
КохайтесьЧорнобровi• 18 июля в 12:52
Ответ дляСеменівни сусідка
Пару раз в неделю, а остальное время? Или вы на удалёнке? Ну я все равно не понимаю, зачем в таком возрасте подать и ещё и ребенком не заниматься. Ваша тревожность не от войны, выше были правы.
автор Семенівни сусідка • 18 июля в 13:01
Я більшість онлайн працюю.
Ксерокопия ночи• 18 июля в 13:01
Ответ дляСеменівни сусідка
Чому ви так? Я в декреті не була, діти забезпеченні. Ми працюємо, пашемо вірніше.
В мене є нагорода за волонтерство. Не думайте, що я тупа. Але мені і не 18, що є час коли закінчиться ця клята війна.
Пркажіть нагороду хоча, може у тих, у кого есвєо, у них теж волонтери є...
автор Семенівни сусідка • 18 июля в 13:05
я прийшла на цей форум за іншою порадою. Дякую, що цікавитесь. Але мої діти це не «зальот»
Я працюю. Плачу офіційно податки. І забезпечуємо себе, своїх дітей і донатимо.
Так що, будь ласка, цю тему не піднімайте.
автор Семенівни сусідка • 18 июля в 13:06
Ответ дляКсерокопия ночи
Що таке єсвєо?
автор Семенівни сусідка • 18 июля в 13:07
Нічого я показувати не буду на публічних форумах
Смурфик• 18 июля в 13:08
Ніяка компанія не допоможе. Навіщо вона Вам?
Не можете припинити постійно жувати - значить не хочете.
Смурфик• 18 июля в 13:10
Ответ дляСеменівни сусідка
Мене війна бентежить. І її наслідки. І кінця не видно цьому жаху
Саме тому Ви завагітніли вдруге. Ага, бентежить)
Ищу-брожу• 18 июля в 13:18
При чем здесь дети автора, зачем рожала и т.д. Да, есть люди, которые заедают стресс. У меня мама такая, ее как плющит- все, пошла холодильник открывать. Только, автор, стресс есть и будет. И нет никаких групп, или рецепта кроме есть меньше. Увы, факт. Марафон, ТГ- до лампочки. Все в голове. Чисто с собой бороться.
Ксерокопия ночи• 18 июля в 13:55
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
So_so• 18 июля в 14:06
Ответ дляСеменівни сусідка
На Вас очень большая нагрузка.
автор Семенівни сусідка • 18 июля в 14:44
Ответ дляКсерокопия ночи
Удалено администрацией...
Якщо вам нема чого, то рекомендую напрягтися і щось зробити.

Спеціально вам ось сфоткала. Хто нагороджував і своє прізвище і нагрудний знак я закрила
автор Семенівни сусідка • 18 июля в 14:48
Ответ дляSo_so
На Вас очень большая нагрузка.
А як по іншому? Зараз такі реалії, що чоловіка в будь який час може не стати. А жити на подачках чи на соц виплатах?