А я с Рио-де-Житомира!• 18 июля в 16:32
Що з неочевидного треба брати з собою в санаторій?
підписалась я на авантюру, поїхати з мамою в Трускавець на 2 тижні, оздоровитись, попити водички. Щоб їй одній не нудно було.
Але в таких місцях я раніше не бувала, тому не знаю які неочевидні речі можуть там знадобитись.
Тобто ясно що одяг, догляд, аптечку. Ну ще купальник, тапки, бо басейн є. А ще що? про які речі ви по приїзду думали "блін, треба було з собою взяти" ?
Дай подивлюся• 18 июля в 16:34
Смотря в какой ’санаторий’.
Я вожу с собой электросушилку для одежды
Бесконечность-не предел• 18 июля в 16:35
фен возьмите, бывает что нет в санатории или допотоп советский
Конотопська відьма• 18 июля в 16:36
Ответ дляДай подивлюся
Смотря в какой ’санаторий’.
А шафу не возите?)))
Снежнакомка• 18 июля в 16:36
Куртку и шапку.
’Погода над нами кепкує по-сильному. Чекаємо похолодання до 13°C з 1 серпня, — Ventusky
Куртки та шапки прийдеться діставати раніше строків.
А я с Рио-де-Житомира!
• 18 июля в 16:37
Ответ для100%
Денег побольше. На тот случай, если на ночь то тортики, то шампанское.
ну це само собою )
Конотопська відьма• 18 июля в 16:38
Ответ дляДай подивлюся
Зачем?
Бо їждж у в Трускавець вже 8 ооків. В липні чи снопні. Куртка не знадобилась лиш 2 рази . Було і 13 градусів в кінці липня. Дощрвики обов’язково і декілька шкіряних пар взуття. Чи щось непромокаюче
Дай подивлюся• 18 июля в 16:40
Ответ дляКонотопська відьма
Я не понимаю с кем вы разговариваете...
Треба підробіток• 18 июля в 16:48
-Втыкалка от комаров
-удлинитель с розетками
- непромокаемая обувь
- кипятильник (электрочайник)
- пару чашек, пару тарелок.
- фен
-удлинитель с розетками
- непромокаемая обувь
- кипятильник (электрочайник)
- пару чашек, пару тарелок.
- фен
Несу добро людям• 18 июля в 16:52
Дождевик на месте можно купить.
Зонтик
Сушку для обуви электрическую
Куманець или бутылочку с трубочкой, но тут и продают кругом.
Удлинитель и от комаров фумигатор
Зонтик
Сушку для обуви электрическую
Удлинитель и от комаров фумигатор
_Alekssandra_• 18 июля в 16:53
Автор, нужно позвонить в санаторий и узнать есть ли в номере фен и чайник.
Если есть, то зачем тащить это из дома.
Ещё узнайте дают ли полотенца для бассейна
Если есть, то зачем тащить это из дома.
_Alekssandra_• 18 июля в 16:55
Ответ дляSvitlo_
В санаторіях є чайники в кімнаті
Не везде. В этом году была в таком месте, где было все кроме чайника в номере. Но я попросила и мне горничная чайник дала.
Один раз была, было все кроме фена, отель на море. Представить не могла, что такое может быть
Я не в теме• 18 июля в 17:20
Ответ дляБутерброд и я
Стиралку-ведро
Большой секретик• 18 июля в 17:40
Удобная обувь, много ходить , кофта, зонтик, горы рядом, часто дождь, крем солнцезащитный, аптечку можете не брать, аптек тут хватает
nabludatel• 18 июля в 18:37
Якщо ви плануєте окрім лікування поїхати на екскурсії або навіть піднятися в гори, то беріть некозке спортивне взуття, рюкзак, і дощовик.
По екскурсіям раджу Трускавець 365. У них в готелі можна купити екскурсії. В них їх дуже багато і в них вони дешевші, ніж будь-де.
Чорнобаївка• 18 июля в 21:27
Раджу шапочку для душа, якщо плануєте на водні процедури ходити. Можна і там купити її звичайно