Я_в_декрете• Изменено 18 июля в 22:58

Спалились

Ситуація на концерті Coldplay в Бостоні стала вірусною за години.

Парочка (одружений батько двох дітей та CEO айтішної контори з мільйонними статками та його колега - директора з HR в тій самій компанії) потрапили на камеру для поцілунків. Реакція нижче на відео.

Відео стало вірусним, набравши 50млн переглядів за добу.

Більшість коментарів від американців - “сподіваюсь його дружина побачить багато нулів на своєму банківському рахунку під час розлучення”.
ОльгаХ• 18 июля в 22:58
Задолбали уже
feminee• 18 июля в 22:59
Удивляюсь как люди до сих пор смакуют и репостят эту новость
автор Я_в_декрете • 18 июля в 22:59
Ответ дляОльгаХ
Задолбали уже
А що, була вже тема? Я тільки побачила в інсті.
автор Я_в_декрете • 18 июля в 23:00
Ответ дляfeminee
Ну я тормоз трохи )))
Аnnеt• 18 июля в 23:01
Аnnеt• 18 июля в 23:02
Ответ дляОльгаХ
Задолбали уже
Iren55• 18 июля в 23:04
Ну поделом. Надеюсь, и правда, как пишут, она теперь с трудом куда устроится, а он жене по суду бабосики отдаст. Как крысы прятались, прям, фу.
Сплетники пишут, что жена его фамилию убрала со своего профиля в сетях, но это сплетни)
автор Я_в_декрете • 18 июля в 23:07
Ответ дляIren55
Прибрала, я щойно дивилась.

Суспільство прикольно реагує - жодного коментаря не бачила типу - «ну і що». Американці розлючені і через зраду і через те, що це порушення усіх полісіз.
постою_послушаю• 18 июля в 23:08
Ответ дляЯ_в_декрете
Я не видела. Так что за реакция там на видео?
постою_послушаю• 18 июля в 23:08
Ответ дляАnnеt
фото
Я тоже Мунка люблю
чаревна• 18 июля в 23:10
Ananasprotivogaz• 18 июля в 23:11
Ответ дляЯ_в_декрете
Прибрала, я щойно дивилась.

Покажите фото жены
Iren55• 18 июля в 23:12
Ответ дляЯ_в_декрете
Прибрала, я щойно дивилась.

🥲А, да, видела, что типа, интересно, засудить сможет ли он coldplay или кого-то ответственного за эти снимки. Но , блин, реально, ты идешь в общ место с трансляцией зрителей прямой, ты прайваси ожидаешь..?
автор Я_в_декрете • 18 июля в 23:12
Ответ дляпостою_послушаю
Ой, там і в Linkedin капець в коментарях на сторінці контори, цих двох, їх колеги, яка червона була та під новинами (бо про це вже і CNN і New York Times написали).

Засуджують, підтримують дружину, радять їй судитись, глузують з цієї компанії. Для них просто ці всі політики компанії та репутація - дуже важливі речі. А в деяких штатах зрада - це мінус статки при розлученні.
автор Я_в_декрете • 18 июля в 23:13
Ответ дляAnanasprotivogaz
Покажите фото жены
автор Я_в_декрете • 18 июля в 23:16
Дружина десь в шкільній освіті працює. Приємна жінка. Як на мене - гарніша за цю ейчар.
автор Я_в_декрете • 18 июля в 23:17
Ответ дляIren55
Не думаю, що після такого розлучення в нього гроші на суди лишаться.
Алесс• 18 июля в 23:19
Ответ длячаревна
фото
Шо це за бабка?
автор Я_в_декрете • 18 июля в 23:19
Ответ дляАлесс
Шо це за бабка?
Ніби інтервʼю в нього бере постійно 😂
Алесс• 18 июля в 23:20
Ответ дляЯ_в_декрете
Ніби інтервʼю в нього бере постійно 😂
Думала,може справді якась любовниця😂
автор Я_в_декрете • 18 июля в 23:22
Ответ дляАлесс
Думала,може справді якась любовниця😂
Та хто ж його знає… 😂
Ksusci• 18 июля в 23:26
Десь бачила що комент, що камерамкн розвалив шлюб і блаблабла.
Рілі, не отой що онтрайенптив і такак контрашептивша, які вдвох обманювали його дружину?
Добре, що це США, дружина тепер має всі факти зради і може претендувати на більші відступні.
Шкода що у нас такого не має.
Evga32• 18 июля в 23:42
Ну алілуя. А то куди не зайду - ця тема. А на кідстафі немає. Дякую автор, а то як відстаючі сиділи тут
автор Я_в_декрете • 18 июля в 23:46
Ответ дляEvga32
Excusez-moi.

Я ж кажу - я тормоз. Щось запрацювалась останні дні і тільки «виповзла на світло» (відірвалась від ноуту і відкрила інсту😂).
bespe4na_mavpa• 18 июля в 23:49
Ответ дляЯ_в_декрете
Прибрала, я щойно дивилась.

Американцы уж конечно все святые))

Но вообще классная история, вот бы всем шаболдам так вселенная посылала
чаревна• 18 июля в 23:50
Ответ дляАлесс
Шо це за бабка?
латынина, что укусила арестовича
автор Я_в_декрете • 18 июля в 23:52
Ответ дляbespe4na_mavpa
Американцы уж конечно все святые))

Не святі, але на рівні закону жінки захищені. В дуже добре.
mavka.cy• 19 июля в 00:21
А в чому причина такої травлі?
автор Я_в_декрете • 19 июля в 16:31
Ответ дляmavka.cy
А в чому причина такої травлі?
1. Зрада
2. Пости які вони займають

Вона - директорка з HR - тобто людина, яка має слідкувати, щоб такого не траплялось в компанії - відносини босом з підлеглими.
mavka.cy• 19 июля в 22:29
Ответ дляЯ_в_декрете
1. Зрада
2. Пости які вони займають

Зрада - доволі розповсюджене явище
У них Біл Клінтон зраджував. Бевзос до розлучення і нового одруження. Та й взагалі, думаю, не така й рідкість і серед високих постів. Мабуть, серед високих постів більше зради навіть
Тому мені все ще не зрозуміло, чому стільки шуму