Ситуація на концерті Coldplay в Бостоні стала вірусною за години.
Парочка (одружений батько двох дітей та CEO айтішної контори з мільйонними статками та його колега - директора з HR в тій самій компанії) потрапили на камеру для поцілунків. Реакція нижче на відео.
Відео стало вірусним, набравши 50млн переглядів за добу.
Більшість коментарів від американців - “сподіваюсь його дружина побачить багато нулів на своєму банківському рахунку під час розлучення”.
Ответ дляОльгаХ
Задолбали уже
А що, була вже тема? Я тільки побачила в інсті.
Ответ дляfeminee
Удивляюсь как люди до сих пор смакуют и репостят эту новость
Ну я тормоз трохи )))
Ответ дляIren55
Ну поделом. Надеюсь, и правда, как пишут, она теперь с трудом куда устроится, а он жене по суду бабосики отдаст. Как крысы прятались, прям, фу.
Сплетники пишут, что жена его фамилию убрала со своего профиля в сетях, но это сплетни)
Прибрала, я щойно дивилась.
Суспільство прикольно реагує - жодного коментаря не бачила типу - «ну і що». Американці розлючені і через зраду і через те, що це порушення усіх полісіз.
постою_послушаю• 18 июля в 23:08
Ответ дляЯ_в_декрете
Я не видела. Так что за реакция там на видео?
Ananasprotivogaz• 18 июля в 23:11
Ответ дляЯ_в_декрете
Прибрала, я щойно дивилась.
Покажите фото жены
Ответ дляЯ_в_декрете
Прибрала, я щойно дивилась.
🥲А, да, видела, что типа, интересно, засудить сможет ли он coldplay или кого-то ответственного за эти снимки. Но , блин, реально, ты идешь в общ место с трансляцией зрителей прямой, ты прайваси ожидаешь..?
Ответ дляпостою_послушаю
Ой, там і в Linkedin капець в коментарях на сторінці контори, цих двох, їх колеги, яка червона була та під новинами (бо про це вже і CNN і New York Times написали).
Засуджують, підтримують дружину, радять їй судитись, глузують з цієї компанії. Для них просто ці всі політики компанії та репутація - дуже важливі речі. А в деяких штатах зрада - це мінус статки при розлученні.
Дружина десь в шкільній освіті працює. Приємна жінка. Як на мене - гарніша за цю ейчар.
Ответ дляIren55
Не думаю, що після такого розлучення в нього гроші на суди лишаться.
Ответ дляАлесс
Шо це за бабка?
Ніби інтервʼю в нього бере постійно 😂
Ответ дляАлесс
Думала,може справді якась любовниця😂
Та хто ж його знає… 😂
Десь бачила що комент, що камерамкн розвалив шлюб і блаблабла.
Рілі, не отой що онтрайенптив і такак контрашептивша, які вдвох обманювали його дружину?
Добре, що це США, дружина тепер має всі факти зради і може претендувати на більші відступні.
Шкода що у нас такого не має.
Ответ дляEvga32
Ну алілуя. А то куди не зайду - ця тема. А на кідстафі немає. Дякую автор, а то як відстаючі сиділи тут
Excusez-moi.
Я ж кажу - я тормоз. Щось запрацювалась останні дні і тільки «виповзла на світло» (відірвалась від ноуту і відкрила інсту😂).
bespe4na_mavpa• 18 июля в 23:49
Ответ дляЯ_в_декрете
Прибрала, я щойно дивилась.
Американцы уж конечно все святые))
Но вообще классная история, вот бы всем шаболдам так вселенная посылала
Ответ дляbespe4na_mavpa
Американцы уж конечно все святые))
Не святі, але на рівні закону жінки захищені. В дуже добре.
Ответ дляmavka.cy
А в чому причина такої травлі?
1. Зрада
2. Пости які вони займають
Вона - директорка з HR - тобто людина, яка має слідкувати, щоб такого не траплялось в компанії - відносини босом з підлеглими.
2. Пости які вони займають
Ответ дляЯ_в_декрете
1. Зрада
2. Пости які вони займають
Зрада - доволі розповсюджене явище
У них Біл Клінтон зраджував. Бевзос до розлучення і нового одруження. Та й взагалі, думаю, не така й рідкість і серед високих постів. Мабуть, серед високих постів більше зради навіть
Тому мені все ще не зрозуміло, чому стільки шуму