Мама Карло• 19 июля в 00:32

Які напрямки/сфери порадите новачку з можливістю віддаленної роботи?

Така ситуація: раніше працювала кухарем і маю тільки середню освіту за цим напрямком. Через проблеми зі здоров´ям поки не можу продовжувати працювати фізично, тому влаштувалась на віддалену роботу, яка не потребує особливого досвіду чи знань, а саме в службу підтримки одного інтернет-магазину. Але ця робота взагалі не моє, дуже багато стресу, потік дзвінків постійний, дуже багато спілкування і звісно негативу, бо це ж гаряча лінія. При цьому втомлююсь тут ніби більше, ніж на кухні, морально складніше, ще й зп майже вдвічі менша.
Які б напрямки ви порекомендували розглянути новачку зараз? Можливо з власного досвіду. Що актуально вивчати з можливістю віддаленної роботи і бажано без великої кількості спілкування з клієнтами, як у кол-центрах? Маю рівень англійської В1, в процесі вивчення, можливо це допоможе. Мені 23
Не танцую- но пою• 19 июля в 00:34
А яка зп в колцентрі, якщо не секрет?
автор Мама Карло • 19 июля в 00:35
Ответ дляНе танцую- но пою
А яка зп в колцентрі, якщо не секрет?
12-15к
Mira-a102• 19 июля в 00:35
Получайте образование, любо курсы IT - любое направление, может что-то получится. Если вы поваром работали, думаю, IQ средний, шансы невелики, но пробуйте.
Дай подивлюся• 19 июля в 00:36
Да, потому что на кухне вы уставали физически, а общение с людьми, тем более, раздражённымт совсем другой уровень. Почитаю, что вам ответят. Тоже ищу варианты
Відкушу все що стирчить• 19 июля в 00:37
Ответ дляМама Карло
12-15к
Є і на більше.
Не танцую- но пою• 19 июля в 00:37
Ответ дляМама Карло
12-15к
Мало, можна знайти кращі пропозиції в цій сфері. Я отримувала 17-20
Глас_Народа• 19 июля в 00:39
Я б в Таргет пішла, якби починала
Відкушу все що стирчить• 19 июля в 00:39
Ответ дляНе танцую- но пою
https://www.work.ua/jobs/5248149
Не танцую- но пою• 19 июля в 00:40
Ответ дляВідкушу все що стирчить
https://www.work.ua/jobs/5248149
Це вихідні дзвінки, впарювати людям товари / послуги. Краще вже вхідна лінія ніж таке
Фиктивная• 19 июля в 00:42
Всі бажають лежати на дивані і працювати.Але чим далі,тим менш лишається таких місць ,де можна працювати без спеціальної освіти.
Ще лишаються диспетчери,логісти різних напрямків.
Така бойова Я• 19 июля в 00:44
Ответ дляВідкушу все що стирчить
https://www.work.ua/jobs/5248149
Не будет там такой зп. Исходящие звонки это нужно выгрызать те продажи зубами. Впаривать. Акулой быть. С хорошо подвешенным языком. Не каждый сможет. Судя по автору так точно.
Відкушу все що стирчить• 19 июля в 00:49
Ответ дляТака бойова Я
Зараз час або ми вчимось і адаптуємось, або жуємо соплі далі. Вибір кожного. Точно скажу провітрюватись там не буде можливості точно, але з.п. буде причому оф на карту
Фиктивная• 19 июля в 00:55
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Покажіть свій офіційний заробіток.Скрін з зарплатної карти,або з кабінета ПФУ
Така бойова Я• 19 июля в 00:56
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Та ну, этому научится очень сложно. Оно или есть в тебе или нет. И на самом деле там ставка будет мизер, основное там %от продаж, а если ты не продажник от бога, будешь получать минимум. И насчёт оф на карту, это ещё не известно. Часто работников колцентра заставляют фопы открывать на себя. Снимая таким образом с себя всю ответственность. А так да, официальное оформление)
Відкушу все що стирчить• 19 июля в 01:11
Ответ дляФиктивная
Після вас готова викласти без проблем
Відкушу все що стирчить• 19 июля в 01:13
Ответ дляТака бойова Я
Я там працювала. Ставка це менша сума. Більша це максимум по бонусам. Ніяких ФОП там не практикуюсь.
Така бойова Я• 19 июля в 01:36
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вы автора читали? Ей от входящих звонков тошно, а вы про активные продажи. Где тебя и нахер 20 раз пошлют, и вообще слушать не будут. Особенно, если ты ни бэ ни мэ в этом. ЗП это конечно хорошо, но неплохо было бы, что бы работа приносила хоть какое-то минимальное удовольствие.
Фиктивная• 19 июля в 01:51
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Після вас готова викласти без проблем
Ви чогось боїтесь,чи до чого тут я? Не я рекламую вакансію з офіційним заробітком .То покажіть його.
Vaselyna• 19 июля в 09:31
Ответ дляФиктивная
Де ви працюєте, якщо не секрет?
Фиктивная• 19 июля в 11:15
Ответ дляVaselyna
Де ви працюєте, якщо не секрет?
Не дистанційно.Виробництво звичайне.