Цирк на дроті• 19 июля в 09:06

Анастасія Пристая- проктолог

Доброго дня! Хто мав досвід лікування у Анастасії Пристаї? Ніде не можу знайти відгуків, проте я залишилась незадоволена консультацією. Дуже зверхнє ставлення
Девальвация• 19 июля в 09:11
А фб дописи і книга такі уважні, такі людинолюбні :)
автор Цирк на дроті • 19 июля в 09:14
Ответ дляДевальвация
Так, мене це і здивувало. Небо і земля
автор Цирк на дроті • 19 июля в 09:15
Ответ дляДевальвация
Так, небо і земля
ДинамоКит• 19 июля в 09:42
Автор, ви у Києві?
Само_достаточная• 19 июля в 11:25
Я була. Допомогла. Але дійсно, спілкування зверхнє. Особливо коли вже повторні консультації.
Само_достаточная• 19 июля в 11:27
Це ви нещодавно запитували вже за неї щодо операції?
автор Цирк на дроті • 19 июля в 12:38
Ответ дляСамо_достаточная
Так
автор Цирк на дроті • 19 июля в 12:40
Ответ дляСамо_достаточная
Очікування -реальність 😀 на запитання не вважає за потрібнім відповідати , консультації дуже короткі
автор Цирк на дроті • 19 июля в 12:40
Ответ дляДинамоКит
Автор, ви у Києві?
Так
ДинамоКит• 19 июля в 13:49
В Адонісі на Софіївській Борщагівці є оперуючий лікар проктолог Онищенко Олена
Добродійка• 04 августа в 21:47
Я теж не в захваті, консультація була максимум 10 хвилин. А що вона вам призначила? Салофальк?
miranda888• 06 августа в 18:17
Автор, Ви консультувались онлайн чи у клініці? Я була у приватній клініці і честно кажучи трохи здивована. Майже нічого не пояснює. Консультація пройшла дуже швидко, десь хвилин 5-10 і це разом з оглядом і консультаційним висновком. Ще один момент, якщо не було огляду, все одн рахується прийом по повній ціні, хоча у всіх інших приватних клініках ректоманоскопія/аноскопія рахується окремо. Ну і призначає вона всім однакові препарати.
Добре, що я з Києва, бо якщо треба було їхати з іншого міста, то я б дуже засмутилась такій консультації.
автор Цирк на дроті • 14 августа в 08:54
Ответ дляДобродійка
Нічого😀😀
автор Цирк на дроті • 14 августа в 08:56
Ответ дляmiranda888
І онлайн, і у клініці. Навіть зробила дуже дороге обстеження, проблема є, діагноз є, лікувати не схотіла 😀або не змогла
автор Цирк на дроті • 14 августа в 08:58
Ответ дляmiranda888
А я їхала з іншого міста. Але її це не хвилює, її хвилює блог , реклама, та прості пацієнти з гемороєм і тріщинами , це мабуть максимум
miranda888• 14 августа в 11:17
Ответ дляЦирк на дроті
Колоноскопію?
Так, відношення максимально холодне в неї до пацієнта навіть з гемороєм і тріщинами, виписує всім однакові мазюки, які можна купити тільки у певної людини в інтернеті.
miranda888• 14 августа в 11:27
Ответ дляЦирк на дроті
Таке відчуття, що вона працює не на якість, а на кількість.
автор Цирк на дроті • 14 августа в 15:04
Ответ дляmiranda888
Вона блогер, який має чудові ораторські здібності, класно підкована теоритично, а на практиці зверхня, не хоче працювати з унікальними випадками і не вважає за потрібне нічного пояснювати .
автор Цирк на дроті • 14 августа в 15:05
Ответ дляmiranda888
Колоноскопію?
Жах. І на обстеження відправила до концертного центру, хоча я могла б зробити в іншому місці дешевше
Шиворот Навыворот• 15 августа в 00:20
Як добре, що я це прочитала. Бо зібралась до неї після інстаграму ( так же вже мед ллє у чкха і я сподівалась на комфортний прийом).
Добродійка• 16 августа в 15:12
Ответ дляЦирк на дроті
Нічого😀😀
Вам хоча б нічого, а мені препарати ~3000 + консультації. Спілкувалась після неї з іншим відомим проктологом, і він був здивований такому призначенню, сказав що це дуже не типове призначення при цьому діагнозі.
автор Цирк на дроті • 17 августа в 16:27
Ответ дляДобродійка
Мене відправила додому з проблемою. Мабуть, не займається такими випадками, але звісно ж не признає цього