Зажуженная Жужжа• 19 июля 2025
У кого никогда не было поклонников?
Ни в подростковом возрасте ни во взрослом. Как так получается?
Парасюха• 19 июля 2025
У мене. Є прихильники, але самі розумієте які) дідусі, недіквід всякий. Класні чоловіки ніколи не підходили(
Зажуженная Жужжа
• 19 июля 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Дуже просто. В мене протизаплідний вираз обличчя
Недовольное лицо?
Бачу_майбутнє• 19 июля 2025
Легко. У бедных девочек из бедных семей так и есть - нет поклонников. Друзей подруг или нет, или пару штук вообще.
Ушла и Пришла• 19 июля 2025
Ответ дляУбилаКеннеди
а зачем они нужны
Якщо вам не треба, то це не означає, що іншим теж не треба
Зажуженная Жужжа
• 19 июля 2025
Ответ дляПарасюха
Так само як у вас. Самі алкаші або дідусі
Колишня муза• 19 июля 2025
В цій справі найважливіше кінцевий результат. Буває, що купа прихильників, а життя не складається. Потрібен же один, який підходить конкретно Вам.
Зажуженная Жужжа
• 19 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Думаете влияет бедность?
Я матуся, мені можно• 19 июля 2025
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 июля 2025
всего-то нужно накраситься и быть аутоэротичной. попробуйте
Парасюха• 19 июля 2025
Ответ дляКолишня муза
Де ж того одного знайти?( за 28 років жодного нормального
Цигарний шланг• 19 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Можна дружити з такими ж дівчатками із бідних сімей
Цигарний шланг• 19 июля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Навіщо Вам прихильники?
Я пані прохана...• 19 июля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Думаете влияет бедность?
Нет.
Влияет характер человека.
Замкнутый, закомплексованный.
И даже внешность в этом случае не поможет.
Влияет характер человека.
Замкнутый, закомплексованный.
Фізик-ядерщик заочно• 19 июля 2025
Я з бідної сім´ї просто дуже бідної, не мала нікого практично. Не роздивлювалися мене серйозно, як наречену, чи майбутню дружину
БезникаЯ• 19 июля 2025
Ну скажімо так залицяльники в мене були але дійсно відносини з ними чисто формальні. Ну подобаюся я скажімо Васі, але як партнера я його точно не розглядатиму.
Ну і головне не в кількості залицяльників в в якості їх.
Ну що хорошого в тому що на тебе пускають слюні 100 хлопців? Якщо для життя мені потрібен один той самий якого я кохаю.
Ну сподіваюся я зрозуміло пояснила
Колишня муза• 19 июля 2025
Ответ дляПарасюха
Так а хто ж знає, яка Ваша доля.. І 28 не 82 )
Цигарний шланг• 19 июля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Думаете влияет бедность?
Дуже впливає. Бідність нікого не приваблює
ЧупакабраЗеБест• 19 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
я бы с вами поспорила. я из очень бедной семьи, настолько что свою юность между физматом и муз школой я проводила собирая бутылки, и вы знаете у меня вссегда были террабайты друзей, компаний, капитаны срались за то чтобы в из команде была именно я .
Позже - кавалеры, тоже много. парням и мужчинам все равно соклько у тебя денег, девушка должна быть красивой и нежной. этого достаточно для любви со стороны мужчины. при чем тут бедность - не пойму я.
Единственная причина, почему вокруг тебя нет никого, - это то что челвоек унылая какашка. на этом все.
Я матуся, мені можно• 19 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Навіть бідна дівчина може вигребти на молодості та юнацькому ентузіазмі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 июля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
быть веселой какашкой не каждой дано
Я матуся, мені можно• 19 июля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
быть веселой какашкой не каждой дано
Ну так це і не від забезпеченості залежить
Я пані прохана...• 19 июля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А якби ви були із забезпеченої сім´ї то черга до вас стояла б?
Тільки чесно.
Цигарний шланг• 19 июля 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Куди вигребти?
ЧупакабраЗеБест• 19 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Куди вигребти?
на новый уровень. на свой новый уровень.
Парасюха• 19 июля 2025
Ответ дляКолишня муза
Але ж всеодно, стосунків не було ні разу
Цигарний шланг• 19 июля 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Коли доводиться в третій раз зашивати труси, бо ти ще кредит за мівіну не віддала якось важко бути веселою какашкою.
Парасюха• 19 июля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Ой, була б людина нормальна, можна дружити і спілкуватись. Для мене це ніколи не було перешкодою