Мелочунь• 19 июля 2025

Пуща водиця, є сенс їхати?

Ніколи там не була, друзі запрошують на трамваї поїхати. Як там? Туди часто трамваї ходять?
Впораюсь зі всим• 19 июля 2025
На трамваї гарно в осени. Серед жовтого лісу
Мені там подобається, час від часу їздимо на прогулянку.
Трамваї доволі часто
автор Мелочунь • 19 июля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Трамваї доволі часто
Тобто звідти виїхати не проблема, з їхати годину десь туди?
Впораюсь зі всим• 19 июля 2025
Ответ дляМелочунь
Не проблема, якщо не пізно ввечері. Може не годину, хв 40
автор Мелочунь • 19 июля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Якщо в 6-7 вечора то норм, все ходить без затримок?
Впораюсь зі всим• 19 июля 2025
Ответ дляМелочунь
Норм, о 9 вже стрьом
Дивне створіння• 19 июля 2025
Пуща моя любовь и страсть, катаюсь туда очень часто, в любое время года сумер, мне там вайб детства и пионерского лагеря, как-то так расслаблено, и озера там топ, пляжи, песочек, вода
Вообще не факт• 19 июля 2025
Прикольна природа, наявні зони відпочинку, сама дорога видова і гарна. Але інфраструктури майже немає, не дивлячись на те, що Пуща відноситься до Києва, сільський такий вайб на любителя
Как нефиг делать• 19 июля 2025
Ответ дляДивне створіння
у меня так же, вспоминаю лагерь Днепр, где провела юность) всегда выхожу на 9 линии, и люблю побродить везде