ПесиКот• 19 июля в 22:59
Вже обговорювали останнє інтерв´ю Камалії?
Майже жодного негативного коментаря нижче. Усі нею захоплюються та жаліють.
Леплю из пластилина• 19 июля в 23:03
Ответ дляПесиКот
Такої єдності від жінок зараз годі й шукати.
Так вона нормальна людина. Просто як двері
Инстагра_мерша• 19 июля в 23:04
А кто она такая? Почему её нужно обсуждать? Что за птица?
Поплывшая блонда в штукатурке на обложке видео - это она? Чего её обсуждать?
ПесиКот
• 19 июля в 23:06
Ответ дляИнстагра_мерша
Співачка українська. Дружина мільярдера Захура. Колись було шоу з нею, Наталією з Дніпра (кума Тимошенко), Ольгою Громовою (дизайнер, давно за кордоном) та дружиною футболіста ’Багаті теж плачуть.
Инстагра_мерша• 19 июля в 23:08
Ответ дляПесиКот
Нет её в моём плейлисте. Жена миллиардера и певица?
Вообще впервые слышу.
ПесиКот
• 19 июля в 23:09
До речі, наприкінці шоу дизайнер ця продала свій маєток зі словами ’В Україні скоро щось почнеться’ і виїхала за кордон. Мене це насторожило, згадала про ці слова на початку повномасштабного вторгнення... значить, знала вона про це.
ПесиКот
• 19 июля в 23:09
Ответ дляИнстагра_мерша
Вообще впервые слышу.
Навряд чи ви прихильниця українських виконавців
Відповів всім• 19 июля в 23:10
Ответ дляПесиКот
О ,дякую що нагадали, памятаю, що я дивилась деілька випусків, але хотілось би передивитися. І цікаво, де зараз Наталія з дніпра, така розумна дівчина і купа звязків
Инстагра_мерша• 19 июля в 23:10
Ответ дляПесиКот
Удалено администрацией...
ПесиКот
• 19 июля в 23:10
Ответ дляВідповів всім
Нещодавно спеціально подивилася кінцівку шоу, щоб згадати ті пророчі слова
Відповів всім• 19 июля в 23:11
Ответ дляПесиКот
Це вона була сама старша в цій программі і робила косметичні процедури, колола обличчя?
ПесиКот
• 19 июля в 23:11
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Не маю цього додатку взагалі
Самая СоветЧиваЯ• 19 июля в 23:11
Ответ дляПесиКот
В каком году это было?
Відповів всім• 19 июля в 23:11
Ответ дляПесиКот
Здається, перед майданом була ця передача, так?
ПесиКот
• 19 июля в 23:12
Ответ дляВідповів всім
Так
Самая СоветЧиваЯ• 19 июля в 23:12
Ответ дляПесиКот
Десь 2010..
Можно и по биографии этого дизайнера посмотреть
Сейчас гляну для интереса
ПесиКот
• 19 июля в 23:13
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Сейчас гляну для интереса
Вона ще перед від´їздом свою останню колекцію спалила на показі
Директор Пляжу• 19 июля в 23:16
Ответ дляАмелі на мілені
Боже, це взагалі хто?
Слушайте, вот все, кто начинает писать ’кто это такая?’, ’впервые вижу’ и т.д., вы серьезно? С какой планеты вы прилетели?
Даже если вы не слушаете песни человека или считаете ее творчество никудышным, зачем с такой спесью писать?
Акуна_Матата• 19 июля в 23:16
Ответ дляПесиКот
Я бачила це інтервʼю.
Якщо там жодного негативного коментаря, значить, їх точно видаляють. Бо вони 100% були!!!
І про її розмір одягу S, коли там явно L)) І про про Мін Оборони, що вони знали що купляли, а тепер жаліються, що відбирають і тд
Анонім Перший• 19 июля в 23:16
Ответ дляПесиКот
Так а шо она исполняет?
Директор Пляжу• 19 июля в 23:17
Ответ дляПесиКот
Да здесь советчицы 35 - 40+, все прекрасно знают, кто это. Просто начинают выделываться. Обесценивают, пытаясь возвыситься.
Анонім Перший• 19 июля в 23:18
Ответ дляПесиКот
Пророческие слова
ПесиКот
• 19 июля в 23:19
Ответ дляДиректор Пляжу
Теж так думаю. Особливо у Світському житті постійно їх показували. А цю передачу більшість з нас дивилися. Це до ери інсти було
ВерСаСе• 19 июля в 23:20
Ответ дляПесиКот
За деньги да😅
Лівий Локіть• 19 июля в 23:21
Ой що не говоріть,а так жити треба вміти)))
З такою посередньою зовнішністю і специфічним голосом охомутать того Захура
Сьогодні була тема як вийти заміж і нічого толкового не написали, ось у кого теба питать))
Амелі на мілені• 19 июля в 23:22
Ответ дляДиректор Пляжу
Яка спесь? Просто це хто?