ПесиКот• 19 июля 2025
Вже обговорювали останнє інтерв´ю Камалії?
Майже жодного негативного коментаря нижче. Усі нею захоплюються та жаліють.
Леплю из пластилина• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Такої єдності від жінок зараз годі й шукати.
Так вона нормальна людина. Просто як двері
Инстагра_мерша• 19 июля 2025
А кто она такая? Почему её нужно обсуждать? Что за птица?
Поплывшая блонда в штукатурке на обложке видео - это она? Чего её обсуждать?
ПесиКот
• 19 июля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Співачка українська. Дружина мільярдера Захура. Колись було шоу з нею, Наталією з Дніпра (кума Тимошенко), Ольгою Громовою (дизайнер, давно за кордоном) та дружиною футболіста ’Багаті теж плачуть.
Инстагра_мерша• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Нет её в моём плейлисте. Жена миллиардера и певица?
Вообще впервые слышу.
ПесиКот
• 19 июля 2025
До речі, наприкінці шоу дизайнер ця продала свій маєток зі словами ’В Україні скоро щось почнеться’ і виїхала за кордон. Мене це насторожило, згадала про ці слова на початку повномасштабного вторгнення... значить, знала вона про це.
ПесиКот
• 19 июля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Вообще впервые слышу.
Навряд чи ви прихильниця українських виконавців
Відповів всім• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
О ,дякую що нагадали, памятаю, що я дивилась деілька випусків, але хотілось би передивитися. І цікаво, де зараз Наталія з дніпра, така розумна дівчина і купа звязків
Инстагра_мерша• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Удалено администрацией...
ПесиКот
• 19 июля 2025
Ответ дляВідповів всім
Нещодавно спеціально подивилася кінцівку шоу, щоб згадати ті пророчі слова
Відповів всім• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Це вона була сама старша в цій программі і робила косметичні процедури, колола обличчя?
ПесиКот
• 19 июля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Не маю цього додатку взагалі
Самая СоветЧиваЯ• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
В каком году это было?
Відповів всім• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Здається, перед майданом була ця передача, так?
ПесиКот
• 19 июля 2025
Ответ дляВідповів всім
Так
Самая СоветЧиваЯ• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Десь 2010..
Можно и по биографии этого дизайнера посмотреть
Сейчас гляну для интереса
ПесиКот
• 19 июля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Сейчас гляну для интереса
Вона ще перед від´їздом свою останню колекцію спалила на показі
Директор Пляжу• 19 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Боже, це взагалі хто?
Слушайте, вот все, кто начинает писать ’кто это такая?’, ’впервые вижу’ и т.д., вы серьезно? С какой планеты вы прилетели?
Даже если вы не слушаете песни человека или считаете ее творчество никудышным, зачем с такой спесью писать?
Акуна_Матата• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Я бачила це інтервʼю.
Якщо там жодного негативного коментаря, значить, їх точно видаляють. Бо вони 100% були!!!
І про її розмір одягу S, коли там явно L)) І про про Мін Оборони, що вони знали що купляли, а тепер жаліються, що відбирають і тд
Анонім Перший• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Так а шо она исполняет?
Директор Пляжу• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Да здесь советчицы 35 - 40+, все прекрасно знают, кто это. Просто начинают выделываться. Обесценивают, пытаясь возвыситься.
Анонім Перший• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Пророческие слова
ПесиКот
• 19 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Теж так думаю. Особливо у Світському житті постійно їх показували. А цю передачу більшість з нас дивилися. Це до ери інсти було
ВерСаСе• 19 июля 2025
Ответ дляПесиКот
За деньги да😅
Лівий Локіть• 19 июля 2025
Ой що не говоріть,а так жити треба вміти)))
З такою посередньою зовнішністю і специфічним голосом охомутать того Захура
Сьогодні була тема як вийти заміж і нічого толкового не написали, ось у кого теба питать))
Амелі на мілені• 19 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Яка спесь? Просто це хто?