Пусин Кукин• 20 июля в 10:49

Коли встаю рано все ок, сьогодні спала до 10 ранку

І ще гірше ніж вставати рано.
Це жах…
Настрою немає, зла. Лягла далі , тупити в телефоні.
Зараз прийму свій Золофт може стане краще 😂
Які у вас плани?
А до речі вчора в атб купила штрудель з яблуком, яка смакота. От думаю все за нього треба було вернутися і набрати ще)
Тоска в носках• 20 июля в 10:51
Правильно писать «штруНдель»
муха в кедах• 20 июля в 10:51
Телефон зло 😈
На_оба_рот• 20 июля в 10:53
Сходила вже в зал, купила фруктів, випила каву з десертом. Поїду потім заберу посилку, до мами. Далі не знаю
Губка Боб• 20 июля в 10:54
Ответ дляТоска в носках
Правильно писать «штруНдель»
Можно «шпиндель»)
ВыФсеВрете• 20 июля в 10:56
Ответ дляТоска в носках
Правильно писать «штруНдель»
Strudel прийшов від німців, австрійців до нас.

Тож якщо транслітерацією, то струдель,

якщо транскрипцією, то штрудель.

А в якому регіоні України кажуть штрундель? Не чула та не знаходжу
Тоска в носках• 20 июля в 10:57
Ответ дляВыФсеВрете

Тож якщо транслітерацією, то струдель,

якщо транскрипцією, то штрудель.

Капец вы серьёзно всё воспринимаете 😂
ВыФсеВрете• 20 июля в 10:58
Ответ дляТоска в носках
Капец вы серьёзно всё воспринимаете 😂
А вы б хоть улыбочку поставили ))

тут столько грамотеек сидит, что иногда так и считают, а телемпатией я еще не обладаю через экран в ваших мозгах копаться )))

Так что ваш коммент первый, спам
Но кто-то и вам еще его подсунет )
рукиЖимолости• 20 июля в 11:07
Тому що фізіологічно прокидатись раніше, це коригується гормональною системою.
Ви прокинулись не на піку кортизолу, а коли він вже почав спадати, то і відчуття, ніби спали довго, а стан розбитий.
автор Пусин Кукин • 20 июля в 11:15
Ответ дляНа_оба_рот
Біл мене є кава там ще продають чудові макаруни
Треба піднятись )))
Садова гойдалка• 20 июля в 11:16
Як давно на Золофті? добре на ньому?
автор Пусин Кукин • 20 июля в 11:17
Ответ длярукиЖимолости
До 10 я не спала вже сто років ))) жартую але є режим робота …
А ці ночі через обстріли я не спала вночі.
Сьогодні вихідний тай щось так вийшло що я заснула аж до 10
автор Пусин Кукин • 20 июля в 11:18
Ответ дляСадова гойдалка
Як давно на Золофті? добре на ньому?
Добре , більше ніж пів року
Дозу збільшували.
Добре.
Я приймала багато антидепресантів, була як овоч.
Взагалі мало що підходить мені ..
Вилами по воде• 20 июля в 11:22
Когда хожу на работу, ложусь в 24 и встаю в 5.30. Сейчас была в отпуске две недели вставала в 8-9 и все разбитая, голова каждый день болит. Хуже себя чувствую , чем в рабочем режиме. Обидно.
Садова гойдалка• 20 июля в 11:28
Ответ дляПусин Кукин
Добре , більше ніж пів року
Дозу збільшували.
Добре.
Взагалі мало що підходить мені ..
А вєлаксін приймали?
автор Пусин Кукин • 20 июля в 11:32
Ответ дляСадова гойдалка
А вєлаксін приймали?
Так
Садова гойдалка• 20 июля в 11:33
Ответ дляПусин Кукин
Так
Щось приймаю і не чую дії, золофт ще не пила, есциталопрам був, але вже не діє((
автор Пусин Кукин • 20 июля в 11:36
Ответ дляСадова гойдалка
Ось так і в мене є результат а потім нічого
Навіть на підвищенні дози.
Я дуже довго заходила на золофт, на підвищенні дози так само було не добре.
Але я живу хоч, встаю з ліжка, а так лиш по лікарням або лежу …
Садова гойдалка• 20 июля в 11:38
Ответ дляПусин Кукин
Навіть на підвищенні дози.
У Вас ГТР?
автор Пусин Кукин • 20 июля в 11:38
Ответ дляСадова гойдалка
У Вас ГТР?
Так ,ще депресія та соматичний розлад
Садова гойдалка• 20 июля в 11:40
Ответ дляПусин Кукин
Так ,ще депресія та соматичний розлад
Я вже у відчаї, змінила препарат, лежала у лікарні, результату немає((
автор Пусин Кукин • 20 июля в 11:48
Ответ дляСадова гойдалка
Так знаю…
Два роки підбирали препарати,потім я все залишила. Деякий час була без таблеток, аж поки знов не злягла.
Якось вже таки вийшла в лікарню до психіатра,тут не далеко, але для мене це як бігти крос.
Назначила вона золофт.
Вірите я починала його приймати 3 рази і кожен раз кидала, нейролептик теж назначили.
Я вже розумію що мені все гірше і гірше, знов заходжу на Золофт, півтори місяці мені не добре, але я терплю, знайома каже що на золофті дуже довгий захід, я терплю.
Стає краще, але не до кінця , пішла до психіатра, дозу збільшила, вже краще )
Я теж здавалася,і не вірила що антидепресанти взагалі допомагають, у мене не було такого… як тут пишуть , що прям прохаєш на них.
Я була овоч або вони взагалі не діяли.
Два роки як в тумані у сні. Це жах, я так стомилась, змінила лікарів психіатрів.
Познайомилась з багатьма молодими людьми зі схожим діагнозом як у мене. Ми підписували звʼязок і ділилися у кого яке лікування , симптоми і тд)))
Садова гойдалка• 20 июля в 11:52
Ответ дляПусин Кукин
Так знаю…
Назначила вона золофт.
Я була овоч або вони взагалі не діяли.
Дякую за відповідь, може теж попрошу свого психіатра спробувати золофт, так, дуже важко на них заходити, тут і так не живеш, а ще побічні, як це втомлює … 😭😭😭
автор Пусин Кукин • 20 июля в 11:56
Ответ дляСадова гойдалка
Так я жила два роки з побічними, потім як виявилось вони мені назначили два несумісних препарати, я ночами ригала.
Це неможливо витерпіти все …
Садова гойдалка• 20 июля в 12:02
Ответ дляПусин Кукин
Це неможливо витерпіти все …
Божее, шо за напасті на людей, як хочеться норм жити. Не можуть норм виписати, купу грошей викинула а стан не змінився ((
автор Пусин Кукин • 20 июля в 12:10
Ответ дляСадова гойдалка
Ну в мене колись у час ковіду сталося таке зі мною, в лікарні не знали що таке( робили мрт , всі аналізи, лиши знайшли густу кров), ну і списали на ковід,у мене почалися проблеми з нервами, дуже багато років я вже цим хворію, працюю вдома.
Садова гойдалка• 20 июля в 14:10
Ответ дляПусин Кукин
В мене доречі всі ті стани починаються після вірусів нових цих, також кров густа(
автор Пусин Кукин • 20 июля в 14:11
Ответ дляСадова гойдалка
Так так
Дуже довго кололи в живіт
І довго приймала ксарелто
Садова гойдалка• 20 июля в 14:22
Ответ дляПусин Кукин
Так так
Дуже довго кололи в живіт
І довго приймала ксарелто
Я зараз у відчаї,чи сходити з вєлаксіна ( бо толку 0) та заходити на щось нове 😭
Бо так погано ..