Творческий типаж• 21 июля 2025
Ви повірите, що таке взагалі можливо?
В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Морковна• 21 июля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Я с 14 года ждала эту войну, сама с Донбасса... Но муж бывший категорически эмигрировать не хотел.
Я тоже знала что оно не остановится. Никто мне не верил
Манка Я• 21 июля 2025
Вірю. Якщо за кордон може виїхати, то є законна відстрочка, тобто тцк йому не страшні і ’на амбразуру’ не кинуть. Чого і куди йому перти?
Крошка Енот• 21 июля 2025
ті хто ризиккє життям не жити тут бояться а тцк
а в вашого ж відстрочка.ои і різниця
Обращеница• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Мені важко самій буде із дитиною,без роботи там ,він теж не факт ,що буде допомагати фінансово ,хіба що на аліменти тут подати
так он причем? ехать вы хотите
Крошка Енот• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
в мене дитина із аутизмом , чоловік сказав ,що коли поїду то наших відносин вже не буде
Буде в кожного своє життя
скільки років дитині?
ви думаєте днсь закордоном комусь потоібна ваша дитина з аутизмом? їй там буде ще гірше, до всіх проблем мовний барєр добавиться
Крошка Енот• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Звідки будуть відкладені гроші із і так маленької зарплати?.
Сюр якийсь...
а з ким дитина в той час як ви працюєие з ранку до ночі на малооплачуваній роботі маючи чоловіка айтішніка який ремонт в новій ввартирі робить?
Обращеница• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Через його не хочу дитина має зростати під ракетами та дронами???
он причем, спасайте
Бибер-анонимер• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я просто втомилась ,не виводжу вже
Шо Ви не вивозите? Чоловік вдома, не підлягає мобілізації, насолоджуйтесь життям. Бо хто зна як воно може обернутися....
Контрольница• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Але допустимо гіпотетично він виїзнає, що з гіпотезою квартирою буде?
А до страшного?
Закрыта квартира в Києві 55м при вертикальній системі опалення це 50$ витрат на комунальні в місяць, якщо порахувати весь рік і розділити на 12
З гарним ремонтом здавати страшно, бо люди уб´ють і не засоромляться. Краще продати щойно війна закінчиться
Манка Я• 21 июля 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Завчена беспомічність
Нічого не хоче змінювати, бо страшно, треба рухатись, щось робити
Йому так зручно і наслідків не сильно розуміє
Справді? А може просто прекрасно розуміє, тому і не хоче. Мої сусіди недавно повернулися. Хоч три роки їздили по закордонам. Не думаю, що вони безпомічні.
Забагаловка• 21 июля 2025
У мене колега, 3 дітей працював на британську консалтінгову фірму, з перших днів -доброволець в ЗСУ
Манка Я• 21 июля 2025
Ответ дляПацака-задирака
... бо години наклепали дітей і мають гарантію, що не підуть в окопи. Добре ’гордитись’-відсиджуватись за чужими спинами і га рахунок чужих життів...
Хм. Топ менеджмент... Не лишень наклепати годні, а ще й забезпечити. Так то багато хто наклепати може, та чогось не дуже хочуть. У нас садочок закривається, в який менший ходить. Шукаю інший, ламала, проблеми будуть. Аж ні, купа місць...
Додаю напруги• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Він зможе,бо знає англійську,або ж може віддалено працювати ,як зараз
Ось і весь секрет. Не напрягається, або розумово, хоч це теж та ще робота часто. Боїться що доведеться перейти на фізичну працю
Додаю напруги• 21 июля 2025
Ответ дляksenbaz
а сыновья порошенка у лондонах .спетляли и забыли родину
А ще Умерова, швайки і т.д.
Манка Я• 21 июля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так вона ж сама не хоче. Їй треба з її мішком грошей їхати, тобто з чоловіком.
Вона так хвилюється за дитину, так хвилюється, а він- козел такий.
Та вона достала вже його
Та яким мішком яких грошей. Це тут він АЙТІШНИК, а там - середньостатистичний злидень, який на свою зарплату ледь виживатиме з родиною. А пройде пів рочку і податки доведеться платити не на ФОП, а в країні перебування - от тут і почнеться веселуха. Ще й з ’особливою’ дитиною
Пліснявілий сир• 21 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
У мене чоловік військовий. Вже є підстави для оформлення інвалідності і пенсії по інвалідності. Не хоче.
Теж діти. Старший за кордоном. Менша вдома.
Але він такий реальний військовий, навіть після важкої операції і після імплантів робить що може.
Дуже перепрошую, я без стьобу, як він має підстави на інвалідність служить? Мій після 4оі госпитализаціі був відправлений на ВЛК і за результатами не придатний до військової служби з зняттям з обліку. Звільнили за тиждень, ТЦК зняли з обліку, він питає як знов у військо попасти? Відповіли ніяк.
Манка Я• 21 июля 2025
Ответ дляА поговорить?
Что у вас за муж такой, что денег вам не давал и не дает? Зачем вам с ним ехать, здесь с таким мужем нет денег и там с ним денег не будет
Та нормальний у неї. Це панянка щось не зрозуміла, коли думала, що він її все життя буде утримувати. Пам´ятаю їх тему, а пошуках роботи по пів тисячі проїдати це треба мати хист.
Манка Я• 21 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Дівчата, чому у ваших відповідях автору стільки агресії, злоби, ненависті? Я розумію, що війна, і нерви не витримують, але не вірю, що раніше цього не було у вас всередині, було стовідсотково, просто можливо десь глибше сховане, а зараз хлеще через край. Але намагаючись вкусити побольніше, ви навряд чи станете щасливішими.
Бо автор занудна. Взагалі незрозуміло, як той святий чоловік з нею живе.
За ким я буду?• 21 июля 2025
Ответ дляМанка Я
Так ваші хоч щось робили
Сподівались , пробували
Це трохи інше
Цьому вже на початках нічого не хочеться
Сподівались , пробували
Це трохи інше
Манка Я• 21 июля 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Так ваші хоч щось робили
Сподівались , пробували
Це трохи інше
Сподівались , пробували
Це трохи інше
Бо він не дурень, в хмарках не літає. Це тут він Айтішник, а там - злидень посередній. При такій дружині ні на що неспроможній все на нього ляже. Тут він заробляє достатньо на життя і на купівлю нерухомості, нормальний ремонт і, у випадку чого - догляд і реабілітацію для дитини. Там вони будуть в рази гірше жити. То ніфіга ці митарства? Гроші провозити?
Тролю як можу• 22 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Ну вот вы так же никак не уедете с Советчицы.И хорошая работа в Европе, и все дела,а вы здесь...
А мужу вашему респект.У каждого свои приоритеты в жизни.
Вот это попёрла желчь с завистницы-патрийотки, вот это попёрла. Ржу, не могу...
Тролю як можу• 22 июля 2025
Ответ дляКотогосподиня
Патріоти, молодці
Хтось має відбудовувати країну
Тролю як можу• 22 июля 2025
Ответ дляdf364tye3
,,,Таити, Таити… Не были мы ни в какой Таити! Нас и здесь неплохо кормят.,,
Прикоритники?
Тролю як можу• 22 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Що там починати?
Квартиру орендувати та і все ,як і в Києві ми орендуємо
А навіщо в орендованій квартирі робити ремонт?
Ну шо не так?• 22 июля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Мій офіцер. Там різні ступені придатності.
Його на але не відправляли. У нього за бажанням типу.
Але якщо оформить - служити не зможе вже - це одразу на пенсію (у нього і вислуга для пенсії є)
Пліснявілий сир• 22 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Мій теж офіцер, навіть не питали, направили на ВЛК, а далі без варіантів.
Ну шо не так?• 22 июля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Ваш має вислугу?
Якщо інвалідність пов´язують з бойовими діями - там гарна пенсія.