Творческий типаж• 21 июля 2025

Ви повірите, що таке взагалі можливо?

В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляСегодня я не я
Вы хотите выехать и сесть там ему на шею.
У нас чуть- чуть другая ситуация, муж хотел, мы с дочкой нет, устроили ему баласт.
Он потом сел и посчитал, тут он один в АйТи работает обеспечивает много человек, там такая же зарплата, надо платить аренду, мы работать все равно не пойдем, две потери подростка кто не в чем себе не отказывают, без маникюра не проживут, сказал, что ему дома дешевле всех обеспечить
Я готова відмовитися від манікюру або робити його сама собі, якщо час на це буде
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Поясніть ,що це означає
Він витрачає на сім´ю і я витрачаю на сім´ю
И накопить не получилось с зарплаты айтишника? Сколько он получает?
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
На життя,на іпотеку ,на ремонт квартири та машини
И сколько эти расходы занимают ?
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Зп менше 20 тисяч,це зараз гроші?
Сколько у вас?
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
По програмі для біженців?
Кімната в гуртожитку?
С ребёнком аутистов лагерь, комната в общаге это ад прежде всего для ребёнка
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Вы, наверное, не читали предыдущие темы автора.
А что были ещё?
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Ну то якщо чоловік може і працювати, і надавати догляд, а ви ні - про який виїзд мова? Чи ви хочете закордоном здати дитину в інтернат? Звісно, що чоловік проти такого. Так принаймні він бачить, що дитина в безпеці, що вона їсть, спить, що з неї не знущаються і не накачують снодійним.
Я буду надавати догляд , якщо виїду
Электричка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Чому?
Не хоче. В нього тут робота хороша. Маємо власне житло. Там доведеться працювати різноробочим, без знання мови
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляЭлектричка
А там ,щоб така сама робота була?
Садоводница• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Чому втік?
В нього є законе право на виїзд.
На выезд, а не на побег!
миссАрфография• 21 июля 2025
пф легко поверю! если у него есть право на выезд, то он спокойно живет и не боится ТЦК. А кроме ТЦК, чего ему еще бояться? вот и живет себе спокойно мужик в привычном городе, в своем жилье, ходит в любимый магазин и спортзал. Зачем ему что-то менять, если у него и так все хорошо? Я знаю многих таких. Зачем менять привычную сытую жизнь на неизвестность и трудности??
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляСадоводница
На выезд, а не на побег!
А чому різниця?
Добротная• 21 июля 2025
Так, повірю. Мій такий.
Электричка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А там ,щоб така сама робота була?
Якби мені запропонували таку саму роботу, я б не погодилась. Бо тут мій дім, я тут своя. Там ніхто і відношення до тебе, як до другого сорту.
В п´ятницю я повернулась з відпустки, гостювала в сестри, вони в Польщі живуть. І вже з другого тижня мені було важко морально. Дитина 6 річна теж просилась додому. Бо ще вдома з сестрою і племінником добре, а вихід на вулицю в мене і в дитини стрес через незнання мови, хоча мова подібна і зрозуміла.
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я буду надавати догляд , якщо виїду
Ось тому він і не оплатить вам виїзд. Бо бачить ваше ставлення до дитини тут, в звичних умовах. Бо він тою дитиною займається.
А поки ви на роботі, то хоч трохи їм обом спокійніше.
парИла я парИла• 21 июля 2025
У моего так же было
Пока пидставы не исчезли
И ой, надо бы выезжать, а как ?
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А что были ещё?
И не одна.
Заметили, что здесь нет комментариев некоторых безанонимных пользователей? Потому что они уже в предыдущих темах с автором задолбались общаться. И это автору наруку, собирать новых сочувствующих.
Ленне-Рейма• 21 июля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Та звісно, хто не хоче гулять в ваші ігри, то всі агенти кремля
Та все що кажуть кацапи у вас як в плодючій грунт, нащо тільки тут мучитися, їхали б до своїх, масквабад чекає на своїх хероїв і патріотів
Будьте так ласкаві• 21 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Автор, я бы поступила жёстче -?свалила бы в Европу, а ребёнка с аутизмом мужу оставила.

Как бы цинично не звучало, но с таким ребёнком у вас нет нигде перспектив.

Поэтому пускай муж гребнисто как хочет, а вы сможете ещё пожить здорового от другого мужчины
Так чоловік не проти.
Тут тільки автор кончена. Ви почитайте її відповіді
Ленне-Рейма• 21 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Дівчата, чому у ваших відповідях автору стільки агресії, злоби, ненависті? Я розумію, що війна, і нерви не витримують, але не вірю, що раніше цього не було у вас всередині, було стовідсотково, просто можливо десь глибше сховане, а зараз хлеще через край. Але намагаючись вкусити побольніше, ви навряд чи станете щасливішими.
Просто жінка з лапками, народити дитину змогла, а перестати самій дитиною -ні. Хоче їхати- вперед, у неї є паспорт і можливість виїзжати, чоловік не хоче виїзжати, то ж має право. А так тема троля, погано пропрацьована
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А что были ещё?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3736947

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3739655
Сиреневенькая• 21 июля 2025
Сочувствую, его не заботит безопасность семьи, какой-то инфантил
Несемо світло разом• 21 июля 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Є одна загвоздка - кордони закриті
Бутерброд и я• 21 июля 2025
Чего мне не верить,у меня такое счастье. У меня 3 группа, когда стали двать отсрочку и выпусать, сколько я просила уехать, полтора года ругались,пока в прошлом году с женами инвалидами 3 группы выпускать перестали. Сидим в прифронтовой области, работаем, на работе бронь дали. До сих пор хочется его по башке стукнуть, когда в очередной раз читаю, что село какое-то захватили на нашем направлении. Оказывается не только мой особо одаренный.
Кнопус• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Не так те,що про дитину потрібно думати
Он не думает, едьте сами.
Кнопус• 21 июля 2025
Ответ дляПеремелица
Поверю, конечно. Очень тяжело выходить из зоны комфорта, пусть она даже не очень комфортная на самом деле. А мужчины вообще лишний раз шевелиться не любят. Думаете, тем, кто бежал в начале войны без мужей, было легко? Выезжайте без него, подавайте на алименты.
Вы абсолютно правы.
Я еле заставила себя выйти из этой самы зоны - ради детей.
У мужчин такой стимул может не сработать
Bor bor• 21 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Потому что нет гарантии, что сегодняшняя отсрочка или основание для выезда не будет отменено через год-два-пять
люблю_тортики• 21 июля 2025
Ответ дляКотогосподиня
З 4 дітьми -вам в Німеччину і давно
Я боюсь дороги та щоб не забрали дітей це раз (вони трохи крикливі) ,боюсь що будемо в маленькому селищі (а дітям в школу,садок добиратися по пару км) та що будемо пів року в таборі
Повелитель бітка• 21 июля 2025
Якщо є можливість бути вільним вдома, то нащо йому кудись їхати? З тих, хто поїхав, 90% лишилося б, якби мали таку можливість
Сегодня я не я• 21 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
ви як мама несете набагато більше відповідальності ніж батько,за законами світостворення.Сраку в руки і погнала закордон. а то без роботи вона не хоче. будете підлогу мити.зато дитина в безпеці. тисчі жінок таке роблять і не ниють.а то і заокрдон хочу і працювати не хочу. і мови не знаю. і сама ноль в цьому світі. на чоловіку виїхатине вдасться. він знає мову,але він НЕ ХОЧЕ виїжджати і утримувати вас там.тому соплі підтерла і поїхала сама.
Я не понимаю, зачем??
Устраивать трагедии и полы мыть, если тут муж айтишник и нормально живут.
Правда оказывается снимают квартиру, чего тогда не переехать в другой город Украины?
Если снимаете, найдите нормальную с паркингом и успокойтесь уже