Творческий типаж• 21 июля 2025

Ви повірите, що таке взагалі можливо?

В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
в мене дитина із аутизмом , чоловік сказав ,що коли поїду то наших відносин вже не буде
Буде в кожного своє життя
Автор, я бы поступила жёстче -?свалила бы в Европу, а ребёнка с аутизмом мужу оставила.

Как бы цинично не звучало, но с таким ребёнком у вас нет нигде перспектив.

Поэтому пускай муж гребнисто как хочет, а вы сможете ещё пожить здорового от другого мужчины
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В нього все одно робота прив´язана до одного ноутбуку ,він з дому працює
Только вот жильё в Европе не снимете без местного трудового договора или платить за 6 месяцев придётся.
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Бо має законе право не служити
Он опекун ребёнка с инвалидностью?
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В мене немає на це грошей
Так вы же работаете? Как нет денег?
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А звідки вони мали взятися ці гроші?
Жити тоді на що потрібно було?
Так деньги мужа айтишника куда идут?
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Є витрати ,які неможливо уникнути, чоловік не відкидає із своєї зп
У вас бюджет раздельный?
Ms. Анонимная• 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
А в чому суть? Ви себе зі сторони бачите?
Ну залиште, ви ні з дитиною, ні з чоловіком насправді бути не хочете. Але ж тоді прийдеться вийти з образу жертви, якій чоловік грошей не дає, і ше й самій платити аліменти. А у вас лапки і заробити навіть на себе нормально ви не можете.
І що скажуть друзі? Бути кукушкою гірше, ніж жертвою. Ніякого співчуття і розуміння.
Если бы вы знали, что такое ребёнок с аутизмом, то тут лучше быть кукушкой
Контрольница• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Не так те,що про дитину потрібно думати
Маю такого знайомого. Він в Києві працює на себе і заробляє 2500€, в Німеччині він буде заробляти так само, але треба буде сплачувати орендну і вставати раненько, а потім вчити мову і ще купа всього
Йому відверто тут зручніше і легше і абсолютно насрать на дитину, як і на його 2 дітей від першого шлюбу. Дуже патріотичний але не в армії
Морковна• 21 июля 2025
Дело еще до войны было. Я уже ему и документы сделала, все, а он ни в какую. Дома и все. А я хотела уехать. Ругались вечно. Потом 2021 год и я на подскоке говорю уезжаем. Все прям сделала для этого. Ему осталось только подписать договор на квартиру и отвезти нас. В начале февраля в гости приехал, посидел 2 недели и мол поеду, а тут хуйло по телику выступает. Решил задержаться. Повезло. Повесток в ящике аж сыпятся. Давно бы уже в окопе сидел. Уже даже не заикается о доме, привык. А была ж я ’ненормальная истеричка’
Контрольница• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Мені важко самій буде із дитиною,без роботи там ,він теж не факт ,що буде допомагати фінансово ,хіба що на аліменти тут подати
То навіщо триматися за такого прекрасного чоловіка?
Самі знаєте всю правду лише закриваєте на неї очі
Контрольница• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
На західній теж тривога зараз
В Закарпатті немає війни
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляКонтрольница
В Закарпатті немає війни
Долетіти може будь що і туди
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляКонтрольница
Тобто в нього відстрочка через багатодітність?
2500 доларів чесно ні про що , якщо в тебе троє дітей
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляКонтрольница
Чи евро
Не служанка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я просто втомилась ,не виводжу вже
Мій чоловік поїхав тоді,коли сам вирішив.І то думає ще може повернутися
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
У вас бюджет раздельный?
Поясніть ,що це означає
Він витрачає на сім´ю і я витрачаю на сім´ю
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Так деньги мужа айтишника куда идут?
На життя,на іпотеку ,на ремонт квартири та машини
Не служанка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В них теж є право на виїзд?
В дуже багатьох є право на виїзд
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Так вы же работаете? Как нет денег?
Зп менше 20 тисяч,це зараз гроші?
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Он опекун ребёнка с инвалидностью?
Так,він його рідний тато
Не служанка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
І діти в них є теж?
Тільки у вас є
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
По програмі для біженців?
Кімната в гуртожитку?
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляНе гоню
Швейцария Германия платят пособия, видела много женщин сами даже с грудными детьми выезжали, и с инвалидами на колясках.
Вообще знаю не одного мужчину с правом выезда, которые не выезжают - ну не хотят люди оставаться без работы и жилья своего 🤷‍♀️
Пс. Кум с инвалидностью вообще в Зсу пошёл с первых дней.
Яка в нього інвалідность?
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляА я женатая
интересно, где же вам так страшно? у меня в Доме в Харькове квартиру купили на прошлой неделе, в єтом же доме ремонт делали мес назад
В Києві
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Вы, наверное, не читали предыдущие темы автора.
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Дивлячись ,де в цей час дитина буде
Я не можу дитину саму залишити,дитина потребує постійного догляду
Ну то якщо чоловік може і працювати, і надавати догляд, а ви ні - про який виїзд мова? Чи ви хочете закордоном здати дитину в інтернат? Звісно, що чоловік проти такого. Так принаймні він бачить, що дитина в безпеці, що вона їсть, спить, що з неї не знущаються і не накачують снодійним.
Сегодня я не я• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В нього є робота ,він в айті
В мене звісно що не буде, якщо виїздити то я буду звільнятися із своєї роботи,що зараз
Вы хотите выехать и сесть там ему на шею.
У нас чуть- чуть другая ситуация, муж хотел, мы с дочкой нет, устроили ему баласт.
Он потом сел и посчитал, тут он один в АйТи работает обеспечивает много человек, там такая же зарплата, надо платить аренду, мы работать все равно не пойдем, две потери подростка кто не в чем себе не отказывают, без маникюра не проживут, сказал, что ему дома дешевле всех обеспечить
Сегодня я не я• 21 июля 2025
Ответ дляКараПузовна
Подайте на алименты и езжайте сама. Но вы не поедете скорее всего. Потому что надо будет напрячься, а не хочется.
Там фор интересно какие алименты.
Кудесница_с_пургеном• 21 июля 2025
Я таких багатьох знаю. Але вони впевнені, що їх не мобілізують, живуть своє звичне життя
Сегодня я не я• 21 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Вчора війни не було,сьогодні є.Завтра може стати навпаки
На місці вам допоможуть,без допомоги чоловіка.
Вы кажется не понимаете, у человека хорошо муж зарабатывает и может решает все проблемы, а тут советуют выезжай, чтоб нищей быть и на пособия надеяться