Яку саме купили? Чи зручно спати? Чути зайвий шум, наприклад храп?
Ответ дляKittaa
В беруші тільки не чути, а така маска мені здається безкорисна, вночі музика теж дивно і теж буде дратувати, ніякого відпочинку
В мене є беруші на різний колір та смак) виявляється в мене дуже вузькі вуха і підібрати з першого разу не вийшло. Замовила тоненькі, підійшли, але я в них все одно все чую. Я можу деколи заспати під медитаційну музику або бубньож. Мені підходять. Але хочу почути ще думку, можливо хтось купляв.
Ответ для.Апельсинка.
А силіконові, які можна ліпити як хочеш?
Ответ для.Апельсинка.
Моя думка, що це не є добре.
Чому: нічого не бачити і не чути - не комільфо.
(суб´єктивно).
Ответ дляKittaa
Не липнуть до вух, до чистих звичайно ж вух. Я вже з ними намучалася, але коли вставляю прилипають до пальця і не тримаються вух. Навіть якщо і получиться вставити, все одно випадають. І все чути. Це були з тему, можливо просто не якісні
Я сплю в наушниках-берушниках, сейчас вот такие ANKER Soundcore Space A40.
Они с шумоподавлением, режим выставляется через приложение. Узкие, маленькие, почти не давят.
Я ставлю аудио с таймером. Если прям шумно, могу просто спать всю ночь в них под бормотание.
Минусы: нет водозащиты, средняя фиксация, в движении выпадают (но у меня все так).