Сусідка зверху• Изменено 21 июля в 10:25

Чоловік звинуває в тисячах доларів витрачених на панталони

Так і сказав,я знімав із заначки через тебе гроші на все це барахло та ганчірки бо зп не вистачало,а ти просила
Я чесно в шоці ,не знаю навіть про ,які панталони і мова
Просто збентежена почутим,те,що в нас в квартирі є ,ну аж ніяк не коштує тисячі доларів це він щось загнув
СМСница• 21 июля в 10:25
Скучновато
Нічна ненажера• 21 июля в 10:25
тааак, давайте поподробнее, сколько денег было и что вы купили, будем подсчитывать
Треба підробіток• 21 июля в 10:27
так тряпки, или панталоны? потому что платьишко диор за пару тыс баксов легко можно тряпкой назвать
автор Сусідка зверху • 21 июля в 10:28
Ответ дляТреба підробіток
А мене немає речей за таку суму жодної
Покорительная• 21 июля в 10:32
В залежності від перевищення розходів над доходами просрати можна будь-яку заначку, і навіть не помітити. Для цього не треба купляти речі від Діор або золоті прикраси.
Как_б_не_так• 21 июля в 10:33
Тупожырно
Треба підробіток• 21 июля в 10:36
Ответ дляСусідка зверху
А мене немає речей за таку суму жодної
значит видимо просто жили не по средствам
Гуру троллинга• 21 июля в 10:38
Ответ дляСусідка зверху
А мене немає речей за таку суму жодної
Так може ви накупили купу речей от вийшли тисячі доларів
автор Сусідка зверху • 21 июля в 10:39
Ответ дляГуру троллинга
Тисяча можливо ,а не тисячі
АнтиТанкист• 21 июля в 10:58
Ответ дляСусідка зверху
Тисяча можливо ,а не тисячі
Ну то множина для ’червоного слівця’ (чи як воно українською).
СпайдерВумен• 21 июля в 11:34
Значительно увеличилось количество тупых тем в виде наркоманского бреда.
Как это все развидеть?
муха в кедах• 21 июля в 17:02
Ответ дляСусідка зверху
Тисяча можливо ,а не тисячі
ну а ви не знаєте бюджет вашої cім´ї?
SnowMaiden• 21 июля в 17:56
Есть два способа жить лучше: тратить меньше и больше зарабатывать (с)