Сирожено_пирожено• Изменено 21 июля 2025

Парень нитик

Постоянно ноет как все плохо у нас в стране , низкие зарплаты , война , налоговая И так далее . Что нет возможности заработать . Это плохо ? Часто ноет как он устал И так далее как его кроет из за войны , хотя сам живет в комфорте на природе все есть не в окопе сидит
Ку-кусик• 21 июля 2025
Ето плохо?🙃 Ні, блін, прекрасно
Стріляний птах• 21 июля 2025
а вы как думаете?
бегите
Маурита• 21 июля 2025
Ви як сильна жінка маєте підтримати його.
Чоловікам зараз особливо важко.
Облаштуйте йому спокійну психологічну обстановку.
Повноцінне харчування.
Секс
Розмовляйте вечорами, тримайте його за руку.
Хто як не ви?
Ку-кусик• 21 июля 2025
Ответ дляМаурита
Чоловікам зараз особливо важко.
Повноцінне харчування.
Секс
Хто як не ви?
Спинку! Спинку нехай йому чухає! Це гарно розслаблює😁
сама себе прекрасная• 21 июля 2025
У ці непрості часи чоловікам також буває важко. Якщо у вас є партнер — підтримка, тепла атмосфера вдома, смачне харчування, ніжність, близькість, відверті розмови — усе це може стати для нього опорою. Дбайливість і турбота, як і просте тримання за руку, часом мають велику силу. Якщо є взаємна любов — важливо бути поруч одне для одного.
Неместная Я• 21 июля 2025
Живёт на природе? Он алень?
Маурита• 21 июля 2025
Ответ дляКу-кусик
До речі.ттравяні ванни з морською сіллю і масаж з олійками теж чудово заспокоюють нервову систему
Ку-кусик• 21 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Це Вам ші написав?
Мона Лиза• 21 июля 2025
Размотайте вы его из ниток
Качка в тапцях• 21 июля 2025
Не приховує свої емоції. Міг би прийти з роботи, сісти і тупо пів години дивитися у стіну
Ку-кусик• 21 июля 2025
Ответ дляМаурита
Замочувати на три доби☝🏻
Маурита• 21 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Оскільки чоловікам ще важлива фінансово незалежність ( але ж в країні війна, податки в т.п) для повноцінної опори варто скидувати йому на карманні росходи 500-800 долларів
Ку-кусик• 21 июля 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Яка робота? Перечитайте ще раз
Маурита• 21 июля 2025
Ответ дляКу-кусик
Замочувати на три доби☝🏻
Ну це якщо вже в нього прям депресія .
Головне не нашкодити
сама себе прекрасная• 21 июля 2025
Ответ дляМаурита
Це вже все на ваш власний розсуд
Маурита• 21 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Це вже все на ваш власний розсуд
Ну навряд чи без фінансової підтримки партнера жінка може бути повноцінною. Вона має його утримувати поки йому важко
Ку-кусик• 21 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Це вже все на ваш власний розсуд
Треба в законі прописати, а то є такі безсовістні, що не скинуть добровільно.
Маурита• 21 июля 2025
Ответ дляКу-кусик
Бажано ще якось в законі прописати цей обов´язок ще для партнерш які не вступили в шлюб, а тільки у відносинах.
Бо хитренькі. Поматросять чоловіків і бросають
сама себе прекрасная• 21 июля 2025
Ответ дляМаурита
Ну ми ж не в журналі Ліза
Наездница• 21 июля 2025
Стоит еще? Или от сресса уже на пол шестого?
Черпак_для_фантазий• 21 июля 2025
Рак чи шо?
Не обижаюсь• 21 июля 2025
Ну зрозумійте його, потрепіть рік-два-три ... війна закінчиться..можливо...і з´явиться якась інша причина для ниття, але ж вам хоч якесь різноманіття буде ..шкода вам чи що