Воздух в банке• 21 июля 2025

Кто недавно сдавал теорию в сервисном центре?

Девочки, кто недавно сдавала теорию? Есть у вас талон, заходишь по времени или задерживают? Забирают сумку, телефон? В комнате один человек проходит или несколько?
А сейчас самое смешное - не лезут в уши проверять есть ли наушники?)))
No problems• 22 июля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Может Вы правы, но даже тот человек, который раньше всем права делал, сейчас не может помочь. Это Одесса
Доиграются, что никто не будет сдавать в этой стране права…и будут палец сосать. Я за чтобы человек знал и придерживался правил, но всё равно большинство людей познают с опытом вождение.
автор Воздух в банке • 22 июля 2025
Ответ дляОновлена версія
А, ну Одеса - це завжди потрійний тариф.
Морський, так би мовити.
У вас там все за дуже дорого))
Спецтариф ’ Дружина моряка’
Так даже за тройной тариф не делают в Одессе, писала выше
Оновлена версія• 22 июля 2025
Ответ дляГербарія сушу
В мене знайомі вже більше року ходять на пересдачі .
То навіть не знаю що краще ... Перетерпіти це бидло чи рік ходити ..
Да уж((
Так, нервують, мабуть, сильно.
Заради справедливості скажу, що я відкатала 30 годин і їздити навчилася, але розуміла, що з першого разу не здам.
Якби я постійно жила дома, то здавала би сама.
Але я вже жила в ЄС на той момент
Гербарія сушу• 22 июля 2025
Ответ дляОновлена версія
Да уж((
Так, нервують, мабуть, сильно.
Але я вже жила в ЄС на той момент
Інспектори бачать невпевнених в собі і валять (
Поумничка• 22 июля 2025
Ответ дляВоздух в банке
И сейчас фоткают перед теорией?
без понятия) я 6 лет назад сдавала)
Поумничка• 22 июля 2025
Ответ дляВоздух в банке
В каком городе? Нам вообще другие суммы называли . по 1500-1600 дол за теорию и практику
Ахринеть....6 лет назад у нас ребята за все вместе платили 300 у.е... (Одесса)
Ms. Анонимная• 22 июля 2025
Ответ дляОновлена версія
Ні, все дже строго.
Ви заходите
Перевірять документи і дадуть комп.
За вашої спиною 2 представника комісії та багато камер.
Будь-який невірний рух і вас виженуть.
Не дуріть.
Теорія - це саме просте в цій справі.
От практика - це був пиз**ць
Розкажіть про ваш досвід
Ms. Анонимная• 22 июля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Ну я Вам так скажу - за 5 тысяч не гривен никто не взялся делать
Советовали города, где можно за деньги сдать практику и теорию, но не в одном месте
А якщо спіймають на хабарі?
автор Воздух в банке • 22 июля 2025
Ответ дляПоумничка
Вам охренеть, а мне подходит цена) Лишь бы год не ходить на пересдачи
автор Воздух в банке • 22 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А якщо спіймають на хабарі?
Ну так такие деньги предлагают не с улицы, а отдают людям, а они уже решают
Оновлена версія• 22 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Розкажіть про ваш досвід
Я все вчила сама по грінвею і за пару хвилин здала з результатом 20/20.
Тобто, без помилок.
Теорія була легкою для мене.
Але багато хто з мого потоку завалив теорію в той раз.
Причому вони ходили складати вже по 2-3 рази.
Але в мене дуже гарна пам´ять.
Це професійне.
Ms. Анонимная• 22 июля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Якщо вас піймають на хабарі в момент передавання його? Які наслідки?
Ms. Анонимная• 22 июля 2025
Ответ дляОновлена версія
Тобто, без помилок.
Теорія була легкою для мене.
Але в мене дуже гарна пам´ять.
Це професійне.
Я про практику питала, ви писали, що це пздц
автор Воздух в банке • 22 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Меня не поймают, потому что никому ничего давать я не буду)
Оновлена версія• 22 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Я відписалася ж, що за практику платила.
Так, в Києві складні маршрути.
Сподіваюся, що буде більше людей, які будуть складати практику самостійно.
Просто треба бути готовим, що це буде непросто.
І, скоріше всього, не з 1 разу.
Ms. Анонимная• 22 июля 2025
Ответ дляОновлена версія
Так, в Києві складні маршрути.
І, скоріше всього, не з 1 разу.
Там такі грубіяни екзаменатори. Я взяла талончик, простояла весь день в черзі, то він ’привітався’ зі мною так, що я просто розвернулася і пішла, нічого не здавала.
Оновлена версія• 22 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Співчуваю.
Коли вже їх повиганяють((
ОхиИВздохи• 22 июля 2025
Ответ дляОновлена версія
Да уж((
Так, нервують, мабуть, сильно.
Але я вже жила в ЄС на той момент
Та ж сама ситуація, мені прийдеться теорію зараз перездавати, бо не вклалася в один рік, бо їжу туди сюди і хворіла багато:(((
А Я Самая Самая• 22 июля 2025
Ответ дляГербарія сушу
Цікаво , а за скільки зараз купують?
Колись було 100 уе, але то дуже давно
зараз десь 250- 300 у е
А Я Самая Самая• 22 июля 2025
Ответ дляВоздух в банке
И сейчас фоткают перед теорией?
обов´язково
А Я Самая Самая• 22 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
в мене був болєє мєнєє, але ж простояти в лютому майже 4 години на автодромі, бо системи немає і ти не знаєш коли тебе викличуть, а потім сісти в теплу машину і звичайно нічого не здати, бо був такий ефект ніби стакан горілки випила. Ну його нафіг. Другий раз йшла. по домовленості, все чітко - інспектор зателефонував за 5 хвилин до екзамену, сіла, проїхала маршрут, все одно два рази натупила, але здала.
А Я Самая Самая• 22 июля 2025
здавала перед новим роком. По часу звісно не вписалась, затримки 30-40 хвилин. Перед іспитом обов´язково фоткають, в самому залі купа камер і працівник МРЕО. Речі не забирають, але на столі нічого не повинно бути тільки руки. Не обшукують, у вуха не заглядають. Теорія це дуже легко. Перед іспитом за пару днів поклацала всі білети на Водій юа, то здала без проблем
Бокс-орун• 22 июля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Мужу сказали 1600 дол за практику в Киеве
Якась жесть. Це дуже завищені ’тарифи’
ФсеСама• 22 июля 2025
Чекати довго потрібно,забирають все навіть годинник,декілька людей в кімнаті
Я не здала
ФсеСама• 22 июля 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Яке мрео?
ФсеСама• 22 июля 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Це недавно ви здали за хабар?
ФсеСама• 22 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Як так?
ФсеСама• 22 июля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Наслідки для того хто бере хабар ,а не для того хто дає
Ms. Анонимная• 29 июля 2025
Ответ дляФсеСама
Як так?
Не хотіла, щоб мене принижували ще далі. Він був злий і голодний, сам мені про це повідомив.