Кидстаффовна• 22 июля в 18:50
Девочки посоветуйте пожалуйста есть ли такие площадки где можно обмениваться?
Закрылся магазин. Товар остался. Хотелось бы так поиграться можно сказать...
No problems• 22 июля в 19:07
Я раніше на Олх обмінювалася речами. Але в мене були нові речі, а в дівчинки- косметика оріфлейм. І їй нова річ і мені: гелі, мило, шампунь-це завжди в господарстві пригодиться. Але інколи такий хлам пропонують. Тому завжди вказуйте на що хочете обмін.
Фляшунька• 22 июля в 19:28
Обмін. Не вірю в це. Де гарантіі?
Ганяти коробки? А якщо до пошти далеко...
Простіше продати (відносно).