Ангел-предохранитель• 22 июля 2025
Напилась
Напилась впервые за 10 лет, наверное...
Сижу на работе пьяная. Иногда накрывает, но стараюсь отвлекнуться. Кто со мной?
Капитан Морган)
Ангел-предохранитель
• 22 июля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Я пока не напилась, но в процессе
Ооол
Ангел-предохранитель
• 22 июля 2025
Ответ дляРепетиторша
что у вас за работа такая?
Моя. Наш бизнесс
Репетиторша• 22 июля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Моя. Наш бизнесс
так вы дома бухая или у вас лоток на рынке с картошкой и кабачками и вы бухая?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 июля 2025
нужно пить с мужчиной по 50 грамм. потом как-то все само природа подскажет дальше.
Бибер-анонимер• 22 июля 2025
Ответ дляРепетиторша
Ой, можно напиться где угодно
Бибер-анонимер• 22 июля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не угадали не лоток.
Ну классно можете себе позволить
Бибер-анонимер• 22 июля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Такой пиздец в жизни. Расслабилась
Правильно, нужно расслабляться
ДА да да• 22 июля 2025
Буває.Я то в будень не пʼю,робочий тиждень,не реально.Буває пʼятниця чи субота,з подругами можемо зустрітися,правда рідко дуже.
Наша взяла• 22 июля 2025
Я!
А минулого тижня друг загинув, от тоді я набралась. І курила багато, чого взагалі не роблю. У мене похмілля було двічі вжитті в студентські роки. То це був третій. Допомогло, до речі. Стало легше. Але маю сказати, що пʼяніти стало набагато легше. Один коктейль і я пливу. Зараз йти дитину забирати з заняття, вже соромно. Хоча байдуже загалом. Чи все ж соромно. Хз…
Ангел-предохранитель
• 22 июля 2025
Ответ дляНаша взяла
Я!
В мене донька загинула 2 місяці тому. Вперше за стільки років напилась
Міняйловна• 22 июля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Співчуваю.
Думала у вас хороший привід розслабитись :(
Ангел-предохранитель
• 22 июля 2025
Ответ дляМіняйловна
Співчуваю.
Ну насправді було др співробітника, просто так буває
сказочное_Бали• 22 июля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Блін Обіймаю вас.
Гола з конопель• 22 июля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не угадали не лоток.
И долго вам ещё там сидеть?
Наша взяла• 22 июля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Співчуваю 😞
У моєї депресія, були суїцидальні спроби. Одна дуже серйозна. На щастя, мене попередили і я вчасно зловила. Зараз на АД, вже навіть починаємо зменшувати дозу. Але це все так непередбачувано. І я про життя взагалі, а не про цю ситуацію.
Тому пиймо, бо ми живі і можемо радіти попри все! 🍸🍾
ХикориДикори• 22 июля 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не угадали не лоток.
А чё за дешман-кабинет с бомж-решетками?Я таких сто лет нигде не видела.
Вместо Моргана лучше бы в бизнес центре арендовали,или здесь ремонт сделали и под охрану поставили.
Дякую_аж_підскакую• 22 июля 2025
Ответ дляХикориДикори
Випила автор, а нісенітницю несете ви
Мабуть де вийшло краще орендувати приміщення, там і працює людина, це ж не її квартира))
ХикориДикори• 22 июля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Випила автор, а нісенітницю несете ви
Бухати меньше треба,щоб мати кращі умови.А не викладати ці уродські решітки які тільки в пострадянських закладах лишилися,чи десь в убитих промзонах.