lilul990• 22 июля в 22:45

Дістаю свій хрустальний шар

Війна путіна в Україні буде закінчена провалом так званого сво. Якшо вони не помиряться з головою і не перестануть дружить з Китаєм, а тим більше нападуть на Європу - то розпадуться і будуть поділені.
Аюшка• 22 июля в 22:49
Мийте ноги, лягайте спати
nutty• 22 июля в 22:49
Херовый шарик у вас, путин давно умер.
автор lilul990 • 22 июля в 22:49
Ответ дляnutty
Херовый шарик у вас, путин давно умер.
Та х-й з ним, ким би він не був
LudaSHS• 22 июля в 22:50
Буду вболівати за розпад рашки! Дочекатися б
nutty• 22 июля в 22:51
Ответ дляlilul990
Та х-й з ним, ким би він не був
В этом то и смысл. Хуйло - понятие коллективное, оно будет всегда (((
автор lilul990 • 22 июля в 22:54
Ответ дляnutty
Проти німецьких ізощрьонних опитів у вихованні надлюдини і англійського колективного несвідомого колонізаторського минулого росіяни малі діти
nutty• 22 июля в 22:55
Ответ дляlilul990
Разная степень звірства не делает их людьми. Фашисты во все времена - фашисты.
автор lilul990 • 22 июля в 22:56
Ответ дляnutty
Я не про звірство а про вміння грати в довгу і стратегічне поанування
nutty• 22 июля в 22:57
Ответ дляlilul990
Посмотрим
Natal_ka91• 22 июля в 23:11
Ок)
ПадаюВреверансах• 22 июля в 23:17
Ответ дляnutty
І путін такой мАладой і юний Актябрь вперЄді
nutty• 23 июля в 00:04
Ответ дляПадаюВреверансах
Путин к теперешнему бурятско- удмуртскому (или какие там чурки его играют) хуйлу никакого отношения не имеет
Gipotenuza• 23 июля в 04:51
прячьте свой шар и никому не показывайте