Проти насильної бусифікації, скинення тупої влади наприклад
Чому сьогодні ось так, а раніше все хавалось 3-4 роки….мені не зрозуміло
tanysha777• 23 июля 2025
Ответ дляОливиф
Удалено администрацией...
Де мої гроші?
Одинадцятий рік питаю
tanysha777• 23 июля 2025
Ответ дляMystery -ing
Помнится люди на Майдане утверждали, что власть теперь их будет бояться, так как если что-то не так - то снова выйдут.
Не выходят - значит все устраивает, я так понимаю.
Сметуны уже не те
tanysha777• 23 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Ксенія, у вас роздвоєння особистості? ) Як у вас виходить одночасно посилатися на піарника влади (в тому числі свого часу медведчука) Олега Постернака і згадувати міфічних ’ботів’ того самого медведчука?
Ось, тут більше інформації про цитованого вами ’експерта’:
Вислови цитованого вами ´експерта´:
Піар Віктора Медведчука та Вадима Рабіновича:
«Рабинович, как бизнесмен, круто повышает ставки в торгах с Оппоблоком, — эксперт» (kp.ua17, 13.07.2018). Стаття має плашку «Актуально», якою видання позначає матеріали, розміщені на правах реклами)
«Эксперты: Ни для кого уже не секрет, что без Медведчука «Минск» никакого КПД не имеет» (for-ua.com18, 17.12.2018)
І майже в кожному меседжі у вас ´НЛП´-фраза для зомбування ’шоколадно-мертвечуковський’, типу, записати на підкорок недалеким людям що Петро це мертвечука, чи що?
Вислови цитованого вами ´експерта´:
Яка Ксенія
Манька на прострочений доширак в пятьорочкє збирає
Vlada-Maria• 23 июля 2025
Ответ дляmeatlug
Они ж только чужие достижения своим голосованием упарывают, а за свое гузно стремно. Поквохчут «хуже не будет» и все. А раз не будет - чего митинговать?
Vlada-Maria• 23 июля 2025
Ответ дляMystery -ing
не люди на Майдані, а 73%-возеленосилосні тут строчили в 2019му ’смірітєсь, захатєлі-вибралі, нє захатім - пєрєїзберьом ілі вийдєм і вигонім’
Vlada-Maria• 23 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Вислови цитованого вами ´експерта´:
бо то бот з десятками клонів, відомий тут погонялом ’манька’)))
Vlada-Maria• 23 июля 2025
схоже, вже очевидно, чого зелені вертухаї так добиваються, підсобляючи путіну, де лиш можна, раз українці не дали домовлене ’за трі дня’ реалізувати.
Глава МЗС Нідерландів: Незалежність НАБУ та САП – ключова умова євроінтеграції України.
В Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) попередили Київ про те, що атака на антикорупційні органи негативно вплине на оборонні інвестиції в Україну та на фінансування відбудови.
Останній генпрокурор з такою кількістю повноважень – це Пшонка. Як в питанні боротьби з корупцією Україну повертають до часів Януковича
А тепер просто порівнюємо те, що з 2019 року у нас, і як росія з допомогою поставлених у владу своїх вертухаїв фактично повернула Грузію в свою говєнь.
Один і той самий сценарій, і писаний він у москві
Vlada-Maria• 23 июля 2025
вже мовчу про те, що слуги і недобитки януковича-медведчука в унісон голосують мало не з першого свого засідання у зРаді
Olga Zelenyak• 23 июля 2025
Ответ дляBrita
Не зря вам клоунов столько натыкали
Я не из тех советчиц, кого впечатляют смайлы.
DeepwaterAstronaut• 23 июля 2025
Ответ дляVlada-Maria
І як умова для безвізу серед іншого.
Ответ дляAmity
Автор, а навіщо порівнювати? Антикорупційні інституції необхідні, і молодь й ветерани чудово розуміють навіщо,як і адекватна частина громадянського суспільства. Вийшли на підтримку європейського курсу України, а не скочування в московію.
в том набу феесбешники рулили.там давно надо порядок навести
Flower Girl23• 23 июля 2025
Розпочались акції через законопроєкт щодо НАБУ і САП: їх анонсували щонайменше у 17 містах
Ответ дляVlada-Maria
правильно.порох же оружие наше спродал россии и сирии.институт врйны в стокгольме отчет с доками выдал а пуйло пороху полит убежище предложил.они ж друзяки
зона_комфорта• 23 июля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Сначала это кричали майдановцы, а теперь активно открещиваются))
Ответ дляFlower Girl23
Класс давайте балаган устраивать, так хорошо ж работал эти Набу под руководством соросят , загляденье всех коррупционеров переловили , а тут беда’ потужний ’ решил что курочка несущая золотые яйца нужна ему. Мне интересно другое , как ему это позволили, ведь эти Набу создавались МВФ и прочими инвесторами. Хочется сразу спросить , что было в законе о земельных ресурсах. Но никто не знает, интересно какой процент из тех, кто выйдет знает хоть что то о работе тех, за кого выходят.
Жаль что вокруг нашей бедной страны одни коршуны, вроде нам еб..ого соседа мало.