Засомневаю• 23 июля 2025
Скільки у вас пар взуття зараз «в ходу»?
Я мене десь пар 20 зараз) люблю фасон як на фото, ще бежеві такі маю) По ціні є і за 3тис грн, є і за 15… Покажіть свої улюблені…які зараз носите🥰
Чи ви не фанат взуття?
Результат:
вже голосів:
85 (59.03%)
2-3 пари
27 (18.75%)
Більше 10ти…
15 (10.42%)
Доношую, шкодую грошей на нові
10 (6.94%)
Тиц
7 (4.86%)
Багато і хочу ще)
Душка-свекрушка)))• 23 июля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Удалено администрацией...
Мао_Мяо• 23 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Ну да, я на машине
Хотя кросовок тоже много)
Якщо не секрет , ким ви працюєте? Гарний стиль маєте, що в інтерʼєрі, що у гардеробі)
Плету интриги• 23 июля 2025
Балетки и кросовки, сейчас для моря шлепки куплю, зачем мне склад обуви?
Крайня невістка• 23 июля 2025
Обычно 1 пара босоножек, еще могут быть кеды или текстильные кроссовки. Сейчас клоги крокс ношу.
Засомневаю
• 23 июля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Дякую))
в енергетичній сфері, одяг в основному діловий, тому і взуття часто класика
Плету интриги• 23 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Ви сміття виносите і на роботу ходите в 1х?
Ну купіть вже шльопки
А вы до сих специально выходите для выноса мусора?
Плету интриги• 23 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
По -тому и 1 пара обуви у таких))
А зачем им (самая такая же) больше?
Викликаю на дебати• 23 июля 2025
ничего нет, ношу, пока край не придет. не шопоголик, не потребитель
Ms. Искренность• 23 июля 2025
Я редко выбираюсь из дома. Две пары шипров Эрмес и пляжные вьетнамки - больше летней обуви нет
Пирожкиня• 23 июля 2025
Ответ дляЗасомневаю
Ну да, я на машине
Хотя кросовок тоже много)
они скучно одинаковые
Мания-Величия• 24 июля 2025
Сандали типа пенопластовые
Не знаю как описать этот материал :)
Старые, но удобные
Не знаю как описать этот материал :)
Старые, но удобные
Спасу мир• 24 июля 2025
На літо у мене 4 пари босоніжок, 2 пари кросівок, балєтки. У мене ще до кожних босоніжок має бути відповідна сумка.
Шаманю второпях• 24 июля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Гумові черевики та уггі теж на літо чи це взагалі у вас все взуття на всі сезони?
на все сезоны
Вся така шо куди там• 24 июля 2025
Ответ дляТрактор Віка
Вот это мне всю жизнь неудобно было, поэтому без ремешка обувь вообще не могу за рулем, даже на море, чтоб по ноге, в кроксах открытых, но чтоб по ноге, все шлепанцы мне неудобно
Це нормально, що вподобання у всіх різні.
Засомневаю
• 24 июля 2025
Ответ дляПирожкиня
они скучно одинаковые
вас носить их не заствляют
тема не о вкусах, тем более ваших
Засомневаю
• 24 августа 2025
Ответ дляIshoy
А где вариант - одни?
У меня куча обуви, но натура такая, что если что-то полюбится, то буду носить это пока не порвется.
У вас куча, то нашо вам варіант одні?
Я не знаю людей в яких в хаті 1 пара, тому написала варіанти які вважаю за потрібне.