Бджолина королева• 24 июля в 09:27
Автобус Київ - Туреччина (Кемер), хто нещодавно їздив?
Цікавить, скільки часу зайняла дорога? Які особливості поїздки? Чи не холодно було в автобусі від кондишенів?
Будемо їхати на відпочинок через два дні, перший раз автобусом, тож цікаво почитать досвід
Бджолина королева
• 24 июля в 09:31
Ответ дляТелепузик
Скільки коштує автобус ?
ми путівку на двох купили за 24500 грн. Дешева трійка, 5 ночей, 3 дні їхати, так заявлено. Дуже економ варіант, але в нас план не сидіти в готелі, а по максимуму всюди побувати. Тому готель вибирали по зручному розположенню, суто, щоб переночувати було де
Області пітьми• 24 июля в 09:31
И как такую дорогу можно выдержать. Мне 3 часа маршрутки и я никакая
Ядвига Юсьлегко• 24 июля в 09:31
Не Кемер, а Анталія.
У родичів там будинок на морі.
Їхати майже 2 доби по-чесному.
Брати теплі речі, подушку-підковку.
В автобусі завжди дуже холодно - кондиціонер.
Бо турецьким водіями завжди жарко))
Не забувайте, що лише одна пляшка алкоголю на людину, бо штраф великий + протокол оформляють 2 години.
І зупинки на туалет раз в 2,5 - 4 години.
Часто туалету немає в автобусі або зачинений, тому багато не пийте))
Багато мокрих і сухих серветок, вода, перекуси
У родичів там будинок на морі.
Їхати майже 2 доби по-чесному.
Брати теплі речі, подушку-підковку.
Бо турецьким водіями завжди жарко))
Бджолина королева
• 24 июля в 09:36
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не Кемер, а Анталія.
У родичів там будинок на морі.
Їхати майже 2 доби по-чесному.
Брати теплі речі, подушку-підковку.
Бо турецьким водіями завжди жарко))
У родичів там будинок на морі.
Їхати майже 2 доби по-чесному.
Брати теплі речі, подушку-підковку.
Бо турецьким водіями завжди жарко))
а Ви пересаджувалися з автобуса в автобус?
Бджолина королева
• 24 июля в 09:36
Ответ дляТелепузик
Щось дуже довго 3 доби . Півтори сутки ~ до Стамбулу і там ще км 700
3 дня заявлено на дорогу туди і назад. Я це мала на увазі
Ядвига Юсьлегко• 24 июля в 09:36
Ответ дляБджолина королева
Ні, прямий автобус завжди старатися брати з Києва, Чернівців чи Франківська
Бджолина королева
• 24 июля в 09:37
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
тоді супер. У нас прямий від туроператора
Бджолина королева
• 24 июля в 09:38
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не Кемер, а Анталія.
У родичів там будинок на морі.
Їхати майже 2 доби по-чесному.
Брати теплі речі, подушку-підковку.
Бо турецьким водіями завжди жарко))
У родичів там будинок на морі.
Їхати майже 2 доби по-чесному.
Брати теплі речі, подушку-підковку.
Бо турецьким водіями завжди жарко))
дякую, мене якраз хвилювало, чи брати теплі речі. Бо я так і думала, що будуть кондішени на всю включати
Чесно брешу• 24 июля в 09:42
Кофтинку і шкарпетки я би точно брала, бо як будуть працювати кондиціонери у вашому автобусі, ніхно не знає.
Мамина корзиночка• 24 июля в 09:45
Ответ дляТелепузик
Так швидко ?
А скільки км ?
Телепузик• 24 июля в 09:47
Ответ дляЧесно брешу
І ще + на кордоні виходити може вночі теж прохладно . Я беру плед завжди і бачила як люди брали капці , щоб зручніше було .
Телепузик• 24 июля в 09:48
Ответ дляМамина корзиночка
Так швидко ?
А скільки км ?
Км до Стамбулу чи до Кемера ?
Ms. Анонимная• 24 июля в 09:55
Ответ дляБджолина королева
Пледа вистачить, що за туроператор?
Бджолина королева
• 24 июля в 10:02
Ответ дляMs. Анонимная
Пледа вистачить, що за туроператор?
джойн ап
nabludatel• 24 июля в 10:05
Ответ дляБджолина королева
Де плануєте побувати, якщо не секрет?
Мамина корзиночка• 24 июля в 10:07
Ответ дляТелепузик
Км до Стамбулу чи до Кемера ?
До Кемера.
Мне казалось 2000 км .
Не меньше .
Мне казалось 2000 км .
Не меньше .
Телепузик• 24 июля в 10:08
Ответ дляМамина корзиночка
До Кемера.
Мне казалось 2000 км .
Не меньше .
Мне казалось 2000 км .
Не меньше .
Ну так і є . Це 700 я написала від Стамбула
Бджолина королева
• 24 июля в 10:09
Ответ дляnabludatel
Де плануєте побувати, якщо не секрет?
1 день кораблик по бухтах. Другий - півдня на Анталію, старе місто, дуже давно була там, аж в 2003 році. Третій - каньон Гейнюк пішки. Може ще щось придумаємо, але ще хочеться просто посидіти в морі по кілька годин, я обожнюю кемерське узбережжя, люблю каміння
Мамина корзиночка• 24 июля в 10:09
Ответ дляТелепузик
Це дуже важко 2000 км влітку .
Телепузик• 24 июля в 10:11
Ответ дляМамина корзиночка
Це дуже важко 2000 км влітку .
Звичайно . Я на машині їхала до Стамбулу і ночі в різних країнах ночувала . А сидіти стільки , це жесть . Хоча , моя мама їздить до нас на автобусах і їй норм .
Мамина корзиночка• 24 июля в 10:11
Ответ дляБджолина королева
Ви активна дама .
Я б після кожної подорожі ще добу відпочивала )
Голубка миру• 24 июля в 10:12
Ответ дляМамина корзиночка
До Кемера.
Мне казалось 2000 км .
Не меньше .
Мне казалось 2000 км .
Не меньше .
Что то вы путаете
Автобус с Украины до Анталии, вас привозят в аэропорт, а там уже пересаживаетесь в трансфер до Кемера
Мы ездим на автобусах в турцию уже четвертый год
Пледы не берем, еще их таскать.. там наоборот жара в автобусе, водилы экономят на кондишках
В джоине главное не попасть на автобус с болгарским перевозчиком, там есть украинские бригады, с ними лучше
Мамина корзиночка• 24 июля в 10:12
Ответ дляТелепузик
Мама молодчинка.
Дай Боже їй всіх благ.
Бджолина королева
• 24 июля в 10:14
Ответ дляМамина корзиночка
Ви активна дама .
в мене фізична стояча робота, я витривала. Звичайно, жопа і спина буде боліти. Якось їхала з Європи 30 годин, то взагалі норм було. Не знаю, як з Туреччиною, але головне настрой позитивний.
Цідило правди• 24 июля в 10:19
Ответ дляБджолина королева
Я два роки тому з Одеси їздила.Через паром Орлівка- Ісакча, і ти в Румунії, потім Болгарія і вже Туреччіна.
Довезли нас до Анталії.Там вже автобус інший розвозив- хто в Кімер, хто в Гайнюк тощо.
В дорозі були десь 2.5 діб( туди+ назад).
Скажений гудзик• 24 июля в 15:34
Ответ дляБджолина королева
Один раз купила як новий, а в Одесі змусили всіх пересісти і їхали на старому корчі. З Києва виїжджали на новому і класному