Мандолина Бу• Изменено 24 июля 2025
Потрібна порада. Аліменти.
Хто розлучався. Порадьте будь ласка, який спосіб стягнення аліментів обрати. Відсотковий до зарплатні чи сталу суму. Подрузі в Дію прийшло повідомлення про розлучення. Постало питання щодо аліментів. Не живуть разом кілька років, але процес розлученя був на паузі. Почуттів немає, але є дитина, 6 років. Хоче спілкуватись із татом, але в нього бажання нема, ні спілкуватись, ні підтримувати матеріально. А тут з´явилась фєя і подав на розлучення навіть не повідомивши по людські. У куми мала весь час хворіє і двоє батьків пенсіонерів, які само собою мають кучу проблем із здоров´ям. На все про все її зарплатня. Вона не хотіла підіймати питання щодо алміентів, але вже геть ухекалась від усього цього (місто недалеко від фронту), а дитина росте і батько є батько, інших дітей не має і мала тягненться до нього.
Це ж треба окремо подавати чи одночасно? Хто стикався? Буду вдячна за конструктивну пораду.
Кручу хвости• 24 июля 2025
Подавати окремо. Спосіб залежить від наявності постійного доходу. Якщо є зарплатня то % від доходу, якщо офіційно немає зарплати то краще фіксовану суму. Але не факт, що він буде платить, може накопичуватися борг
Мандолина Бу
• 24 июля 2025
Ответ дляКручу хвости
Дякую.
Про не факт, то зрозуміло. Тим паче людина така, весь час бреше. Він працює. Ще до війни пішов на військову службу. Служить десь по місцю. Там і фею знайшов, у формі. Будемо думати
Кручу хвости• 24 июля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Дякую.
Тоді % від зарплати, бухгалтерия буде утримувати по виконавчому листу
Мандолина Бу
• 24 июля 2025
Ответ дляКручу хвости
Теж схиляємось до %. Просто зараз служить, а до того весь час були проблеми із роботою і зарплатнею. Не дурак, але неймовірний брехун і пияка. Нажаль...
Мандолина Бу
• 24 июля 2025
Ответ дляLacrimo
Відсоток зі всіх видів доходу доказано що краще завжди. Може його раптом провиниттся і кинуть в окоп на 1 лінію? Там інші доходи.
Вона не бажає йому нічого поганого, це точно. А тим паче смерті. Не розлучалась із-за малої, а потмі почалась війна, не до того було. А потім з´явилась дама серця: написала, що він не сам і щоби туди більше не писали, заблокувала мессенджери і тепер ось позов. Розлучення - то на краще, але не мати бажання спілкуватись із дитиною... ну такоє. Та ще й ні турботи, ні підтримки ніякої дитині. Мала часто хворіла, а від нього навіть повідомлення не було і мала дуже засмучувалась
Коко На Страже• 24 июля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Розділяйте проблеми. Аліменти це одне, суд допоможе. Небажання спілкуватися, тут ніхто не допоможе.
Педиатор_я• 24 июля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Дякую.
Разрешите дополнить: если у мужа нет дохода, тогда он будет платить согласно ст.195, ч.2 СКУ, т.е. 1/4 от среднестатистического дохода для своей местности и это без вариантов. Всегда выгоднее % от дохода, чем фиксированная сумма
Мандолина Бу
• 24 июля 2025
Ответ дляКоко На Страже
Це зрозуміло. Питання про суд і як захистити нітереси дитини
Мандолина Бу
• 24 июля 2025
Ответ дляПедиатор_я
Дякую Вам за уточнення
Нічний дожор• 24 июля 2025
Процентный конечно!
Тогда от любого вида дохода будет стянут определенный процент.
Не вздумайте выбрать фиксированную сумму. Потому что например сейчас 5000 грн это одни деньги, а через 10 лет Вы на них мороженое купите.
Поэтому только процент.
Нічний дожор• 24 июля 2025
Ответ дляМандолина Бу
Дякую.
Наличие феи на размер алиментов не влияет.
Подавайте ’процент’ и все.
Ответ дляМандолина Бу
Вона не бажає поганого. А він не бажає їй хорошого, навіть своїй дитині не бажає. Хай страждає дальше, якщо не відвʼязалась ще від нього. Він - уже стороння людина, але як батько має забезпечувати і виховувати. Від виховання уклоняється, значить хай платить по закону. Він сам не напише, ой переоформи алементи, бо я тут почав от більше получати, а ще в мене звідти доходи. І пасія його не скаже навіть якщо з ним щось станеться на війні, щоб вона могла оформити пільги чи законні гроші дитини. Але в нас матусі такі добрі до всіх, крім інтересів своїх дітей. Самі тягнуть , дитину обмежують у всьому, мені хватає ітд ітп,.. тільки забули спитати дитину , що їй потрібно , може вона хоче краще життя, умов, може нехай гроші з аліментів і пільг копляться на рахунку дитини і вона виросте потратить їх на навчання, подорожі чи нерухомість? Ні ці горді мамочки такі добрі до штанів, що не можуть думати про дитину.
Мандолина Бу
• 24 июля 2025
Ответ дляНічний дожор
Процентный конечно!
Поэтому только процент.
от і ми так подумали. Інфляція шаленна і далі буде тільки гірше
Мандолина Бу
• 24 июля 2025
Ответ дляLacrimo
От і я про це кажу кумі. ВОна у мене така, останнє віддість. Але ж питання не в ній, а в дитині. Вона не себе позбавляє, а дитину можливості хоча б трошки краще жити не обмежуючи себе
Амбасадор щастя• 24 июля 2025
Дивна кума Ваша... В шлюбі також вона могла подати на аліменти, вже давно.
І чого вам так задііає фея, якщо і до неї вони не жили разом, він брехун і пияк?
Мандолина Бу
• 25 июля 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Моя кума чудова людина. Вона не корислива, добра і порядна людина, але знайшла собі отаке чудо. Дуже настраждалася від нього і навіть зараз не наполягає на аліментах, хоча їй дуже важко. Дитина весь час хворіє, батьки в силу віку також та і вона стала бігати по лікарях, бо все якось одночасно посипалось і емоційний фон лише додає проблем. А я напоялгаю на алміментах, тому що колишній і раніше совсім не турбувався ні про що, а теер і подавна забуде про дитину. А мала цікавиться, тому що в інших діток є батько, а в неї немає, хоча пам´ятає, що був тато, але що він і де. При тому що кума про нього лише добре каже і жодного разу не принизила батька перед доньокою. А далі буде лише гірше